Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

yakalandık tüh benim hesapta bir sürü oyun var ozi çogunu oynamamıs. bende hesabı oziye verdım. ozi oynuyor arada.

ı ıh hiç inandirici gelmedi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rang0o

quote:

yakalandık tüh benim hesapta bir sürü oyun var ozi çogunu oynamamıs. bende hesabı oziye verdım. ozi oynuyor arada.

sende arada ltb oynuyorsun o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasMachate

quote:

Orijinalden alıntı: Rang0o

quote:

sende arada ltb oynuyorsun o zaman

Arada mi ? Hep oynuyorum... love ltb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• donanımhaber aylardır bozuk olduğundan arada tweeti göstermiyo düz linkte atayım bari
    https://twitter.com/aliyemutlu/status/884376618197712896

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 10 Temmuz 2017; 19:57:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

donanımhaber aylardır bozuk olduğundan arada tweeti göstermiyo düz linkte atayım bari

Oha kadının cidden haberi yokmuş ve yeni öğrenmiş. 2011 yılında sample olarak seslendirmiş bir firmaya.
    Facebookta detaylı açıklama yapmış.

https://www.facebook.com/640059271/videos/10155008086389272/

• Aynı tarihlerde söylediği başka bie sample.

• Pis herif seni birde inanmiyor.

• quote:

donanımhaber aylardır bozuk olduğundan arada tweeti göstermiyo düz linkte atayım bari

Yalnız birşey dicem. Ben 16 aboneli en fazla 100 izlenme alabilen afedersiniz kıçı kırık youtube kanalımda bir gameplaye müzik ekleyince telif yiyorumda koooskoca milyondolarlık dice sesin sahibinden izin almadan telif ödemeden nasıl yayınlayabiliyor? Acaba bu telif olayında sadece esere mi telif veriliyor;sesin sahibi avucunu mu yaılıyor? Anca böyle bir açıklaması olabilir.

• Arkadaşlar ilk deda sunucu gecikmen yüksek diye uyarı alıyorum oyun esnasında. 200 lü rakamlar gözüküyor ekranda oyun sırasında. Ne yapmam gerekir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Koskoca milyon dolarlık firma telifsiz rastgele bulduğu bir müziği kullanıyor vay çakallar bu arada abla muhteşem bir iş çıkarmış. Oyun menüsünde ne zaman bu müziği duysam beni farklı diyarlara sürüklüyor.

• emrtkn E kullanıcısına yanıt
    Modemi kapatıp yeniden aç, düzelmezse internet servis sağlayınızla görüşün. Bulunduğunuz bölgede altyapı zayıf olabilir.

• Milyon dolarlık firmanın bu müziği yürüteceğini hiç zannetmiyorum. Ayrıca oyun da çıkalı 1 sene oldu, daha yeni mi haberi olmuş? :)

• Tşk ederim hallettim.

• Uçaktan paraşütle atlamak için hangi tuşa basılıyor?

Ek: Beyler bu fetih modundan maç bitince çıkmak istediğimde menüye dönmem 30 saniyeyi buluyor, yani oyun geç yükleniyor. Bunun dışında oyun stabil çalışıyor, menülerde kasma yok. Sizde de böyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 11 Temmuz 2017; 2:43:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Yalnız birşey dicem. Ben 16 aboneli en fazla 100 izlenme alabilen afedersiniz kıçı kırık youtube kanalımda bir gameplaye müzik ekleyince telif yiyorumda koooskoca milyondolarlık dice sesin sahibinden izin almadan telif ödemeden nasıl yayınlayabiliyor? Acaba bu telif olayında sadece esere mi telif veriliyor;sesin sahibi avucunu mu yaılıyor? Anca böyle bir açıklaması olabilir.

facebooktaki yazıdan anladığım kadarıyla zaten başka bi firmaya satılmış, sonra oradan dice tarafından alınıp oyuna eklenmiş. tabi spotifyda başka bi sanatçı tarafından seslendirildiği göstermesi saçma olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaceDriver

Koskoca milyon dolarlık firma telifsiz rastgele bulduğu bir müziği kullanıyor vay çakallar bu arada abla muhteşem bir iş çıkarmış. Oyun menüsünde ne zaman bu müziği duysam beni farklı diyarlara sürüklüyor.

cidden harika bi ses sanatçısı, özellikle günümüz ses sanatçılarına göre aşırı iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixalis Pavlis

Uçaktan paraşütle atlamak için hangi tuşa basılıyor?

Ek: Beyler bu fetih modundan maç bitince çıkmak istediğimde menüye dönmem 30 saniyeyi buluyor, yani oyun geç yükleniyor. Bunun dışında oyun stabil çalışıyor, menülerde kasma yok. Sizde de böyle mi?

atladıktan sonra paraşüt tuşu X tuşu olması lazım. eğer otomatik paraşüt açılması otomatik değil ise uçaktan atladıktan sonra X tuşu ile açman gerek paraşütü. söylediğin gibi herkeste aynı oyun çıkışında bekleme, bu daha sürenin kısalmış hali
  • Arkadaşlar merhaba,
    Premium pass sahibi olan var mı? Önerir misiniz? nivelle nights ve yeni gelecek russian dlc için almak istiyorum.
    2 senelik rainbow six siege oyuncusuyum. Ubisoft ve sunucularından tiksindim yemin ederim. Battefield 1 oynayınca mutlu oldum yav
  • icf İ kullanıcısına yanıt
    Nivelle Nights beğenilmedi genel olarak. (Maç sonlarında çıkan harita oylamasında açıkça görülüyor.) Rus DLC'si yakın ama Premium'a indirimsiz haliyle para verme bu vakitten sonra. Ara ara ciddi indirimler oluyor onları bekle derim.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.