Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 The (REV)olution Clan (OYUNCU ALIMI AÇIKTIR) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
4
Favori
5.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Psn : alee
  • NOT: Klan aktiviteleri Battlefield oyununun klanlara karsi yenilikler getirmemesi, server sisteminin hic bir ayarini ozellestirme yapmamasi, klan maclari yapilacak modlarin olmamasi nedeniyle bir sonraki server guncellemesi ve oyun guncellemesine kadar oyuncu alimi yapilmayacaktir!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be,Bf3 zamanındaki o eski güzel günler geldi aklıma.Klan olarak size başarılar diliyorum arkadaşlar
  • Aranıza katılmak isterim yaş 27 ;)

Kariyerim

https://www.battlefield.com/tr-tr/companion/career/1701906715/bf1
  • Yaş 26
    Fatih
    Bf4'ten gelen tecrübeyle geldim.
    Oyunu bırakmama rağmen beni klana alır mısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih_ciftcii -- 2 Aralık 2016; 16:46:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

NOT: Klan aktiviteleri Battlefield oyununun klanlara karsi yenilikler getirmemesi, server sisteminin hic bir ayarini ozellestirme yapmamasi, klan maclari yapilacak modlarin olmamasi nedeniyle bir sonraki server guncellemesi ve oyun guncellemesine kadar oyuncu alimi yapilmayacaktir!!!

Bende çimento neden kurumadı hala diyorum
  • Yas 23
    Id rsemih
    Persembe gunu gibi monitor ve plus alacagim. Su an 12 saat sistemi calistigim icin pek vakit ayiramiyorum. Yil basina dogru 8 saat olacak. Level 68 kd 0.8. Elimde fazladan bf1 ultimate edition sec var. Refli bir uyeyle paylasabilirim.

Alimin acilmasini bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oncelıkle slmlar benı de aranıza alırsanız mutlu olurum.

adım:hasan

yas 31

oyun nıck:immortalcyy

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a arkadaşlar klan hala aktifmidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xx_AST3CH_xX

S.a arkadaşlar klan hala aktifmidir?

A.s malesef hocam bf1 klanlara yonelik bir calismasi olmadigindan aktif hale getirmiyoruz. Eger bir gelisme olursa haberdar ederiz

• iyi akşamlar battlefield 1 de kurmuş olduğumuz KURALSIZLAR(TR) server adresimize hepinizi bekleriz yarın akşamdan itibaren faal olarak kullanacağız arkadaşlarınızıda davet edebilirsiniz iyi forumlar. psn id yildirimer20

forum konusu için

https://forum.donanimhaber.com/battlefield-1-kuralsizlar-tr-oyuncu-toplulugu-ps4--125690192
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanseyko

iyi akşamlar battlefield 1 de kurmuş olduğumuz KURALSIZLAR(TR) server adresimize hepinizi bekleriz yarın akşamdan itibaren faal olarak kullanacağız arkadaşlarınızıda davet edebilirsiniz iyi forumlar. psn id yildirimer20

forum konusu için

https://forum.donanimhaber.com/battlefield-1-kuralsizlar-tr-oyuncu-toplulugu-ps4--125690192

Davetiniz icin tesekkurler ara ara ziyaret etmeye calisacagiz

• psn:darking41

ps4 te bf4 oyuncusuydum universite sinavimdan dolayi ara verdim simdi bf1 i aldim tek oyna oyna canım sıkıldı. klana alirsaniz aktif olarak klan maclarinada katilirim

• Adım Barış 21 yaşındayım PSN:DPeaceee - Kd oranım iyi olmasa da görev odaklı oynarım bu yüzden klana katkılı olacağımı düşünüyorum.
  • buralar eskiden dutluktu dutluk hakanı verdınız dahada toplanamadınız.
  • Klana oyuncu alimi acilmistir, ilk sayfadaki sartlara uyan tum dostlar davetlidir.

Uymayan arkadaslar ise REV clan servera girebilir birlikte oynayabiliriz.

Suan Klan serverinda domination modu aktiftir (dinamit koyup pusmak, tbag yapmak) gibi sacma sapan hareketlerde bulunan oyuncular suresiz banlanicaktir!!!

• Baya bir Türk oyuncu var hemde cogu iyi oyuncu Şöyle toplansak bi turnuva yapsak cok iyi maçlar cikacagindan eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

Baya bir Türk oyuncu var hemde cogu iyi oyuncu Şöyle toplansak bi turnuva yapsak cok iyi maçlar cikacagindan eminim

Aynen abi iyi dusundun kisa surede yapalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

Baya bir Türk oyuncu var hemde cogu iyi oyuncu Şöyle toplansak bi turnuva yapsak cok iyi maçlar cikacagindan eminim

Aynen abi iyi dusundun kisa surede yapalim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.