Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.324
Cevap
4
Favori
98.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 01deadman01

Falkland da bişey dikkatimi çekti,yere yatarken ve kalkarken ki silah animasyonları bf3 le nerdeyse aynı,acayip güzel olmuş belki v1.0 tüm silahlarda bu tarz animasyonlar görürüz...
    Birde gece oynadım mapı kulaklık son ses ürkütücü geldi biraz ama güzel olmuş keşke birkaç map daha gece oynansa.Mesela Korgenal Vallley mükemmel olurdu gece...

Yahu haritayı oynadım çok sade kalıyor ot denen birşey yok 8kmlik haritada. Açık alanda keklik gibi dolaşıyo insanlar bide çok düzlük. Kashan Desert bile daha engebeli bu haritanın yanında. Hadi onu geçtim birde gece haritası yokmu... Yemin ediyorum odamın ışığını kapattım monitörden aydınlık ayarını çoğalttım ona rağmen kendi silahımı çok zor görüyorum. Bu kadarda abartı karanlık yapılırmı yahu. Nightvision yok, silahlar otomatik değil yarı otomatik, gidebileceğin araç yok, devasa harita koş babam koş sonra nerden geldiği belli olmayan kurşunla öl. Cidden sinirlerimi bozdu çıktım oyundan. İlk sıralar tutar ama az bir süre geçtikten sonra o haritayı kimsenin oynayacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Falkland da bişey dikkatimi çekti,yere yatarken ve kalkarken ki silah animasyonları bf3 le nerdeyse aynı,acayip güzel olmuş belki v1.0 tüm silahlarda bu tarz animasyonlar görürüz...
    Birde gece oynadım mapı kulaklık son ses ürkütücü geldi biraz ama güzel olmuş keşke birkaç map daha gece oynansa.Mesela Korgenal Vallley mükemmel olurdu gece...

Yahu haritayı oynadım çok sade kalıyor ot denen birşey yok 8kmlik haritada. Açık alanda keklik gibi dolaşıyo insanlar bide çok düzlük. Kashan Desert bile daha engebeli bu haritanın yanında. Hadi onu geçtim birde gece haritası yokmu... Yemin ediyorum odamın ışığını kapattım monitörden aydınlık ayarını çoğalttım ona rağmen kendi silahımı çok zor görüyorum. Bu kadarda abartı karanlık yapılırmı yahu. Nightvision yok, silahlar otomatik değil yarı otomatik, gidebileceğin araç yok, devasa harita koş babam koş sonra nerden geldiği belli olmayan kurşunla öl. Cidden sinirlerimi bozdu çıktım oyundan. İlk sıralar tutar ama az bir süre geçtikten sonra o haritayı kimsenin oynayacağını sanmıyorum.

aynen harita inananılmaz boş ve basit,birde iki tarafın silahları da aynı?
    Sanırım haritayı hava savaşı için düşünmüşler ama,uçağı zor bela kaldırdım anti air füzesi yoktu bende makinalıya abandım tam düşman uçağını düşürüyodum oda ne mermi hemen bitti?Bu kadar az mermi mu olur yahu...ne anladım ben bu işten hem anti air roketim yok hemde mermim az iki adet bomba var onlarda zaten güdümsüz..
    Vietnam gibi tutmaz bu harita...Pek özen gösterilmemiş...

Birde yer hedeflerine uçakla salıdırı yapmak için birinin lazerle işartlemesi lazım yoksa bombayla yer hedeflerine saldırı yapmak imkansız...Yapsak bile tutturamıyoruz.Aslında oyunu bütün haritaları için geçerli uçakla oynamak inanılmaz zor mutlaka bir takım kurup birisinin aşağıdan lazerle işaretlemesi gerek ki ona göre saldıralım körü körüne saldırı yapınca olmuyor,çok alçalıyoruz bu seferde yere çakılma riskimiz artıyor...

