Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Voidu da Battlefield 1 çekilişi var arkadaşlar bilginiz olsun.

https://voidu.com/?utm_source=gleam&utm_medium=contest&utm_campaign=BF1giveaway
  • Voidu da Battlefield 1 çekilişi var bilginiz olsun.
  • pinglerde düşüşmü var 70 pingle oynuyordum 55 ping olmuş yine aynı amsterdam sunucuları
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

pinglerde düşüşmü var 70 pingle oynuyordum 55 ping olmuş yine aynı amsterdam sunucuları

aynen biraz önce bir serverden cıktım 44 ping vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

İlk yapılması gereken şey. Aim alamıyorduk kameranın sallanmasından sonunda bir ayar getirmişler.
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Bu uçakta arkaya nasıl bakıcaz yahu ayarı değişmiş benim

• Voidu bf1 çekilişi yapıyor
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Tuş atamalarını varsayılana getir. Yine orta tuş olur.
  • syetmez kullanıcısına yanıt
    çekilişi katılma şartı bu konuya voido bf1 çekilişi yazılmasımı gerekiyor çekilişe katılmak için
  • patren kullanıcısına yanıt
    :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

pinglerde düşüşmü var 70 pingle oynuyordum 55 ping olmuş yine aynı amsterdam sunucuları

bende farkettim 110ms oldu 71ms, tekrardan eski değerlere geldi aylar önceki... sorun var demiştim düzelttiler mi ya da oyun serverları ile mi alakalı bilmiyorum ama bundan daha düşük değer görmem imkansız. BF4 Almanya ise 65ms idi en düşük o kadar.

edit: yer KKTC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 1 Haziran 2017; 16:7:54 >
  • 2 kez başıma geldi. Gözcü olarak oynarken bir bug oluyor ve mermi ile adamlara zarar veremiyorum. Adamı vurduğuma eminim ama mermi sanki içinden geçip gidiyor. 10 dk boyunca denedim mermi ile kimseye zarar veremiyorum. Ancak bomba, gözlem fişeği vs. ile adam öldürebiliyorum bu süreçte.
  • quote:

Tuş atamalarını varsayılana getir. Yine orta tuş olur.

oo ben baya bir ayar cekmiştim hepside istedigim gibi şimdi onlarıda bozarsam hiç oynanmaz oyun
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Orta tuşu ata o zaman ordan.
  • Voidu çekilişi var BF1 veriyor.

https://gleam.io/XEBfH/voidu-battlefield-1-cekilisi
  • quote:

Orta tuşu ata o zaman ordan.

eyw çok sağol

• Arkadaşlar voidu'nun battlefield 1 çekilişi var, saldırın!

https://wn.nr/R25sTd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobeci -- 2 Haziran 2017; 0:17:57 >
  • Arkadaşlar update sonrası mouse sıkıntısı çekiyorum. Oyun açılınca mouse sıfır tepki hiç bir şeye tıklayamıyorum nedir sıkıntı bilgisi olan varmı ? Klavyede aynı şekilde galiba esc falan tık demiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white_power -- 2 Haziran 2017; 1:12:59 >
  • arkadaşlar benim sorduğum sorulara cevap verecek kimse yok mu
  • Son güncelleme ile biten oyuna giriyorsun birde yenilen takım oluyor dahil olduğun grup, hala şu durumu düzeltemediler. Oyunların hangi aşamada olduğu skor durumu bf4 gibi olsa süper olacak.

Uçaklara hala çare yok, olmayacak gibi de görünüyor.

Balance olayı da her geçen update ile daha da kötüye gidiyor. Base'de takılan karşı takım içinde kalmanız veya savaşmanız hiç şaşırtmıyor artık.

• Update sonrası oyun bitiminde ki herkesin avatarının aynı çıkması sorununu şu şekilde giderebilirsiniz.

belgelerim/battlefiled1 klasörü altındaki twinkle klasörünü silince sorun düzeliyormuş.

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/109206/bf1-ui-emblem-bug-highlights-tab-05302017-update
  • 
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.