Şimdi Ara

Battle priest

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar lvl 51+ bi battle priest pvp de ortalama kaç damage vuruyor (yani corrupts,hellish veya hadesle)? bir de bp ler için totemic club gibi clublar felan mı daha iyi yoksa durandal gibi two handed sword lar mı? lvl 50 üstü bp arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• valla iyi priest lerde ben hep mirrage görüyorum.
  • yeni bir konu değilde diğer konularda bir yere yazsan daha iyi olurdu..
    bende hep mirage veya graham görüyorum...
    2k yaratığa pvp'De sanırım debuff ta atınca bi 300-400 kendi leveline vurursu nbence
  • ben bpyim areste lvl 69 tavsiyem mirage +8 apoa tek çekiom ben
  • aha bi 69 daha.Helal aposu tek vuruşta almak.Nick neydi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mephisto13

ben bpyim areste lvl 69 tavsiyem mirage +8 apoa tek çekiom ben

ya kardeş hani senin areste lvl 69 elixir +9 lu complete +8 li mage'in vardı...? başka yerde öle yazmıştın..şimdi de +8 mirage lı lvl 69 bp mi oldun..yuuh..yeter salladığın..
  • Abi ben 53 worıorum, hiç unutmam bir gün bir savaşta bir tane priest bana 956 vurmuştu. Kaç lvldi, elinde ne vardı bilmiyorum.
  • bende 53 warirorum.MeePs diye biriyle arenadaydım.İlk defansımı azalttı.Sonra bi büyü daha yaptı 958 vurdu.Sonra 560 ve 300 lerde bişi daha vurdu.Zaten buffsuz gücüm 1802.
  • bende bp yim ama benim bildiim bp ler 60 a kadar amce sınıfından kullanmassa damagesi düşüyo,60 dan sona mirage falan kullanılıyo genelde.totamic bence 60 a kadar en iisi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ease

quote:

ya kardeş hani senin areste lvl 69 elixir +9 lu complete +8 li mage'in vardı...? başka yerde öle yazmıştın..şimdi de +8 mirage lı lvl 69 bp mi oldun..yuuh..yeter salladığın..

yazıo :D

• bende battle priest var :) 2. charım lvl 54 daha ezik olduğun halde elindeki +8 sword var ve 142 lik gercekten cok iyi cakıyor insana 1020 hele worm e 3000 vuruyor :) benim mage bile bu kadar sağlam değil battle priestler genelde resser oluyo ve mirace diye lvl 3 büyüleri defansınızı alt üst ediyor ondan sonra mana calma büyüsü bide priest kitabını kullandığında 60 mage , 60 warior , 60 rogue gelsin yenemez ash knight i 6 saniye gibi kısa sürede kesiyorum .. Normal priestler için tavsiyem str ye versinler ki.b.

yalan diyenler için ; Ares 3 nickim : Launcer_tr kapışmak isteyen beni bulabilir :))

• quote:

quote:

Bende level 72 oldum. Oyuna gırebılmek ıcın ,oyuna 2 lvl daha eklenmesını beklıyom

• eet bp olan arkadaşlar paylaşın bilgilerinizi bizimle...
  • cyhper 2 ye girmeyi başardım..bayağı uzun bi süre connecting to server dedi ama en sonunda girdi.server bomboş koca haritada 15 dk koştum anca 3 kişiye rastladım..artık tek başıma kasıcam napalım...
  • kusura bakmayın yanlış yere yazdım..tekrar özür dilerim.
  • quote:

kusura bakmayın yanlış yere yazdım..tekrar özür dilerim.

