Şimdi Ara

Battlefield 2 Forgetten Hope

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bugün BF2 Forgetten Hope 2 2.4 patch part/1, part/2, part/3 hepsini indirdim. Fakat rar şifreliydi şifresinide bulamadım. Bende bunun üzerine googleda araştırma yaptım. Fakat bu aklıma daha da karıştırdı çünkü; Forgotten Hope un 2.2, 2.26, 2.3, 2.4 patchleri vardı. Şimdi beyler size sorum bunların hepsini sırayla yüklemem mi lazım? Yoksa 2.4 patchi kursam yeterli midir? Birde yeterliyse rar password nedir?

• Arkadaşım bende dün Battlefield 2 aldım. Ve araştırma yaptım. Öncelikle Battlefield 2'yi yükledikten sonra Battlefield 2'nin bütün güncellemelerini yapacaksın. Yani 1.5 patch indirip kuracaksın. Sonra Forgotten Hope 2 'nin 2.4 patchi senin de dediğin gibi Part1/Part2/Part3 bunları sırasıyla kuracaksın rar şifresi;

Forgotten_Password_2.4_07.2011

Bu kadar arkadaşım bende yeniyim zamanla bende sana yardımcı olmaya çalışırım buradan. Youtube da videoları izledim güzel bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: vip31856

Arkadaşım bende dün Battlefield 2 aldım. Ve araştırma yaptım. Öncelikle Battlefield 2'yi yükledikten sonra Battlefield 2'nin bütün güncellemelerini yapacaksın. Yani 1.5 patch indirip kuracaksın. Sonra Forgotten Hope 2 'nin 2.4 patchi senin de dediğin gibi Part1/Part2/Part3 bunları sırasıyla kuracaksın rar şifresi;

Bu kadar arkadaşım bende yeniyim zamanla bende sana yardımcı olmaya çalışırım buradan. Youtube da videoları izledim güzel bence

Cevabınızı yeni gördüm hocam, sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hey Maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Hey Maşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viktor Reznov

quote:

Orijinalden alıntı: vip31856

Arkadaşım bende dün Battlefield 2 aldım. Ve araştırma yaptım. Öncelikle Battlefield 2'yi yükledikten sonra Battlefield 2'nin bütün güncellemelerini yapacaksın. Yani 1.5 patch indirip kuracaksın. Sonra Forgotten Hope 2 'nin 2.4 patchi senin de dediğin gibi Part1/Part2/Part3 bunları sırasıyla kuracaksın rar şifresi;

Cevabınızı yeni gördüm hocam, sağolun.

Önemli değil. Bende bayağı bir zamandan beri oynamıyorum. O zamanlar bir heves vardı. Zaten şu "SpyArcade" sürekli hata veriyor. Hiç bir şey eskisi gibi değil. Company of Heroes'e devam.

• vip31856 kullanıcısına yanıt

Company of Heroes beni de sardı. Keşke sizde görünce başlasaymışım :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.