Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
32 Misafir Kullanıcı, 31 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
28.609
Cevap
187
Favori
628.611
Tıklama
Giriş
    687 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Breavery4BLooD

Arkadaşlar oyunu aldım fakat oyuna giriyorum oyun içinde online özellikler kullanılamıyor diyor yardım ederseniz sevinirim

Şu anda sunucularda problem var sanırım, ben de bağlanamıyorum ve 1 kişi daha aynısını yazmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sağolsun Lizard Squad ve PoodleCorp adlı 2 grup betada yaptıkları gibi oyun çıktığında da bizi rahat bırakmayacağa benziyor. Suç yine EA ve DICE'da. Adamlar oyun çıkmadan tehdit etmişlerdi, ancak sonuç yine aynı. Bile bile doğru düzgün önlem alınmıyor. Bir oyun için DLC'ler ile birlikte 120 Euro iste ilk günden oyuna gireme...
    |
    |

Orijinalden alıntı: zScylla

quote:

Orijinalden alıntı: Breavery4BLooD

Arkadaşlar oyunu aldım fakat oyuna giriyorum oyun içinde online özellikler kullanılamıyor diyor yardım ederseniz sevinirim

Şu anda sunucularda problem var sanırım, ben de bağlanamıyorum ve 1 kişi daha aynısını yazmış

teşekkürler hocam. kalpte bi ağrı başlamıştı :DDDDD
    |
    |

• Teğmen
    106 Mesaj

Peki key ulaştımı sana? Rastgele gönderiyo olabilirler diye soruyorum. :D
    |
    |
    oksobiss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Hocam hangi çözunurlukte nasıl oynuyorsunuz bilmiyorum ama bende aynı işlemci var ekran kartım msi 960 high ayarlarda (1080) 64 kişilik multi oyunda 50nin altına fps duşmuyor. Arkadaşımda da i3 6100 işlemci var o da bana yakın performans alıyor.

|
    |
    LuccaCarLino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sedat.

Puhahahha Hala enayi gibi key bekliyolar yaa.. Adamlar sizi yedi olm gidin soğuk su için onun üstüne..

Her Neyse gidip Bf1 oynayayım biraz, sizlerde key bekleyin hala.. Gelir gelir o key bekle sen..

İnsanlarin mağduriyetinden niye mutluluk duyuyorsunuz anlamadım

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 & Shifter | Beats Solo3 Wireless - Break Blue
    Steam PSN TvTime

• Binbaşı
    1842 Mesaj
    mouse smoothing bi fark eden ben miyim ? betada böyle değildi silah tepmeleri de farklı geldi arkadaş beta ne güzeldi ne diye oyun ayarlarını kurcalıyorsun
    |
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    3817 Mesaj
    Abisi bu nasıl bir görsel şölen oynadıkça oynayasım geliyor oyunu....
    Bu arada totoşun birine gufuru bastım sero azına geleni sovuyordu karşılıksız birakmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 21 Ekim 2016; 18:41:28 >
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV

• Binbaşı
    1012 Mesaj
    ea suncuularına bağlantı kesildi hatası alıyorum başka alan var mı beyler

koşun beyler ben çıktım az önce geceye kadar girmem...
    |
    |
    patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Teğmen
    224 Mesaj
    3 Hikaye bitirdim online a geçeyim dedim eşleştiremedi yarım saattir
    |
    |

O orman yok mu o orman bir harika olmuş.Beni benden aldı
    |
    |
    Ewarrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

64 kisi multiplayer dun beraber oynadik 2 3 arkadas buradan gerekiyorsa bilgi amacli paylasirim gece oynucam tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burc_oker -- 21 Ekim 2016; 18:45:40 >
    |
    |
    -MoDeStUs- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ilk kez multi giriyim dedim oyunu açtım, ea sunucusuna bağlanamıyorum, gitti herhalde sizde de öyle mi?
    Sunucularda sıkıntı var girmiyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: SeaMs

ilk kez multi giriyim dedim oyunu açtım, ea sunucusuna bağlanamıyorum, gitti herhalde sizde de öyle mi?

serverlar iptal
    |
    |

|
    |
SEO
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.