Edit:Birde gece haritasında raçların ışıklarıda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 6 Ekim 2012; 22:45:07 >

• quote:

Sanırım haritayı hava savaşı için düşünmüşler ama,uçağı zor bela kaldırdım anti air füzesi yoktu bende makinalıya abandım tam düşman uçağını düşürüyodum oda ne mermi hemen bitti?Bu kadar az mermi mu olur yahu...ne anladım ben bu işten hem anti air roketim yok hemde mermim az iki adet bomba var onlarda zaten güdümsüz..

Birde yer hedeflerine uçakla salıdırı yapmak için birinin lazerle işartlemesi lazım yoksa bombayla yer hedeflerine saldırı yapmak imkansız...Yapsak bile tutturamıyoruz.Aslında oyunu bütün haritaları için geçerli uçakla oynamak inanılmaz zor mutlaka bir takım kurup birisinin aşağıdan lazerle işaretlemesi gerek ki ona göre saldıralım körü körüne saldırı yapınca olmuyor,çok alçalıyoruz bu seferde yere çakılma riskimiz artıyor...

Ben bir daha bu haritayı oynamam Project Reality'nin orjinal versiyonu en iyisi. 0.97'de kaldı normal versiyonu.
    Animasyonları düzelterek(falklands'taki sürünme animasyonu çok hoşuma gitti mesela), yeni haritalar ekleyerek veya yeni ordular ekleyerek o versiyonu 1.0'a çıkarmaları gerek diye düşünüyorum ancak orjinal sürüm için 1-2 yıldır yeni birşey yapılmadı.

• quote:

quote:

Ben bir daha bu haritayı oynamam Project Reality'nin orjinal versiyonu en iyisi. 0.97'de kaldı normal versiyonu.
    Animasyonları düzelterek(falklands'taki sürünme animasyonu çok hoşuma gitti mesela), yeni haritalar ekleyerek veya yeni ordular ekleyerek o versiyonu 1.0'a çıkarmaları gerek diye düşünüyorum ancak orjinal sürüm için 1-2 yıldır yeni birşey yapılmadı.

1- İran'da ayaklanma mı var ki Iran Uprising olsun?
    2- v.1.0 yakında geliyor, daha önce de yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scharfschütze

quote:

quote:

1- İran'da ayaklanma mı var ki Iran Uprising olsun?
    2- v.1.0 yakında geliyor, daha önce de yazdım.

1.0 dediğiniz Falklands değilmiydi? Eğer orjinal sürüm 1.0 olacaksa harika olacaktır keyfim yerine geldi Hangi yenilikler olacak bir haber varmı? Veya okuyabileceğim bir sayfa?

• quote:

Orijinalden alıntı: Scharfschütze

Değil. v.1.0 yakında yayınlanacak. yavaş yavaş geliyor bir takım bilgiler. Örneğin şu şifreli changelog;

http://www.realitymod.com/forum/f196-pr-highlights/114479-prbf2-v1-0-0-0-changelog-first-beta.html

Ve alttaki gibi bazı ufak ipuçları;

http://www.realitymod.com/forum/blogs/8848/b343-some-more-1-0-weapon-updates.html
    http://www.realitymod.com/forum/blogs/8848/b342-meet-pyro.html
    http://www.realitymod.com/forum/blogs/29869/b341-what-could.html

Görünüşe göre yeni silahlar yeni haritalar yeni efekt ve kitler geliyor Şimdiden ağzım sulandı. Umarım en kısa sürede çıkar.

• Bayağı oynayan varmış WarZ gelmeden denemek lazım
  • Beyler o değilde Forgotten Hope 2 diye 2.dünya savaşı temalı bir mod daha var,oyun dinamikleri olarak PR yi biraz andırıyor zor bir oynayışı ve büyük boyutlarda haritaları var...yine pr deki gibi takım olarak oynamak şart düşmanın nerden sıktığını göremiyorsunuz ve öyle sağda solda koşuşturduğunuz an çat diye vuruyorlar tıpkı pr deki gibi...
    burda oyundaki araçlar mevcut,epey fazla çeşit araç var...
    http://forgottenhope.warumdarum.de/fh2_vehicles.php?

özellikle grafikleri üst düzey...yeni bir oyun gibi sanki...
    PR olmasa belki bu mod daha fazla oynanırdı,serverlerden en fazla 2 tanesi dolu oluyor...

