Şimdi Ara

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.574
Cevap
78
Favori
351.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugune kadar gelipte su konudan haberi olmayanlar,filme 2 gun kala gelip yok su soyle yok bu boyle..acizmisin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pnr kodlarıyla sonraki günlere bilet alınabiliyor değil mi cinemaximum salonlarında

İmaxlarda yer yok doğru düzgün bu hafta zor izleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

3 hafta önceden İzmir Mavibahçe IMAX'den yerimi cumartesi akşamı için ayırtmıştım. Merakla bekliyorum.

Yarın için alacaktım aslında ama okuldan yorgun geliyorum, kafamı veremem diye korktum. Cumartesi akşamına aldım artık.

Nerede oluyor orasi. Ben nasipse cumartesi gaziemir optimuma gitmeyi dusunuyorum .

Karsiyaka mavisehirde. Turkiye'nin en buyuk imax perdesiymis. Daha bir kac ay oldu acilali. Deadpoolu, revenanti ve star warsi orada izledim tavsiye ederim. Ozellikle imaxi daha once hic deneyimlemediyseniz.

Yok denemedim . Fiyatlari nasil oluyor oranin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: boris234

Film hiç tarzım değil ama hakikaten Zack Snyder'den kaliteli film bekleyenler sahiden var mıydı?

Adamın bütün filmleri kötü. Bir tek 300 spartalının ilki zamanına göre güzeldi ama oda idare eder bir yapımdı mükemmel falan hiç değildi.

Sırf watchmenden umut vaadediyor benim için

• Şaka mı lan bu puan ? Neyse beklenti düşüktü zaten gider izlerim yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

WB'nin yerinde olsam bu filmle ilgili herkesi kovar ve sonraki yapımları iptal edip tüm serilerin prodüksiyonunu Nolan'a verirdim. Ama muhtemelen sadece Snyder'ı kovup aynı ekiple devam edecekler.

Nolan kabul etmez.

Bence en doğrusu Zack'i kovup devam etmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya reboot gelecek ya da tüm DCU çöpe gidecek korkarkım.
  • Az önce facebook'da böyle bir yazı okudum, umarım doğrudur;

Film hakkında duyduğunuz hiçbir eleştiriye takılmayın. Film HARİKA idi. Kusursuz değildi, ama 4/10 gibi notlar verilecek bir rezalet hiç değildi. Kendim puan verme klişesine girmeyeceğim. Film şu amaçla yapıldı: Man of Steel ile başlayan bir hikayeyi Justice League'e bağlamak. Ve bu amacı başarıyla yerine getirmiş. Bunu yaparken Batman, Wonder Woman, Lex Luthor gibi yeni karakterleri gerektiği gibi tanıtmış.
    Yalnız şunu söylemem gerek, bazı eleştirilerin sebebini anlayabiliyorum. Bu katıldığım veya hak verdiğim anlamına gelmiyor. Yönetmen ve senaristler bazı cesur kararlar vermişler. Buna karmaşık bir hikaye örgüsü seçmek, gelecek filmlere göndermeler yapmak, metaforik ve mecazi anlatım şekilleri kullanmak ve genel izleyici kitlesinin biraz kafasını karıştıracak seçimler yapmak dahil. Umarım demek istediğimi yanlış anlamazsınız, eleştirilere "filmi anlamamış çizgiromandan anlamayan cahiller işte" gibi bir suçlama yaptığım sonucunu çıkarmayın. Zannımca bu seçimler bazı izleyicilerin filmden kopmasına veya "Ee bitti mi yani?" gibi bir tepki vermesine sebep olmuş olabilir. Kabul etmem gerek ki çizgiroman okuru olarak geçinen biri olmama rağmen salondan kafamda sorularla ayrıldım.
    Kısacası, eleştirilere bakmayın, gidin ve filmi izleyin. Beğenirseniz ne ala, bunu arkadaşlarınızla paylaşın. Şimdiden uyarayım, çizgiroman hayranı olarak bilinen biriyseniz bundan sonraki birkaç hafta arkadaşlarınızın sorularını cevaplamak zorunda kalabilirsiniz, hazırlıklı olun.

