Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Proda goruntu avantaji var diye downradge yedi oyun

Esas avantaj klavye mouse bunu ne zaman anlicaklar veya gormezden gelemicekler merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayifhakan

quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Arkadaşlar ps4 u yeni aldım almışken BF 1 de alalım dedik ama adam vuramiyoruz yardım edebilecek var mı çok kötü oynuyorum da nasıl iyilestiririz

Ben PS4'ü alalı bir seneyi geçti. Ondan önce de yaklaşık da bir senelik PS3 geçmişim var. Ama ben de kötü durumdayım. PS ile pek multiplayer oynamadığımdan pek başarılı olamıyorum ama oyun o kadar zevkli ki oynamadan olmuyor. Özellikle dikkat ettim bazı haritalarda başarılıyım, bazı haritalarda ise berbat. Ben de boş verdim.Oynuyorum ve sadece keyfini çıkarmaya bakıyorum, kaç kişi vurdum, ne yaptım vs. pek bakmıyorum. Sanıyorum biraz da yetenek meselesi bu ve o yetenek de bende yok:)

Oyunların genelinde çokta yetenek gerektirecek bir durum yok

Emin olun, belli bir seviyeye gelmek, tecrübeye bakıyor.
    Yetenek farkı % 5 ise, tecrübe farkı % 95'tir.

Eksiklikleriniz nedir onun üzerinde durun.
    Bol bol, tecrübeli oyuncuların videolarını izleyin.
    Özellikle de kendi videolarınızı izleyip, analiz edin.

• Hardcore çıkmayacak mı arkadaşlar ?
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Ne güzel bi cevaptır bu yeni uyandım gidip bi keyif sigarası içeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • noogard kullanıcısına yanıt
    Hardcore önceki güncellemede gelmişti. Multipyaler menüsünde Costum menüsüne gir orada hardcore modlar var.
  • noogard kullanıcısına yanıt
    Hardcore var. Dün yanlışlıkla girdim. Kim dost kim rakip ha bire karıştırdım biara karıştırıp aynı takımdan 3 kişi birbirimize sıkıyorduk.

• Ben namluyu ceviremiyorum bazen çok sert oluyor bazen de dönmüyor birazda oyundan kaynaklı titanfall da hikaye modunda gayet iyiyim 3 günlük ps oyunculuğuma göre 1 hafta 10 güne pro yuz inş [;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Güncelleme sonrası hedef almada gariplik hisseden varsa oyuna dead zone ayarı eklenmiş. Yüzde 22 varsayılan, yüzde 10-12 idealdir.

Ben güncelleme öncesi de sensitivity de ve hedef almada biraz sıkıntı yaşıyordum. Guncellemeden sonra dead zone ayarını sıfır yapınca senste ve aim de büyük bir rahatlama oldu. Ama nedir bu dead zone ve ben sıfır yaparak ne yapmış oldum?

• multi 5-10 gün sonra acaip bayıyor.
    oyunu boşuna oynuyor gibi hissediyorsunuz.
    bu şekilde 10 kişilik bi arkadaş grubum tarafından bırakıp titanfall2ye geçtik.
    bazılarımız bf1i sattı. (bende dahil)
    oyunda bana göre içerik sıkıntısı var ve oynarken birşey eksik diyorsunuz.

alırken tekrar değerlendirin.
    belki 1 yıl sonra fiyatı 50-60a düşünce düzgün dlcler ile içerik gelirse tekrar alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Hardcore var. Dün yanlışlıkla girdim. Kim dost kim rakip ha bire karıştırdım biara karıştırıp aynı takımdan 3 kişi birbirimize sıkıyorduk.

demek ki ben girsem o moda dusmana gerek kalmayacak bizim takimi mafederim

• hayatimda gordugum en dandik oyun oyunda ki araclar ozelliklede tanklar emek hirsizi god mode acmis hepsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznokcgl

hayatimda gordugum en dandik oyun oyunda ki araclar ozelliklede tanklar emek hirsizi god mode acmis hepsi

God god geziyolar ortalik ta

• Al iste

• hepsi god bunlarin
  • Konuyu lutfen kirletmeyin arkadaslar, suan burfa ego tatmini, birbirini ezme, keyif sigarasi yakmak tarzi mevzular konusuluyor lutfen konuyu kirletmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: oznokcgl

hepsi god bunlarin

Terbiyesiz herif... lutfen admin arkadas bu cocugu atarmisiniz lutfen god dedi

• Ben de helicopteri geri istiyorum, uçaklarda dog fight yapılabilmesi için hız kontrolünün gelmesini istiyorum ama olmuyor

Infantry olarak takıldığım zaman tanka çok öldüğümü hatırlamıyorum, canımı sıkarsa limpet ile kamikaze yaparım, squad'da da adam varsa zaten 2 seferde pert oluyor. Hee büyük haritalarda iş biraz daha zor ama olsun. Oyunun geneline baktığın zaman denge yeterince var bence.. Beğenmeyip bu oyun boş diyenler zıplayan bot imkanı sunan diğer fps oyunlara yönelebilirler..
  • nedir bu deadzone sensitiv biri bunun türkçe karşılığı ve ne ayarında bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi
  • konunun temiz oldugunu sanmis o yuzden kirletmek istemistim cok ozur dilerim bende sigara yakabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Güncelleme sonrası hedef almada gariplik hisseden varsa oyuna dead zone ayarı eklenmiş. Yüzde 22 varsayılan, yüzde 10-12 idealdir.

Ben güncelleme öncesi de sensitivity de ve hedef almada biraz sıkıntı yaşıyordum. Guncellemeden sonra dead zone ayarını sıfır yapınca senste ve aim de büyük bir rahatlama oldu. Ama nedir bu dead zone ve ben sıfır yaparak ne yapmış oldum?

Dead zone L3 ve R3 ile ilgili bir ayar. L3'ü ileri yavaş yavaş itmeye başladın diyelim eğer dead zone yüzde sıfırsa en ufak bir hareketi bile ekranda görürsün. Dead zone artıkça hassasiyet azalır.

Ek olarak uniform soldier aiming(tek tip nişan almasını) açmanı öneririm. Hangi dürbünü, silahı, ekipmanı kullanırsan kullan aim hassasiyeti tek tip olur. Kas hafızasına yönelik bir ayar.

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.