Tabi bir PR değil ama üstüne düşülseymiş ve pr diye bir mod olmasaymış epey tutulabilirdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 8 Ekim 2012; 22:21:12 >

• quote:

Beyler o değilde Forgotten Hope 2 diye 2.dünya savaşı temalı bir mod daha var,oyun dinamikleri olarak PR yi biraz andırıyor zor bir oynayışı ve büyük boyutlarda haritaları var...yine pr deki gibi takım olarak oynamak şart düşmanın nerden sıktığını göremiyorsunuz ve öyle sağda solda koşuşturduğunuz an çat diye vuruyorlar tıpkı pr deki gibi...

PR olmasa belki bu mod daha fazla oynanırdı,serverlerden en fazla 2 tanesi dolu oluyor...

Uzun süre oynadım ancak PR kadar taktiksel bir işleyişi yok. Taktik işi kişinin tamamen kendine kalmış bir olay. Ancak zevk bakımından cidden PR ile yarışır nitelikte. Eskiden bayağı bir oynanırdı şimdi o kadar oynanmıyor.

• quote:

quote:

Beyler o değilde Forgotten Hope 2 diye 2.dünya savaşı temalı bir mod daha var,oyun dinamikleri olarak PR yi biraz andırıyor zor bir oynayışı ve büyük boyutlarda haritaları var...yine pr deki gibi takım olarak oynamak şart düşmanın nerden sıktığını göremiyorsunuz ve öyle sağda solda koşuşturduğunuz an çat diye vuruyorlar tıpkı pr deki gibi...

Uzun süre oynadım ancak PR kadar taktiksel bir işleyişi yok. Taktik işi kişinin tamamen kendine kalmış bir olay. Ancak zevk bakımından cidden PR ile yarışır nitelikte. Eskiden bayağı bir oynanırdı şimdi o kadar oynanmıyor.

İşte taktiksel öğelerin üstüne düşülse haritalar biraz daha pr deki gibi gerçekçi boyutlarda olsa,mükemmel olurmuş..
    atmosferi zaten harika şaşırdım ilk oynayınca...

• quote:

quote:

quote:

İşte taktiksel öğelerin üstüne düşülse haritalar biraz daha pr deki gibi gerçekçi boyutlarda olsa,mükemmel olurmuş..
    atmosferi zaten harika şaşırdım ilk oynayınca...

Aynen bambaşka bi oyuna çevirmişler. Şehir savaşları falan o kadar güzel oluyorki.. Birde bir harita var adını unuttum onda çölde mağaranın içinde bekliyoruz karşıdan tanklarla ingiliz oyuncular geliyo. yaklaşık bi 20 kişi mağaranın içinde tünelde pusudayız. 12 kişide ileride çukurlarda tankları bekliyor. onlar bize ulaştığında bi çatışma çıkıyor varya of.. Texture'lar harika ötesi olmuş Project Reality'den bile daha sağlam texture'e sahip araçlar. Squad olarak pek taktik yok ama takım olarak taktik uygulandığında harika oluyor. Hele hele son bayrak kalmışsa ve orası savunuluyorsa. Epik savaşlar izliyoruz Bu modda genelde kesinlikle ilk 3'e girerdim. Tüfeğimle her zaman çok iyi vuruş yapıyorum hiç araç kullanmıyorum, araç düşmanıyım. En büyük puanı zaten tankları imha ederek kazanıyorum tam bir tank avcısıyım

