Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.324
Cevap
4
Favori
98.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emekkk

quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

quote:

Orijinalden alıntı: Dave Blake

Yok mu şöyle birlikte 1-2 tur atabileceğimiz oyuncular.

XFire:mumcuali

Bence burada bir tarih belirleyip Mumble'da toplanalım ve bir gün tam squad olarak girelim. Ne dersiniz arkadaşalar?

ya prtr toplulugu private gozukuyo xfireda?

PRTR'nin oyuncuları çeşitli klanlarda şu an. O sayfa alım yapmıyor bildiğim kadarıyla.

• Bu PRnin arma versiyonu nasıl? Güzelse ve oynayan varsa OA alıp kurmayı düşünüyorum PRı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonbelal

Bu PRnin arma versiyonu nasıl? Güzelse ve oynayan varsa OA alıp kurmayı düşünüyorum PRı

Henüz çok yeni. Beta versiyonu yani. BF2:PR gibi oturmuş değil. Baya eksiği var. Onun yerine United Operations oynayabilirsin ARMA 2:OA alıp. O çok sağlamdır. Bir videomu atayım hatta 2 ay önce oynadığımız bir elde çekmiştim. Bir fikir verir en azından.

• Bende şuanda Arma 2 var, oynuyorum arada. Lag ve kasma sorunundan çok çekiyorum. Bu, Armadan çok daha optimize gözüküyor.. Bilgisayarın mı çok iyi yoksa low'da mı oynadın?
    Birde telsiz sesleri çok hoşuma gitti. Gerçekçi hava katmış. Youtube'dan izlediğim UO videolarının bazılarında bu şekil telsiz sesi var bazılarında yok. Farklı bi mod/program falan mı kullandın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earlofsandwich -- 15 Nisan 2012; 22:07:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonbelal

Bende şuanda Arma 2 var, oynuyorum arada. Lag ve kasma sorunundan çok çekiyorum. Bu, Armadan çok daha optimize gözüküyor.. Bilgisayarın mı çok iyi yoksa low'da mı oynadın?
    Birde telsiz sesleri çok hoşuma gitti. Gerçekçi hava katmış. Youtube'dan izlediğim UO videolarının bazılarında bu şekil telsiz sesi var bazılarında yok. Farklı bi mod/program falan mı kullandın?

Bu son gelen patch ile baya düzedi lag sorunları. Bilgisayar fena değil ya. AA ve Motion Blur'u kıstım biraz diğerleri full ayarda. Telsiz sesleri de Teamspeak içinde geliştirilen ACRE modu. Böyle gerçekçi bir hava katıyor. UO oynayan epey kişide var, hatta artık olmazsa UO serverlarına giremiyorsun diye biliyorum.
  • Bikaç yerde daha araştırdım OA ve UO çok övülüyor genelde. Bakalım, indirim bekliyorum, indirim olsun hemen alıcam OA'yı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerias

Battlefield 2 Project Reality Vietnam yayınlandı.

http://www.moddb.com/mods/project-reality/downloads/project-reality-bf2-vietnam

Mert nasıl güzel mi yeni mod, olmazsa akşama indireyim oynayalım

• Ozledim be
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoUnTeRMaNiaC*

quote:

Orijinalden alıntı: Xerias

Battlefield 2 Project Reality Vietnam yayınlandı.

http://www.moddb.com/mods/project-reality/downloads/project-reality-bf2-vietnam

http://www.youtube.com/watch?v=GdA3ih_VFI4&feature=player_embedded

Mert nasıl güzel mi yeni mod, olmazsa akşama indireyim oynayalım

Fena değil ama sadece Officer'larda dürbün olduğu için kim düşman, kim dost anlamak çok zor. İlk çıktığında ilgi çok fazlaydı ama şimdi çoğu kişi normal moda geri döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xerias -- 19 Nisan 2012; 12:55:45 >

• Merhaba arkadaşlar ben de Project Reality oynayanlardanım.
    Geçen sene arkadaşın tavsiyesi ile başladık ve keyifli anlarımız oldu.
    Eğer hala toplanıp oynanma oluyorsa seve seve aranıza katılmak isterim.
  • Bir gün DH üyeleri olarak toplanıp oyuna girebiliriz. Neden olmasın?
  • Yok mu oynayan ?
  • Şu an 0.97 versiyonu var fakat oyuncu sayısı çok az full dolu 2-3 server anca oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Yok mu oynayan ?

ne oynuyoruz panpa
  • Sırf bu mod için BC2 alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oynayan varsa bi topluluk falan oluşturalım bu oyun kaçmaz. BF2 nin fiyatı 10 lira şimdi 10 liraya böyle kaliteli bir modu oynuyorsunuz.
  • youtube'dan takım oyunu videolarını izleyince aradığım oyun bu dedim.
    Sırf bu mod için orjinal oyun aldım.
    En yakın zamanda Mumble ile operasyonlara katılmak istiyorum.
  • Beyler yokmu oynamak isteyen? Türk grupla oynasak şahane olur mesela
  • eve bir sagasaglim varirsam oynayalim gerci herkes oynayalm diyor ama faliyet yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.