Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bundan sonra bir oyun daha atayım dedim baktım olmuyor sövdüm vurdum kafayı yattım orucuda sakatladık. Dice günahı senin boynuna ben karışmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Geçen gün gün yaşadım saç baş yolduracak olay. Adamda vuramadım diye tbag yapıyor halbuki delik deşik ettim haberi yok. Ya DİCE yapımcısı yada okunmuş su içimişte gelmiş başka açıklaması yok bunun. Canım oyunu mahvettiler.

son güncellemeye kadar bende hiç olmuyodu bu sorun. ama son güncellemeden sonra pingim 70-90 aralığında olmasına rağmen çok sık olmaya başladı. bu gidişle böyle devam ederse yine ara vericem gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Geçen gün gün yaşadım saç baş yolduracak olay. Adamda vuramadım diye tbag yapıyor halbuki delik deşik ettim haberi yok. Ya DİCE yapımcısı yada okunmuş su içimişte gelmiş başka açıklaması yok bunun. Canım oyunu mahvettiler.

Oha diyorum 3 oldurmelik vurmuşsun adamı ölmemiş

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Aynen port açtıktan sonra pingim 80-90 arası gidip geliyor ama oluyor nedense. Hadi adam 100 metre uzakta olsun sıkayım işlemesin ama dibindeki adama sıkıyorum. Hadi mermim hayalet oldu lan adama sopa salladım sopa bu nedir ya şaka mı nereye el sallıyoruz DİCE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 11 Haziran 2017; 17:14:21 >
  • Arkadaşlar oyunu yeni aldım. Fakat internet bağlantım iyi olmasına rağmen sürekli bağlantı sorunu yaşıyorum. Bunun çözümü var mıdır ?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Arkadaşlar oyunu yeni aldım. Fakat internet bağlantım iyi olmasına rağmen sürekli bağlantı sorunu yaşıyorum. Bunun çözümü var mıdır ?

kablosuz bağlanıyosan hemen kabloluya geç. ayrıca ps4e sabit ip verip verdiğin sabit ipye dmz modu atamak da faydalı.
  • Bu akşam kabloya geçip deneyeceğim. Tşk ederim.

• Bugün indirim de olduğu için alıp oynadım senaryo kısmını biraz.Oyun 900p fakat 1080p deseler inanırım, görsel şölen, ayrıca 60 fps akıcılıkta oynatıyor.
    Bu arada senaryo bitince multi atacağım.

Forumdakilerle birlikte Multi oynayanlar vs. mesaj atarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtoday -- 12 Haziran 2017; 2:28:36 >
  • kabune kullanıcısına yanıt
    O işlere girmiyorum pek ya uğraşmıyorum. Ordan aldığımız zaman Türkçe dil desteği olan oyunları oynayabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanCLK

O işlere girmiyorum pek ya uğraşmıyorum. Ordan aldığımız zaman Türkçe dil desteği olan oyunları oynayabiliyor muyuz?

ingilizce oynuyosun, ki türkçe olarak sadece infamous ve lbp geldi sanırım tr plus ile.
  • arkadaşlar bi sorum olacaktı. cevaplarsanız sevinirim.

bf1 i rus psnden almıştım. tr psn de sezon pass de ucuzlamışken alayım dedim. fakat şöyle bir durum var. secondary hesap üzerinden ben oynuyorum. primary hesap üzerinden arkadaşım oynuyor. tr psnden aldığımız sezon pass i iki hesapta aynı anda kullanabilirmiyiz. ?
  • eBRiHanceR kullanıcısına yanıt
    Oynadığın secondary hesaba alırsanız oynarsınız ikinizde arkadaşın sadece Premium sıraya giremez çok bir şey kaybetmez

• Haziran ayında yeni DLC gelicek deniyordu, Eylül'e ertelendi galiba. Bu ay DLC dışında yeni bir haritanın gelme olasılığı var mi?

• Haziran ve temmuz aylarında birer tane gece haritası gelecek. 2. DLC nin çıkış tarihini çok uzattılar ara sıkı tutmaları lazımken tam tersini yapıyorlar.

• xtoday X kullanıcısına yanıt
    Beraber oynayabiliriz psn Kry_19055

• Selam arkadaşlar beraber oynamak isteyenler eklesin psn: Kry_1905

• Arkadaşlar merhaba,

Ps4 için en kullanışlı oyun ayarları hangisi BF1 de. Bana bıraz ağır geldi kendi ayarları.
  • sahin1986 kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/bdZ6dRWtlY4
    burdan yapabilir sin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbNil -- 13 Haziran 2017; 13:40:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu ayarları yaparsan cortlarsın en azından ben cortladım fabrika ayarlarına geri döndüm en iyi ayar oynadıkça kendin buluyorsun benden söylemesi

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.