• Yalnız farkettiğim birşey var Project Reality'de ilk defa görmediğim birşeyi gördüm. Türkler trollük yapmıyor. Aksine oyunda ne zaman bir türk grubuna rastlasam çok ciddiyim %95'inde birinci squad oluyolar ve gururlanıyorum. Mesela Korengal Valley haritasında tepede dağların arasındaki amerikan üssüne yaklaşık 10 kişi saldırdı taliban üyeleri. Üstekilerde bunlar karşılık veriyo ama talibanlılar çok iyi saklanmış arada roket falanda atıyorlar. Amerikanların bu işten hiçbirşey anlamadığını cidden anladım. Adamlar sniper falan alıp dağdakilere indirmeye çalışıyor ama nafile... Sürekli kayıp veriyolar çok uyuzuma dokundu. Biz türk grubu olarak (sadece 3 kişiyiz) karşı ateş açmak yerine sis bombalarını salladık daha fazla ateş açmaya başladılar üsse. Biz o sırada yandaki tepeye attık kendimizi koşarak. Onlara farkettirmeden yavaş yavaş çıktık onların sol tarafına doğru. Bizimkiler hala daha saydırıyolar bi ara bize ateş ettiler neyseki ateş kes komutuyla yırttık vuracaklardı neredeyse. Herneyse bu yaklaşık 10 kişilik taliban oyuncularının (2 squad da farklı yerlerden ateş açıyor) sol arka tarafına geçmiş bulunduk. 3 kişi 2 farklı yerdeki squad'ı nasıl alıcaz diye düşündük (onların silahı olsa silah sesinden şüphelenmeyecekleri için kolay olurdu ama yok işte) bizde dedikki ilk önce şu roketli squad'ın oraya bi el bombası atalım öldüklerinden emin olursak diğer tarafa saldırırız dedik. El bombasını fırlattık sadece 1 kişi öldü (rezillik) sonra ateş açtık kayıp vermeden 4-5 kişiyi temizledik. Sonra baktık diğer grubuna ateşleri kesildi ama hala daha bizi göremiyorlar çünkü onlardan daha tepede ve gerideyiz. Etrafa falan bakındılar heralde attan ateşle öldüler sanıcaklarki tekrar üsse ateş açmaya başladılar. Biz bunlarada el bombası attık bu sefer hiç tutturamadık hemde 3 kişi sallamamıza rağmen (tepe aşağı bomba sallamak cidden aşırı zor) bunlar çaktılar olayı ama biz hepsini avladık tekrardan. 3 kişiyle kayıp vermeden yaklaşık 10 kişi aldık.

Çok uzun yazdım ama bunlar bu kadar uzun uzun değil hızlı gerçekleşti tabi Harita sonunda taliban tarafı kazandı malesef (cidden çok iyi oynuyorlardı) ama biz kendi takımımızda sadece 3 kişiyle birinci squad olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 8 Ekim 2012; 23:53:37 >

• quote:

Yalnız farkettiğim birşey var Project Reality'de ilk defa görmediğim birşeyi gördüm. Türkler trollük yapmıyor. Aksine oyunda ne zaman bir türk grubuna rastlasam çok ciddiyim %95'inde birinci squad oluyolar ve gururlanıyorum. Mesela Korengal Valley haritasında tepede dağların arasındaki amerikan üssüne yaklaşık 10 kişi saldırdı taliban üyeleri. Üstekilerde bunlar karşılık veriyo ama talibanlılar çok iyi saklanmış arada roket falanda atıyorlar. Amerikanların bu işten hiçbirşey anlamadığını cidden anladım. Adamlar sniper falan alıp dağdakilere indirmeye çalışıyor ama nafile... Sürekli kayıp veriyolar çok uyuzuma dokundu. Biz türk grubu olarak (sadece 3 kişiyiz) karşı ateş açmak yerine sis bombalarını salladık daha fazla ateş açmaya başladılar üsse. Biz o sırada yandaki tepeye attık kendimizi koşarak. Onlara farkettirmeden yavaş yavaş çıktık onların sol tarafına doğru. Bizimkiler hala daha saydırıyolar bi ara bize ateş ettiler neyseki ateş kes komutuyla yırttık vuracaklardı neredeyse. Herneyse bu yaklaşık 10 kişilik taliban oyuncularının (2 squad da farklı yerlerden ateş açıyor) sol arka tarafına geçmiş bulunduk. 3 kişi 2 farklı yerdeki squad'ı nasıl alıcaz diye düşündük (onların silahı olsa silah sesinden şüphelenmeyecekleri için kolay olurdu ama yok işte) bizde dedikki ilk önce şu roketli squad'ın oraya bi el bombası atalım öldüklerinden emin olursak diğer tarafa saldırırız dedik. El bombasını fırlattık sadece 1 kişi öldü (rezillik) sonra ateş açtık kayıp vermeden 4-5 kişiyi temizledik. Sonra baktık diğer grubuna ateşleri kesildi ama hala daha bizi göremiyorlar çünkü onlardan daha tepede ve gerideyiz. Etrafa falan bakındılar heralde attan ateşle öldüler sanıcaklarki tekrar üsse ateş açmaya başladılar. Biz bunlarada el bombası attık bu sefer hiç tutturamadık hemde 3 kişi sallamamıza rağmen (tepe aşağı bomba sallamak cidden aşırı zor) bunlar çaktılar olayı ama biz hepsini avladık tekrardan. 3 kişiyle kayıp vermeden yaklaşık 10 kişi aldık.

