Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
4
Favori
98.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fukox

Korsanlada oluyor beyler. su 0.98 yamasını unuttum. Mp a giremiyorum şimdilik. Oynayan varmi?

Korsanla da oluyor ama hangi servera girdiğin önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scharfschütze

quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Korsanlada oluyor beyler. su 0.98 yamasını unuttum. Mp a giremiyorum şimdilik. Oynayan varmi?

Korsanla da oluyor ama hangi servera girdiğin önemli.

0,97 de server sayısı 0. 0,98 i yuklemedigim icin bende öyle görünüyor heralde.
    Botlara karsı nasıl oynicam onu bulamadım ben ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce Canada olup Çinli botlarla savaştık. Valla botlar taktiksel oynayamadigi icin kill kasmak zorunda kaldım. 10 dkda 12 kill oldu. Ama önemli olan takım oyunu yapmak. Su 0,98 patchinide yukleyim,geliyorum

• geçen gün orjinal bf2 yi aldım :) 9 gb yamayı kurduktan sonra oyuna da girdim multiplayer a da girdim ... ama fazla oynayan yok gibi geldi :S :( ... nick: xpugur ... oynayan varsa eklesin :) xfire da da oyun içinde de "xpugur" nick im ;)

bu arada oynayanlar varsa haalaa ... hangi saatler arası oynuyorsunuz ve ne kadar sürüyor bir oyun? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 9 Şubat 2013; 1:37:45 >
  • Rocky dedected

• Beyler Steam ismim "deadman875",ekleyin...
  • ''xpugur'' ben seni oyunda gördüm hatta ugur dedim 3ebra.ru ya gel ordayim Birde Bizim clan Var =TSF= Benim ismim By_JuPiTer :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_TR

''xpugur'' ben seni oyunda gördüm hatta ugur dedim 3ebra.ru ya gel ordayim Birde Bizim clan Var =TSF= Benim ismim By_JuPiTer :)

aha jüpiter :D sayfamızı beğen falan dedin de facebook a baktım bulamadım link varsa versene ;) .. ben akşamları oynayabiliyorum anca (gündüz işteyim)
  • Abi Atiyorum Ben =TFS= By_Jupiter
    http://www.facebook.com/groups/496899883694833/524604764257678/?notif_t=group_activity

http://www.facebook.com/groups/projectrealitytr/

2 sinide begen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkingtr01 -- 15 Mart 2013; 13:07:16 >

• Bu oyunda bi süre helikopter pilotu olarak oynadım ciddi kastiran ve en ufak hatayı affetmeyen bi oyun feci stressli idi pilotluk

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

Bu oyunda bi süre helikopter pilotu olarak oynadım ciddi kastiran ve en ufak hatayı affetmeyen bi oyun feci stressli idi pilotluk

Evet Bizim squadın oyuncuları en başta yer alıyordu acilen bir yere müdahale etmek gerekti helikopter çağırdık bizi aldı. İstediğimiz yerin biraz uzağına düzlük alana bırakabilirdi bırakmadı sokağın ortasına inmeye kalktı. Tam inerken birşeyler oldu duvara girdi helikopter tüm squad ve pilot öldü. Ne kadar sinirlendiğimizi tahmin bile edemezsin Ardından küfürler yağdı oylamayla oyundan attık onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: benkingtr01

Abi Atiyorum Ben =TFS= By_Jupiter
    http://www.facebook.com/groups/496899883694833/524604764257678/?notif_t=group_activity

http://www.facebook.com/groups/projectrealitytr/

2 sinide begen

tamamdır ;) .. .ben oyuna daha yeni başladım sayılır... genelde haftaiçi akşamları 2 saat falan giriyoru mbide haftasonları (çalıştığım için) . ... genelde hangi server da hangi saatlerde oynuyorsunuz? ... Türkiye server ınde ben baktığımda genelde 1-2 kişi oluyor bende hiç girmiyorum o yüzden. ....bide bazı haritalarda oyun hata verip kapanıyor (büyük ihtimal harita büyük olduğu için 2 gb dan fazla ram kullanmaya çalışıyo oyun ama benim windows 32-bit olduğu için 2 gb dan fazla kullanamıyor ve kapanıyor :S)

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

Bu oyunda bi süre helikopter pilotu olarak oynadım ciddi kastiran ve en ufak hatayı affetmeyen bi oyun feci stressli idi pilotluk

Evet Bizim squadın oyuncuları en başta yer alıyordu acilen bir yere müdahale etmek gerekti helikopter çağırdık bizi aldı. İstediğimiz yerin biraz uzağına düzlük alana bırakabilirdi bırakmadı sokağın ortasına inmeye kalktı. Tam inerken birşeyler oldu duvara girdi helikopter tüm squad ve pilot öldü. Ne kadar sinirlendiğimizi tahmin bile edemezsin Ardından küfürler yağdı oylamayla oyundan attık onu.

Ben acemi olduğum zamanlarda heli sürmeye yeltenmiştim,millet sazan gibi doluştu helikoptere,daha kalkar kalkmaz geri çakıldım uçak gemisine....

• Beyler oynuyosaniz 3ebra dayim gelirsiniz =TSF= benking01TR
  • 1.0 Versiyonundan hala haber yok mu? Yayınlanma tarihi falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

1.0 Versiyonundan hala haber yok mu? Yayınlanma tarihi falan

herifler arma2 ye çalışıyorlar artık

• Beyler oyniyalim birgün :D Bizim clan var gelin isterseniz yukarda paylaştım bak :) fazla yukarda degil tabi
  • Beyler Gelin Hadi Her gün pr atiyoruz
  • birileri guncel server doluluk oranını screenshot ekleyebilirmi
    aksamları kac kisi oluyor...

az kisiyle oynanmaz
  • genelde 3-5 server 64 kişilik oluyor (pingleri 94-200 arası oluyor SAMSUN dayım) ... bide 300-500 ping li 2 server dolu oluyor ... bazen sadece2 server 64 kişi oluyor...
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.