Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oğlum bu coder fanboi adama ergen falan demişsinizde adamın youtube kanalına bi bakın adam daha bebek çıktı

bu tabiki cod övüp bf kötülicek. bunun bf oynamaya daha yaşı tutmuyo ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Anlayamıyorum arkadas ya harbiden anlayamıyorum.. Battlefield - Call of Duty , Fifa - Pes vs..(örnekler çoğaltılabilir) Ben bu tartışmaları anlamiyorum. İsteyen istediği oyunu oynar. Senin beğendiğin oyunu benimde beğenme gibi bir zorunlulugum yok. Zevkler ve renkler tartışılmaz.. Bırakın artık şu saçma tartışmaları. Oyun bu ya adı üstünde oyun. Eğlenmek icin oynuyoruz. Kim hangi oyunda egleniyorsa rahat bırakın eğlencesine baksın ne çomak sokuyorsunuz. Gelmiş BATTLEFİELD konusunda insanları kışkırtıyor. İlgi çekmekten trollük yapmaktan baska birşey değil..

Aynen bende anlam veremiyorum herkesin zevki başka denedim bende betasini beğenmedim bf1 daha güzel her yönüyle çok iyi iki firma da bize para vermiyor biz onlara veriyoruz

Bf1 var bende WWII denedim bf1 kadar zevkli gelmedi bana gerçek dışı atmosfer yok ölme süresi çok kısa ne olduğunu anlamadan ölüyorsun az önce atılan video ya baksana 2 metre sıçraması çok saçma geldi bana başkasına zevkli gelebilir

Herkes aynı oyunu beğenecek diye birşey yok

Pes konusunda fifa konusuda böyle saçma sapan tartışmalar var

Arkadaş hangi oyundan bilgi almak istiyorsa o konuya girer bf1 konusuna giriyorsun diğer oyun ile bilgi var

WWII oyunundan bilgi almak istesem o konuya bakarım

Bf ve Cod oyunların çoğunu oynadım hikaye modunu

Online da bf1 ile başladım daha önce online olarak konsolda fps oynamadım

İki oyunu denedim bf1 daha zevkli diğer oyundan da zevk alsaydım o oyunu da alirdim

Bf1 dlc alacağım WWII yerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Labunedu L kullanıcısına yanıt
    Sen devam et.. birazdan uzaklaştırma alacaksın..

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Cod da artık multiplayera daha çok önem veriyor.son 3-4 oyununun singleplayerına bakınca belli oluyor.

iki oyunun da odağı mp iken ikisini karşılaştırmak battlefield'e hakarettir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aegon_Targaryen

Cod da artık multiplayera daha çok önem veriyor.son 3-4 oyununun singleplayerına bakınca belli oluyor.

iki oyunun da odağı mp iken ikisini karşılaştırmak battlefield'e hakarettir.

Aynen katılıyorum birde bf1 de online baglanabiliyorum

Ama Cod WWII girmek için telefonu modem yapıp girdim onun haricinde online giremedim çok saçma böyle hataların olması

• Cd yi taktım ve 17 gblik güncelleme yapmay başladı. 'Uygulamanın ağ özelliklerini kullanmak istemiyorsanız , güncellemeyi atlayabilirsiniz' yazıyor. Oyun içi ( single ) ile alakalı ise güncelleme yaparım ama sadece online içerikliyde bu güncelleme direkt atlayayım bilgisi olanlar yrdımcı olursa sevinirim. Bosuna yarına kadar beklemeyeyim.

• emreyavuzz61 kullanıcısına yanıt
    O güncellemenin %99'u online için, geçebilirsin ama oyunu single için aldıysan hiç almasaydın daha iyiydi.
  • emreyavuzz61 kullanıcısına yanıt
    O güncellemenin senaryo moduyla alakası yok. Online için silah Update mapler için. Es geçin oyanayın hikayenizi

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Yok hocam online olayı beni hiç sarmıyor nedense

• Geçen sene olduğu gibi yine bu sene de cod oyunun çıkış dönemine yakın , bf oyununa bok atmaya gelenler başlamış. Her sene bir dangalakla uğraşmamız gerekiyor heralde.

Şunu da not düşeyim. Rainbow Six gibi bu nesile damgasını vurmuş, s&d nin kralını oynayabileceğiniz bir oyun varken , can çekişmekte olan cod serisine niye devam edenler var anlamış değilim. Fanboyluğun dibi bu olsa gerek.

• Okullar acilsada su forum bi rahatlasa bari bakıyorumda bf ye laf atanlar onde Cod cular gelmis gene yok ucak yok tank zaten tank v.s kullanmak beceri isi bilmem anlatabildimmi

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Ben de cod hcs&d oynayanlardanım nihat. Bizim squadla codda amuda kaldırır öyle göndeririz milleti evine ama gel gör ki R6 ya geçtiğimde kendimi ds4 ü eline yeni almış, analoglara bakıp ne oldukları hakkında fikir yürütmeye çalışan yeni yetmeler gibi hissediyorum.

