Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu yeni companion hiç hoşuma gitmedi, eski battlelog çok daha iyiydi. ne eski yaptığın maçları görebiliyosun ne de server seçebiliyosun. ayrıca veriler de geç güncelleniyor. bu arada tr psn ile rus psnin cusa kodları eşitken acaba tr hesaptan premium alsak çalışır mı? mantıken çalışması lazım ama deneyen bilen varsa cevap verirse çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 23 Ekim 2016; 5:13:11 >
  • 70 ile başladım.
  • Silah cesitliliginin bu kadar az olmasini yadirgayan bi benmiyim ? Bf4 de silah eklentileriyle sagladigimiz hip fire, stability gibi degiskenleri bu oyunda ayni silahin varyasyonlari olarak yedirmisler yok factory yok bilmemne.. Tamam 1. Dunya savasinda o kadar cesit yoktur belki ama assault sinifinda 2 makineli tufek var sadece be kardesim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silverygt kullanıcısına yanıt
    DLC ile basarlar yeni silahları.

• Kuvvetle muhtemel hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: mattmurdock

Arkadaşlar Rus psn,den pri. olarak bf1 satın aldım . Anahesabım olan Usa Psn ile (primary) sıkıntısız oynuyorum.
    Oyunu aldığım Rus hesabına, ek olarak premiumda alsam , anahesap olan usa psn hesabıyla premium içeriği de oynayabilirmiyiz? ( Çünkü bazı oyunların premiumlarının sec hesapta oynanıp, pri.de oynanmadığını biliyorum. Osebepten sizin de fikrinizi öğrenmek isterim?

ikinci olarak premium alanlarda bugünden itibaren ne gibi değişiklikler oluyor? ?

Beyler hiç premium pass alan yokmu ?
    Bi açıklık getiren olursa çok sevinirim ya.

• quote:

quote:

Arkadaşlar Rus psn,den pri. olarak bf1 satın aldım . Anahesabım olan Usa Psn ile (primary) sıkıntısız oynuyorum.
    Oyunu aldığım Rus hesabına, ek olarak premiumda alsam , anahesap olan usa psn hesabıyla premium içeriği de oynayabilirmiyiz? ( Çünkü bazı oyunların premiumlarının sec hesapta oynanıp, pri.de oynanmadığını biliyorum. Osebepten sizin de fikrinizi öğrenmek isterim?

ikinci olarak premium alanlarda bugünden itibaren ne gibi değişiklikler oluyor? ?

Beyler hiç premium pass alan yokmu ?
    Bi açıklık getiren olursa çok sevinirim ya.

oyunlarin dlc'leri pass leri vs. Oyunla ayni bolge olmali yani us psnden almayin.

• Dante kullanıcısına yanıt
    Oyun + premium rus psn den alındığında, pri olarak oynamış olduğun hesabın farklılığı anlam içermiyor o zaman.
    Teşekkürler.

• silah ları açmak için gerekli olan puanları neye göre alıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewye

silah ları açmak için gerekli olan puanları neye göre alıyoruz

Level atladıkça war bonds geliyor .
  • Oyunu kutulu almayacağım. Rus psnden arkadaşımla alacağız primary bende kalacak. Premiumu da aynı hesaptan alalım dedik öyle yaparsak benim US hesabımda çalışmaz mı?

• Beyler oyun PS3 çıkacakmı acaba ?
  • oyun çok güzel ve tabıkı özellikle multiplayer olarak çok iyi ve en güzel haritalar bence Argonne Shade; Asiago Offensive sizin begendiğiniz haritalar hangisi??
  • Dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan Battlefield oyununun son versiyonunda skandal bir kurgu var. Çanakkale Savaşı'nı konu alan oyunda kullanıcılar, Türk askerini öldürerek puan kazanıyor. Köyleri bombalama sahnelere de var.

http://www.milliyet.com...e-oyunu-gundem-2332145/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Selamlar.Bu hediye olarak verdiği silahları envantere ekle diyoruz. Sonra bu silahları bulamıyorum. Nasıl kullanacağını biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Selamlar.Bu hediye olarak verdiği silahları envantere ekle diyoruz. Sonra bu silahları bulamıyorum. Nasıl kullanacağını biliyor musunuz?

Battlepack ten cikan mi ?

Onlar skin sanirim yani bana hic silah cikmadi hep skin yani kamuflaj

Bir de puzzle parcasi cikti

• 25 yaş üzeri, aktif, saygılı oyuncular varsa güzel bir squad kurabiliriz. Ekleyebilirsiniz.

PSN: AnOriginalNick
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

Dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan Battlefield oyununun son versiyonunda skandal bir kurgu var. Çanakkale Savaşı'nı konu alan oyunda kullanıcılar, Türk askerini öldürerek puan kazanıyor. Köyleri bombalama sahnelere de var.

http://www.milliyet.com...e-oyunu-gundem-2332145/

Direkt Multiplayer oynadığım için single mode da Çanakkale bölümünü oynamadım.Canım sıkılırsa Hikaye modunda Çanakkale ye gelince Hollanda lı bir arkadaş var onu çağırıp ona oynatırım,bölümü O geçsin.

Skandal Kurgu varmış lafa bak.istermisin şimdi herşeyden sorumlu Birileri kalkıp oyunu yasaklasın.Yada psn erişimimizi kapatsın.

Sanmıyorum okadar uzun boylu olamaz.

• LittleThings kullanıcısına yanıt
    Oyunu yasaklamasalar bari

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.