Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Oyun da yerlerde zaten.

çöp oyun oynuyoz biz aslında, algılar yüzünden bırakamıyozda. yoksa zaten hali hazırda yerlerde
  • emrtkn E kullanıcısına yanıt
    Selbstlader Dürbünlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Arkadaş çok kolay ölüyorum.

Adamların ölümsüzlüğü mü vardır nedir mermi yağdırıyorum zor ölüyorlar. Ateş ettiğimde nişan sabitlenmiypr genelde. Ben 1 şarjör mermi harcıyorum, adamlar 2 kurşunda bitiriyorlar beni.

destek sınıfı ile oynarken bende aynı şeyi düşünmüştüm. eğer sen de destek sınıfında böyle bi sorun yaşıyosan sınıf değiştirmeni tavsiye ederim. hekim sınıfında mondragon ve selbstlader silahları baya güzel. ikiside 3 mermide adamı öldürür. taarruz sınıfında ise mp18, automatico ve model 10-a avcı iyidir, tabi level 10 yaparsan hellreigel de efsanedir.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz 2 gün üyeliğim bitti. Yeni üyelik (1 aylık) almak istiyorum PSN her zamanki gibi sıkıntı veriyor. Çözebilirsem tekrar devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtkn -- 8 Ocak 2017; 23:13:28 >
  • Yaa beyler. Oyundan ateş edince silah sesinde kasılmalar oluyor, haliyle oyunda kasıyor. Sizdede oluyor mu? Her zaman olmuyor ama en can alıcı noktalarda oluyor kafayı yedirtiyor insana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Yaa beyler. Oyundan ateş edince silah sesinde kasılmalar oluyor, haliyle oyunda kasıyor. Sizdede oluyor mu? Her zaman olmuyor ama en can alıcı noktalarda oluyor kafayı yedirtiyor insana.

dsotum ilk defa duydum böyle bir sorunu. video çekip yollayabilir misin, merak ettim. bakalım başka bu tür sıkıntı yaşayan varsa resmi battlefield forumuna yazarız bu sorunu.
  • arkadaş sniper alıp pusan çok gördüm de bu nedir, zaten fark yemişiz. not on my watch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 9 Ocak 2017; 3:56:21 >

çok ender oluyor oyun sonlarına doğru ses gidiyor saçmalıyor bazen kısa sürüyor düzeliyor
  • pardon hocam
    Hocam keşke videoyu kaydetseydim. Bir daha olursa kaydederim. Bazen oluyor.
  • emrtkn E kullanıcısına yanıt
    kredi kart bilgilerini bilgisayardan psn netvorka gir sonra ps4 den al ben öyle hallettim yoksa ps4 ten direk kartı tanımıyo
  • Teşekkürler, deneyeceğim.
  • Arkadaşlar maç bitiminde en fazla kaç puan aldığınız oldu? Bittikten sonraki x1.25 bonusu hariç soruyorum benim kendi rekorum tam 30000 puan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Hocam keşke videoyu kaydetseydim. Bir daha olursa kaydederim. Bazen oluyor.

anladım, ilk çıktığı zamanlar 1-2 kere ben de denk gelmiştim ama güncellemeden sonra düzelmişti o sorun. belkide çok uzun süreli oynamadığımdan denk gelmemiş olabilirim, genelde 3-4 maç yapıp bırakıyorum.
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Yuh! Senin tankı patlatmayı kimse beceremedi mi koca takımda:)
  • İyi seyirler

• tr-kerem T kullanıcısına yanıt
    O paraşütlü adam killine bayıldım. Koşu yoluna, en sevdiğim
  • tankçıyı da sonunda level 10 yaptım, geriye sadece süvari kaldı. bugün başladım biraz baya küfür edicem gibi beceremiyom bi türlü, o at sürekli sıkışıyo ota ağaca
  • tank karşısında hayatta kalma klavuzu

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.