Şimdi Ara

Battle for Middle Earth - Yardim\ SS'ler GELDI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Isengard bolumunu gectikten sonra cikan Cair Andros ve Crossroads bolumlerinin ikisinde de takildim.
    Soyle ki, baslayinca Faramir ve birkac adam verip kendi ordumu kurmami istiyor fakat destur demeden orclar saldiriyolar + ordu kurmam icin ortalikta hic bi selale yok. kamp atesi olan yerlere adamlari goturup tikladigimda sadece ciftlik kuruyor.

Bolumu gecenlerden yardim istiyorum..
    Nerden adam uretebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coldplay -- 18 Şubat 2005, 3:35:40 >

• hatırladığım kadarıyla orada akan bi şelale olması lazım...üstüne tıklayınca adam seçenekleri gelio buraya ss koysaydın daha ii yardım edebilirdim...
  • evet orda bi şelale olması lazım başlayınca
  • lotrbfme ün gerçekten suyunu çıkardım geçmediğim görmediğim bölüm yada taş çakıl yok o dediğin bölünme ilgili SS koyarsan yardımcı olabilirim
  • selale olan bolumu biliyorum onu oynadim gectim..cok benzeri, zaten bende direk onu aramistim haritada baslar baslamaz ama bulamadim.
    hatta 2dk icinde saldirmaya basliyolar.

1-2 saat icinde oyuna girip screenshotini alip koyucam.. umarim o zaman bi faydasi olur.

• ben bu bölümü(yuvarlak üssün olduğu bölüm) 5 dakkada geçtim... Tek yapman gereken oyunu başlar başlamaz elinde ne kadar adam versa hepsini alıp koştura koştora haritanın en sol tarafına git. Orda adamlar daha gelişemeden yakala ve dağıt...
  • o sekilde gecilmiyo sanirim..
    yardimlari bekliyorum, goruntuleri ekledim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.