Bence aradaki asıl fark kontrol farkı. coddaki o net analog hareketi, R6 da gecikmeli ve yavaş bir hale dönüyor ve ben deli oluyorum, oynayamıyorum. Ayrıca codda çat çat bitiriyorsun eli, R6 da durarak yavaş yavaş oynuyorsun, yani codun s&d'unda sadece s&d değil başka modlar da oynamış gibi oluyorsun. Bunlar neden benim R6 değil de cod s&d seçtiğimle alakalı fikirlerim.

Dersen ki hangisi gerçek s&d, R6 derim, hangisi daha eğlenceli, cod derim. Bana göre tabii. Sebep sormuşsun, ciddi ciddi cevap vereyim dedim :)

Diğer yandan şu anki bf coda 40 takla attırır o da ayrı bir konu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 3 Eylül 2017; 20:49:16 >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Abi r6 da yaşadığın zorlukları ben de yaşadım hala daha yaşıyorum. Nişan alma olayı eskiden daha da yavaştı hatta update ile düzeltmişlerdi. Ne kadar fps oynarsam oynayayım bu oyuna geçince ilk defa oynuyor hissi yaşıyorum.

2-3 aydır oynamıyordum oyunu şimdi yeni sezon yeni operatorler geliyor diye tekrar başladım. Cod da eski oyunlar da çok s&d oynardim. Pc de oynadığım dönemler ve mw zamanlarıydı tabi. R6 nın gerçekçi olmasi zaten su götürmez bir gerçek. Ancak eğlence kısmı yine kişiden kişiye değişen bir durum tabi.

• Paket kac gb bilen var mı?

• 2 sorum olacakta

Ping 150 den aşağı inmiyor herkeste mi Ping sorunumu var?

Elimde normal oyunun kutulusu ve they shall not pass var. Revolution sürümünü almayı düşünüyorum almaya değer mi? Yoksa tek tek mi alayım dlcleri

• Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    2-3 gündür çözemedim nedense bir türlü normale dönmedi 70-80 olsa yetecek bana hep öyle oynarım zaten. Premium indirimi bekleyelim bakalım olmazsa tek tek alırım

• Son zamanlarda oyunda fps düşüşleri,seste cızırdamalar ve adamın tam üstüne nişan alıp tüm mermiyi boşaltsam dahi vuramadan ölüyorum.Ps4 te sorun var sandım ısınıyor herhalde diye içini açtım, pislik çok yoktu fanda,olanı da temizledim ama gene sıkıntı oluyor.Ping normal 70 80 civarı.Sizce neden böyle bişey yaşıyorum?Sorun ne olabilir?

Aşağıdaki videoda adamın üstüne mermileri boşalttım,anca 44 hasar verdim.Ama daha öncesinde hiç hasar veremeden ölüyordum.
    https://www.youtube.com/watch?v=_Muv7hwWy44
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANBUYUK06

2-3 gündür çözemedim nedense bir türlü normale dönmedi 70-80 olsa yetecek bana hep öyle oynarım zaten. Premium indirimi bekleyelim bakalım olmazsa tek tek alırım

Bende o sorun bi kac aydir var Ttnet i ariyorum ping den bi haberler kopma yoksa sorun da yok modun dalar.Ozellikle gece 12 den sonra tavan yapiyor sorun Gunicersin de ise ara ara 160-200 arasi cikip yine 90 a dusuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KaraMaraT

Son zamanlarda oyunda fps düşüşleri,seste cızırdamalar ve adamın tam üstüne nişan alıp tüm mermiyi boşaltsam dahi vuramadan ölüyorum.Ps4 te sorun var sandım ısınıyor herhalde diye içini açtım, pislik çok yoktu fanda,olanı da temizledim ama gene sıkıntı oluyor.Ping normal 70 80 civarı.Sizce neden böyle bişey yaşıyorum?Sorun ne olabilir?

Aşağıdaki videoda adamın üstüne mermileri boşalttım,anca 44 hasar verdim.Ama daha öncesinde hiç hasar veremeden ölüyordum.

Dun aksam benim de basima geldi o sorun.Sesler cizirtili ates ediyorum olmuyorlar cikalim dedim arkadasa meger usa serveriymis

• quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

Orijinalden alıntı: KaraMaraT

Son zamanlarda oyunda fps düşüşleri,seste cızırdamalar ve adamın tam üstüne nişan alıp tüm mermiyi boşaltsam dahi vuramadan ölüyorum.Ps4 te sorun var sandım ısınıyor herhalde diye içini açtım, pislik çok yoktu fanda,olanı da temizledim ama gene sıkıntı oluyor.Ping normal 70 80 civarı.Sizce neden böyle bişey yaşıyorum?Sorun ne olabilir?

Dun aksam benim de basima geldi o sorun.Sesler cizirtili ates ediyorum olmuyorlar cikalim dedim arkadasa meger usa serveriymis

Ben avrupa server ındaydım.Oyunda iyi gidiyor sonra bi anda öyle şeyler olmaya başlıyor.5-6 kere oldu.Sanırım netle alakalı

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.