Şimdi Ara

battle insigna (dogru mu yazdım bılemıorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu battle sonunda gelen item ne işe yarar acaba bılen varsa yazarsa sevınırım yada ortalama kaç para eder

Şimdiden Tşkler

nick:WariorOfAxe

• Ortalama 1.5 M VEYA 2M EDER ONLARDAN 50 TANE BİRİKTİRİP SAĞ TIKLIYOSUN İÇİNDEN BD FT VS VS ŞEYLER ÇIKIYO ......
  • bende sorayım bu aygıt GB de mi cıkıo ?

ben 3 aydır hic GB ye gitmedim moblardan da düsmediğine göre heralde ordan
  • hayır savaşlardan sonra geliyor eğer kazanan taraftaysan 2 adet kaybeden taraftaysan 1 adet geliyor.
  • hmm ok baba saolasın.. savasa da girdiğimiz yok ki
  • Teşekkürler
  • 50 taen degil 100 tane topladım hiç bişey oldugu yok sag da solda tıklanmıyo bişide olmuyo...
    ne işe yradıgını bilen yokmu bu insignia off battle lerin.
  • 1 tane npcye gidip veriliyo diye biliyorum onun, o da enteresan bi kutu veriyomuş sözde, içinden bd çıkaran da var.
  • o itemler den değişik sayıda toplayınca değişik box lar veriodu arkadaşlar ben tesadüfen arena npc sinde ilgin bi yazı gördüm(şu an atırlamıorum) ona tıkladım üstümdede insignia vardı ve bende ilk çıkan box seçeneğine tıkladım ve 1 insigniaya karşılık gem box gelmişti orda yazıodu anlamları doğru olmayabilir ama hatırladığım kadarıyla şöyle

1 insignia : gem box
    5 insignia armor box
    10 insignia weapon box
    20 insignia : 5d boots box
    50 insignia sc boots box
    120 insignia:bd boots box

tekrar söylüorum sayılar doğru olmayabilir ama kesinlikle yazdığım şekilde kutular veriodu inş yardım etmiş olurum saygılar
  • dostum tşk ediyorum ilgine,ama sanırım artık o yazı kalkmış ve bu insignia lar bişeye yaramıyo bendede 100 adet var elimizde patladılar şimdilik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.