Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1274. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12721273127412751276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ping 60-70 arası olsa da bu anasının gözü Hitreg oyundan soğuttu. İyi ki Origin Access almışım, para çarçur olmadı. Yeni oyunu 2018'de çıkarıp kenara atmasalar bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 15 Eylül 2017; 23:41:15 >
  • Hitreg düzelmiş bugün çok rahat oynadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • revolution premium pass dan daha ucuz bu nasıl iş anlamadım premium pass hala 170 liraya satıyorlar saçmalıktan başka bişey deil dlclerden biride satılıyor oda 70 lira dalga geçer gibi fiyatlar enayılıkmı ettık zamanında ön sipariş alarak şimdi alanlar daha avantajlı premium pass fiyatı en fazla 100 lira olmalı zaten alıcaklar belli normal sürümü olan alır diğerleri yeni çıkanı alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranist -- 16 Eylül 2017; 10:23:11 >
  • Mikrofonla nasil konusabiliyoruz. Bir turlu ayarlayamadim. Ayrica yeni dlc ile oyun bende bulanik gozukuyor. Bazi arkadaslar onu arttir bunu arttir demis fakat zaten oyunu iltra ve %100 scale ile oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranist

revolution premium pass dan daha ucuz bu nasıl iş anlamadım premium pass hala 170 liraya satıyorlar saçmalıktan başka bişey deil dlclerden biride satılıyor oda 70 lira dalga geçer gibi fiyatlar enayılıkmı ettık zamanında ön sipariş alarak şimdi alanlar daha avantajlı premium pass fiyatı en fazla 100 lira olmalı zaten alıcaklar belli normal sürümü olan alır diğerleri yeni çıkanı alır

Almayın bekleyin 1 yıl daha zaten üçretsiz veriyorlar

• Sistemim R9 380 2GB + İ5 6500 + 8 RAM oyunu 3 saat civarı kadar oynadığım da oyun birden donuyor ve kapanmıyor bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Oyunu DX11 High ayarlar 1080p 60 fps sabitleyip oynuyorum. Sıkıntı ne olabilir arkadaşlar. Sıcaktandır diye düşünüyorum ama varsa buna benzer bir durum yaşayan. En son driver yüklü 2 farklı driverla da denedim aynı şey oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 16 Eylül 2017; 18:23:28 >
  • Arkadaşlar cahilliğimi maruz görmenizi rica ederek hitreg denen olayın ne olduğunu sorabilir miyim ?

Epey üzerinde tartışılmış ama hitreg olup olmadığını nasıl anlarız ?

• emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Şöyle ki daha dün başıma geldi adama deli gibi sıkıyorsun ancak adam hasar almıyor. Bir kerelik bir durum değil dün 20 dk map de 1 kişiye bile hasar veremedim sırf ne kadar süre devam ettiğini görmek için. Ancak sen hasar alıyorsun böyle can sıkıcı bir oyun hatası.
  • arkadaşlar, bekleyeyim dedim emin olana kadar. fps sorunum 99% çözüldü. öncesinde bahsettiklerim dahil (rtss kapalı, oyun içi 60fps limit koy falan),

dx11 açık olması lazım
    memory restriction kapalı
    nvidia panel'den pre-render 3d application'a ayarlı ve oyun içinden hiçbir şekilde renderahead komutu girilmemesi lazım.

---

hit reg. bu hafta bir kere yaşadım, oyunun sonlarına doğru. bazı server'larda ise ağır gecikme sorunları var. DICE geçenlerde twitter'dan yazdı uğraşıyorlarmış.
  • şöyle birde sorunum var. perino model'i denemek istiyorum, mg15 ile 40 kişi öldür diyor ve o benim support silahım baya kill'im var. bug mı bu? yoksa o tarihten itibarne öldürmeleri mi kabul ediyor sadece? biraz saçma bir fikir.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Bazi silah gorevleri ve perkleri gorevlerini yaparken 2 kill aliyordum silah yada perk aciliyordu, gorevlerde bug var.

• quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

şöyle birde sorunum var. perino model'i denemek istiyorum, mg15 ile 40 kişi öldür diyor ve o benim support silahım baya kill'im var. bug mı bu? yoksa o tarihten itibarne öldürmeleri mi kabul ediyor sadece? biraz saçma bir fikir.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

aynen öyle silah ciktiktan itibaren alman gerekiyor

• Carrierde Bigsayarda bulunan jpeg resmi amblem olarak ekleyebiliyormuyuz
  • Arkadaşlar takım kurtarici öldürmesi en hızlı şekilde nasıl yapabilirim ?

• mediatic_ kullanıcısına yanıt
    TDM, Güvercin Yakalamaca ve Üstünlük modlarında oynayarak...Yani hep manganın dibinde olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpertr35

Şöyle ki daha dün başıma geldi adama deli gibi sıkıyorsun ancak adam hasar almıyor. Bir kerelik bir durum değil dün 20 dk map de 1 kişiye bile hasar veremedim sırf ne kadar süre devam ettiğini görmek için. Ancak sen hasar alıyorsun böyle can sıkıcı bir oyun hatası.

Anladım hocam teşekkür ederim.

Başlarda gayet düzgün çalışan oyunu mahvettiler zaman içinde.

Umarım düzelir ama. Nedense hiç sanmıyorum daha iyi olacağını..
  • Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] Çok yakıştı be :D
  • Şu oyundan sıkılanlar, dusuk pingli serverlarda fedorov durbunle oynayin bf4 oynuyor gibi hissediyorsunuz caniniz azalinca bir yere pusmadan agressive oynayabiliyorsunuz.

• patren kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum bu arada geçen gösterdiğin perkler çok iyi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mediatic_ -- 17 Eylül 2017; 21:3:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

Şu oyundan sıkılanlar, dusuk pingli serverlarda fedorov durbunle oynayin bf4 oynuyor gibi hissediyorsunuz caniniz azalinca bir yere pusmadan agressive oynayabiliyorsunuz.

düşük ping yok 90 dan başlıyor.. bf4 de türk serverler 25-30 idi.. yurdışı 60 falan server vardı bunda yok.. en düşük 90..
  • 
Sayfa: önceki 12721273127412751276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.