• tam hatırlamıyorum ama bi battle priest bana lvl 60 yada 62 den sonra sword kullanınca %200 dmg olduğunu söylemişti
    battle arenada bi olay gördüm 1 healer orc battle priest, 2 si shelli 1 i chitinli raptorlu warriorları artarda kesmişti arkadanda bazıları noob mageler prieste dalıyodu sürekli heal basıyodu falan uzun süre sonra priest kesildi.. adam 1 - 2 sallıyor ölüyosun yaf malice torment falanda attığını görmedim.. kolay geliyodu ona heralde
    ismi hatırladığım kadarıyla ::Finish_Justice:: gibi birşeydi..
    tam hatırlamıyorum abartmış olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sneet -- 11 Eylül 2005, 0:01:58 >
  • lvl 60 ( istersen 62 ye kadar ) buffer olarak kasacaksın. kasarken int e yukleneceksin sheller falan giymek icin. 62 olduktan sonra skillerini guselce ayarlayıp debuffer olacaksın. statlarıda str ye bastınmı bu iş biter. lvl 62 skill master skilini acılıyor sen debuffer ı 59 da kes massive acman o kadar onemli degil. heal kısmında kendine 1920 heal ac hem ilerde kasmak istersen daha kolay party bulmanı saglar. pk yaparken sadece judgement kullan vurus icin. parasite torment sweep mana bide istersen eger malice de kulanabilirsin.

parasite : karsındaki adamın buffını ve varsa eger uniqe itemlerden dolayı sagladıgı ekstra heal i siler.
    torment: %30 defans siler alan ile atılır. karsıdan gelen grubun ortasına at sonra allah yarattı deme :D
    sweep mana : direk mana siler. bunu archer icin kullanman senin icin faydalı olur.
    malice: %20 defans siler. torment gibim bisey
    Bp en fazla damage yi mirage ile verir. elinde raptor da alsan glave de alsan giga da alsan mirage kadar vuramazsın. imkan olursa eger raptorlu gigalı glave bide mirage sword lu damageleri buraya koyarım. oradan bakarsın artık en iyi silah hangisi diye.

• quote:

Orjinalden alıntı: nui2din

lvl 60 ( istersen 62 ye kadar ) buffer olarak kasacaksın. kasarken int e yukleneceksin sheller falan giymek icin. 62 olduktan sonra skillerini guselce ayarlayıp debuffer olacaksın. statlarıda str ye bastınmı bu iş biter. lvl 62 skill master skilini acılıyor sen debuffer ı 59 da kes massive acman o kadar onemli degil. heal kısmında kendine 1920 heal ac hem ilerde kasmak istersen daha kolay party bulmanı saglar. pk yaparken sadece judgement kullan vurus icin. parasite torment sweep mana bide istersen eger malice de kulanabilirsin.

parasite : karsındaki adamın buffını ve varsa eger uniqe itemlerden dolayı sagladıgı ekstra heal i siler.
    torment: %30 defans siler alan ile atılır. karsıdan gelen grubun ortasına at sonra allah yarattı deme :D
    sweep mana : direk mana siler. bunu archer icin kullanman senin icin faydalı olur.
    malice: %20 defans siler. torment gibim bisey
    Bp en fazla damage yi mirage ile verir. elinde raptor da alsan glave de alsan giga da alsan mirage kadar vuramazsın. imkan olursa eger raptorlu gigalı glave bide mirage sword lu damageleri buraya koyarım. oradan bakarsın artık en iyi silah hangisi diye.

peki baba şimdi ben 60 a kadar buffer/healer ama bp olarak kasmak istiyorum..elimde şu an +6 large breaker var. bana daha iyi bi silah olarak ne önerirsin (senin de bp olduğunu düşünerek soruyorum mu soruyu)?? çünkü mirage'a yeticek kadar parayı toplayabilmek çin bi kaç yıla ihtiyacım var sanırım...
    ben belki durandal alabilirim diye düşündüm ama bazı silahlarda attack düşüyor.yani arkadaş mesela bill almış ama attack çok düşüyormuş largbreaker a göre. bi de totemic club var ama onun fiyatı ne kadar hiç bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ease -- 12 Eylül 2005, 19:21:29 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.