• Abi saçmalamayın, bu filmden Avengers gibi bol aksiyon komedi bekliyorsanız hiç izlemeyin bence. Milletin troll yorumlarını da boşverin. Adamlar komik değil diye filmi beğenmiyor. DC fanlarının ve film eleştirmenlerinin çoğu filmin mükemmel olduğunu söylüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawliet24

Abi saçmalamayın, bu filmden Avengers gibi bol aksiyon komedi bekliyorsanız hiç izlemeyin bence. Milletin troll yorumlarını da boşverin. Adamlar komik değil diye filmi beğenmiyor. DC fanlarının ve film eleştirmenlerinin çoğu filmin mükemmel olduğunu söylüyor.

Aynen öyle komedi arayan gitsin marvel filmlerini izlesin zaten

• 7.7'ye düşmüş şimdi de. İki gün içerisinde 6.5'leri görür bu gidişle.

• Spoiler okumayım diye girmiyordum bir kaç yorum denk geldi işte kötü yorumlar, eleştiriler , kovulmalar , adamların asık suratları filan derken noluyor arkadaşlar benim baya beklentim vardı kötü mü geliyor film yoksa marvelcılar anti affleck anti zack ciler mi yaptırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

7.7'ye düşmüş şimdi de. İki gün içerisinde 6.5'leri görür bu gidişle.

Marvel filmlerinden iyidir her türlü
  • Parası kaç milyon dolarsa verip tüm seriyi ona ve kardeşine emanet etmeleri kendileri açısından en kârlı yatırım olur. Yüz elli milyon dolar reklama vereceklerine en fazla beşte birini verseler yeter. Zaten adamın ismi başlı başına bir reklam. Geri kalan kısmı da incelemeler halleder. Bu kadronun seriyi kaldıramayacağı belli. Boşuna ısrar etmemeliler ama dediğimiz gibi tüm suçu Snyder'a atıp faturayı ona keserler. Sonraki filmler de berbat olduğunda kimi suçlarlar artık, bilemiyorum.

• Karmaşık duygular içerisindeyim,gitmeye niyetli olanlar yorumlara kulak asmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 25 Mart 2016; 10:18:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Spoiler okumayım diye girmiyordum bir kaç yorum denk geldi işte kötü yorumlar, eleştiriler , kovulmalar , adamların asık suratları filan derken noluyor arkadaşlar benim baya beklentim vardı kötü mü geliyor film yoksa marvelcılar anti affleck anti zack ciler mi yaptırıyor

Christian Bale fanları, Ben Affleck'in oynatılmış olmasından dolayı bir karalama kampanyası başlatmış olabilir.
    Benzeri bir organizasyon, İnci sözlüğün Celal ile Ceren için yapmış olduğu bir karalama kampanyasıyla Bottom 100'de 1 numaraya çıkmasını bile sağlamışlardı.

Marvel fanları Dc Comics için, tam tersi Dc Comics fanları da Marvel için düşük puan vermiş olabilir.
    Bu tarz tepkiler, organizasyonlar olabilir.
    Bu durum bir filmi iyi veya kötü yapmaz.

Totalde filmin puanının 8.5'in üzerinde seyredeceğine inanıyorum.

• İzleyeceğiniz alt tarafı çizgiroman uyarlaması bir film. İnsanlar yine coşmuş yok onun fanboyu, yok şunun nanesi diye. Bu tarz filmleri fazla takmayın alın çerezinizi gidin izleyin oldu bitti.
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Age of Ultron 7,5/10 - 408.100
    Iron Man 3 7,3/10 - 531.341

Hiç X-men'i, Winter Soldier'ı koymuyorum bile. Kendin anlarsın artık.

• muaz1984 kullanıcısına yanıt
    Normal fiyatı 28-29 lira civarıydı. Biraz erken gidip 12-15 lira civarına aldığın pnr kodu ile biletini alabilirsin.

Son 4 saat benim için. Ondan sonra görcez karalama mı yapılıyor yoksa film gerçekten kötü mü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 25 Mart 2016; 10:23:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

İzleyince karar vereceğiz zaten iyi mi kötü mü olduğuna, puanlar şu anda bir anlam ifade etmiyor bana

bencede
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.