Çok uzun yazdım ama bunlar bu kadar uzun uzun değil hızlı gerçekleşti tabi Harita sonunda taliban tarafı kazandı malesef (cidden çok iyi oynuyorlardı) ama biz kendi takımımızda sadece 3 kişiyle birinci squad olduk

oyunun orjinal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

oyunun orjinal mi?

Yok Crysis

Evet orjinal 2-3 sene önce almıştım ama yılların BF oyuncusuyum. Project Reality'i 0.7 versiyonunda bile oynamıştım
  • quote:

quote:

oyunun orjinal mi?

Yok Crysis

Evet orjinal 2-3 sene önce almıştım ama yılların BF oyuncusuyum. Project Reality'i 0.7 versiyonunda bile oynamıştım

eğer anllattığın gibiyse hafta sonu kesin alıcam bir tane

• quote:

quote:

quote:

oyunun orjinal mi?

Yok Crysis

Yalnız bu zevki yaşaman için iyi bir squad'da oynaman lazım birde çok iyi ingilizce ve takım oyunu gerekiyor Battlefield 2 gibi değil malesef. Nereden geldiğini anlamadığın tek bi mermi yüzünden ölürsen squad'ın tüm planı mahvolabilir Grafik olarak çok iyi birşey bekleme ama oynanış ve taktik cidden çok zevkli. Bazen çatışmadan 20 dk yürüdüğümü bilirim veya sadece 3 kill ile takımımda puanda üçüncü sırada olduğumu İlk sayfadaki hikayeler güzelmiş okumanı öneririm

• quote:

quote:

quote:

quote:

oyunun orjinal mi?

Yok Crysis

Yalnız bu zevki yaşaman için iyi bir squad'da oynaman lazım birde çok iyi ingilizce ve takım oyunu gerekiyor Battlefield 2 gibi değil malesef. Nereden geldiğini anlamadığın tek bi mermi yüzünden ölürsen squad'ın tüm planı mahvolabilir Grafik olarak çok iyi birşey bekleme ama oynanış ve taktik cidden çok zevkli. Bazen çatışmadan 20 dk yürüdüğümü bilirim veya sadece 3 kill ile takımımda puanda üçüncü sırada olduğumu İlk sayfadaki hikayeler güzelmiş okumanı öneririm

red orchestra 2 ve arma 2 oynuyorum. sıkıntı çekmem yani ama ingilizce biraz sorun 8 yıldır bir türlü öğretemediler şu laneti yahu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

oyunun orjinal mi?

Yok Crysis

red orchestra 2 ve arma 2 oynuyorum. sıkıntı çekmem yani ama ingilizce biraz sorun 8 yıldır bir türlü öğretemediler şu laneti yahu

ARMA 2 oynuyorsan BF2 Project Reality'sine ne gerek var ARMA 2 içinde Project Reality mevcut. Aynı ekip yaptı modu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

oyunun orjinal mi?

Yok Crysis

ARMA 2 oynuyorsan BF2 Project Reality'sine ne gerek var ARMA 2 içinde Project Reality mevcut. Aynı ekip yaptı modu.

cd key istemeyen pr server yok combined ops a 29 dolar veremem.yoksa bf2 yi neden alayım

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.