Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1275. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12731274127512761277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BF1 iyice baymış durumda. Şahsi fikrimce Rus DLC mapleri fiyaskodan öte değil. İnşallah rekabetçi mod oyuna güzel bir hava katar ve keyif alırız.
  • Kaan Berk K kullanıcısına yanıt
    rus dlc mapleri çok güzel hepside. tek dezavantajı büyükler ve sırf sniper'lar için oyun alanı olmuş.

edit: film eskitme efektide eklemişler hafiften, ayrıca gün batışlarında ki renkler falan karlı maplerde süper olmuş. bazı zaman sırf durdum izledim öyle oyunu bırakıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 17 Eylül 2017; 20:32:2 >
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bilemiyorum ya. Zevkler değişir tabi ama Fransız DLC haritalarına göre baya kötü buldum. Hele conquestte 3 bayrak koymaları falan dalga geçmişler resmen.
  • Avcı uçağını nerflediler değişen bir şey yok. :)
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • Bütün akşam şu LMG ile uçak düşürme göreviyle uğraştım. KD mahvoldu skill, accuracy falan deli gibi düştü, bir paket sigara içtim yapana kadar ama sonunda oldu. Hayatımda bu kadar sovdugum bir görev hatırlamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedir son durum 2 ay önceki gibi sıkıcı mı, yoksa güzel oldu, oturdu oyun, çeşitlilik geldi mi?

Bu arada hesap almadan önce 222222222222222 düşünmenizi, sadece hesap mail, gizli soru vs vs değil, hesaba ait olan gerçek maili ve mailde de alınan oyunun origin tarafından atılmış fatura mesajını da saklamayı unutmayın.. Son olarak satıcıya parayı aktarırken açıklamaya mutlaka detaylı şekilde ne aldığınızı yazım...

Edit , tüm bu önlemlere rağmen, originde olası bir sorunla karşılaştığınızda, hesap satın almaya legal bakmadıklarını, cevap vermediklerini kendi açısından biraz da haklı olarak gördüklerini belirteyim :)

La anlayın işte kısacası özellikle ORİGİN hesaplarından uzak durun aman diyeyim :)
    Yılbaşında bakalım oyun bulamazsak tekrar dönerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 18 Eylül 2017; 2:3:13 >

• mediatic_ kullanıcısına yanıt
    Bahsetttiğiniz perk açılmasını sağlayan bir görevse.

Sürekli squad değiştirerek bulunduğunuz takımda ki arkadaşlarınızı iyileştireceksiniz.
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu at üzerinde 50 adam öldürme yap şeklinde olan görevde yaşadım. Atlar nerf yiyince bırakmıştım, dönüşüm kötü oldu. Sinir stres :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Nedir son durum 2 ay önceki gibi sıkıcı mı, yoksa güzel oldu, oturdu oyun, çeşitlilik geldi mi?

Bu arada hesap almadan önce 222222222222222 düşünmenizi, sadece hesap mail, gizli soru vs vs değil, hesaba ait olan gerçek maili ve mailde de alınan oyunun origin tarafından atılmış fatura mesajını da saklamayı unutmayın.. Son olarak satıcıya parayı aktarırken açıklamaya mutlaka detaylı şekilde ne aldığınızı yazım...

Edit , tüm bu önlemlere rağmen, originde olası bir sorunla karşılaştığınızda, hesap satın almaya legal bakmadıklarını, cevap vermediklerini kendi açısından biraz da haklı olarak gördüklerini belirteyim :)

La anlayın işte kısacası özellikle ORİGİN hesaplarından uzak durun aman diyeyim :)
    Yılbaşında bakalım oyun bulamazsak tekrar dönerim :)

Fifa 18 i 2.el alacağım çıksın bir,aynı titanfall 2 ve star wars battlefrontu aldığım gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Avcı uçağını nerflediler değişen bir şey yok. :)

Evet değişen yok yine sövüyorlardır arkandan :D

• AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Selam Anka ekleştik ama bi oyun atamadık. gerçekten yakışmış ve silah zaten efsane :D
  • Bu hafta performans sorunlari için guncelme yayincaklarmis yarin olabilir.

Yine bu hafta rekabetçi modun kapali betasi olacak.

• Performans sorunlarından önce adam akıllı server konumlandırması yapmaları lazım. Bu haliyle hiç tat vermiyor pingden ötürü. Yılbaşından sonra umarım dediğin gibi lokasyonu yakın serverlarla anlaşırlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Avcı uçağını nerflediler değişen bir şey yok. :)

Evet değişen yok yine sövüyorlardır arkandan :D

Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: lupin_

Selam Anka ekleştik ama bi oyun atamadık. gerçekten yakışmış ve silah zaten efsane :D

Selam hocam :) Aynen bir denk gelmedi .Görevler ile uğraşıyordum dün tdm mod dayken torukmacro diye bir arkadaş denk geldi türk oda 2 3 öldürmem ile kaçtı :D

• AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Onların acizliği diyelim. Chati hide yapıyorum. Söven sövsün.

• Bu uzmanlıklardan işe yarar olanlar hangileri sizce ?

Standart olarak verilen 3lü zaten en iyi seçenekler gibi diğerlerini açmak için uğraşmaya gerek var mı?
  • darkness12 kullanıcısına yanıt
    gerek var sınıflara göre böyle kullan, bunları açmaya çalış

• Arkadaşlar merhabalar.
    Bugüne kadar hep cod playeri oldum. Oynadığım en iyi online fps oyunu cod2 idi. Ve gerçekten bu hissi bana battlefiled 1 verdi. Çok beğendim. Zekice ayarlanmış maplar, taktikler ve cod serisine yaklaşmış bir vurma hissi. Uzun bir süre oynadım 60 lvl felan kastım. Fakat sonra fark ettim ki oyun artık kendini tekrarlıyor. Akşam eve yorgun geldiğimde bir iki oyun atıyorum fakat kendimi boşa oynuyormuş gibi bir hisse kaptırıyorum. Demek istediğim oyunun bir farkındalık yaratması gerekiyor bence gerçek bir rank sistemine ve bu sistemin dereceli oyunlar ile desteklenmesi lazım. Yıllardır hayalim cod2 serisinin cs go mantığında geri gelmesi. Ve buna en çok yaklaşan oyun olarak bf1 di kanımca fakat oyunun dışında gerekli müdahaleler oyuna gelmedi güzel bir oynanışı kalan yavan bir oyun olarak kaldı. Bf1 e yakın zaman da bu tip bir müdahale gelir mi acaba?
  • 19-30 eylul arasi rus dlcsi ile fransiz dlcsiz ucretsiz hadii iyisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 18 Eylül 2017; 22:54:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12731274127512761277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.