Şimdi Ara

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.574
Cevap
78
Favori
351.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne Flashpoint'i Allah aşkına. Evet, Jeffrey boşuna seçilmedi ama bu film için 5 dakikalık işi var.
  • Film o yüzden 151 dakika zaten,the dark knight ta 152 dakikaydı ve baya doyurucu bir filmdi.Bu arada filmde flashpoint olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flash sanılandan daha fazla ekranda olacak ben hala Justice League'i GL hariç tam olarak göreceğimizi düşünüyorum o Knightmare sahnesi boşuna çekilmiyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 3 Mart 2016; 17:03:43 >
  • 25 Martta Ankara IMAX'e gidecek arkadaşlardan hangileri akşam seansı filmin açılışında ve bitişinde benimle alkışlar ?
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Haklısın ama daha sinema çok geride. Bu sene Kayseri de Spotlight Carol Danish Girl Creed Hatefull Eight vizyona bile girmedi. Geçen senede Birdman ile Boyhood da girmedi. 2 aydır dedemin fişiymiş hep yekmiş ve daha adını bilmediğim saçma sapan filmler veriliyor. Kısacası Imax beklemek hayal. Hobbit i izlemeye Ankara ya gitmiştik ki ( Oda vizyon dönemi tamirdeydi filim vizyondan düştükten sonra aşırı istek üzerine gösterildi ). Bu film için de Imax olan şehirlerden birine gitmeyi planliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bandırma Cinefora'da vizyona girecek de gidip gitmeme konusunda tereddütteyim.
    Gözlükler dandik.
    3d den hiç zevk alamadım bu güne kadar.
    iMax yok zaten.
    Hobbit the battle of five armies'i izlemeye gittiğimde işkence çekmiştim resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Habibi

25 Martta Ankara IMAX'e gidecek arkadaşlardan hangileri akşam seansı filmin açılışında ve bitişinde benimle alkışlar ?

Dostum 23:40 seansında Ankamall IMAX'deyim. Böyle bir film bebelerle çekilmez. Ama geceye kadar spoiler okumadan nasıl duracağımı bilmiyorum.
  • RuthlessRiu kullanıcısına yanıt
    Gözlükleri özel almadığın sürece her yerde dandik. Şu 3d saçmalığını da hala ısrarla kullanıyorlar. Filmden soğutan gereksiz anlamsız bir teknoloji. Animasyon filmlerde kullanıp ufak çocukları eğlendirsinler ama karanlık atmosferli bir filmde birde gözlüğün camının karartısını bize çektirtmesinler.

• EW nin incelemesi:
    1)eğer man of steel i sevdiyseniz,BvS yi de seveceksiniz
    2)man of steel i sevdiniz ama sonunu beğenmediniz,BvS bunu değiştirebilir
    3)eğer man of steel den karanlık,ciddi diye nefret ettiyseniz,muhtmelen bu film de sizin için değil
    4)Wonder Woman korkutucu
    son olarak filmi izleyen kişi beğenmiş filmi mutlu ayrılmış salondan.BvS nin müziklerine de hayran kalmış.EW man of steel e ''C'' vermiş bu arada
    Edit:BvS de karmaşık bir hikaye,teolojik sorular varmış ve özellikle lex luthor un orijin hikayesine değiniyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 3 Mart 2016; 18:13:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Gözlükleri özel almadığın sürece her yerde dandik. Şu 3d saçmalığını da hala ısrarla kullanıyorlar. Filmden soğutan gereksiz anlamsız bir teknoloji. Animasyon filmlerde kullanıp ufak çocukları eğlendirsinler ama karanlık atmosferli bir filmde birde gözlüğün camının karartısını bize çektirtmesinler.

Yerden göğe kadar haklısın.
    Ancak şunu belirtmeden edemeyeceğim.
    3d'nin ilk geldiği dönemlerde özel üretim gözlükler kullanıyorlar, sinema girişinde bir gözlükçü arkadaş elinde hasır sepet tarzı bir şey ile gelip her girene gözlük verirdi.
    Çıkışta da gözlükleri itinayla toplardı.
    Gözlüğü indirmeye çalışan uyanık bir arkadaşı darp ettiğine şahit oldum bu gözlükçülerden birinin.
    Maliyetini düşünecek olursak yerden göğe kadar haklıdır tabi.
    O gözlüklerle izlediğim filmden zevk alırdım.
    Şimdi röntgen filminden mi kesildiğini anlamadığım çerçeve üzerine takılan saçma sapan bir filmle içeri girerken 2 liraya alıyorsun gözlüğü ve samimi özlüyorum
    izlediğim, izleyeceğim şeyden nefret ediyorum.
    bu yüzden mümkün mertebe 2d filmlere gitmeye çalışıyorum.

• RuthlessRiu kullanıcısına yanıt
    O zamanlar güzeldi ya. Tek tek salona girerken bilete bakıp gözlüğü verirlerdi. Şimdi kendilerinin de umrunda değil bilet bakan yok. Çoğu zaman bir filmden çıktıktan sonra biletsiz başka filme giriyoruz.

• Açılışın 300-340MD arası bir gelir getirmesi bekleniyormuş.

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Ben imax falan uğraşamam valla kalkıp burdan 720 km çekmekde akıl karı değil. Sana yakınsa olabilir ben 26 martı bekleyecem bakalım ne olcak altı üstü bir film Ciwıl warda geliyor.
  • EW; "Filmde Batman ile Superman arasında geçen bir sahne, en alakasız izleyicilerin bile gözünden yaş getirecek."
    Offf

• quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

EW; "Filmde Batman ile Superman arasında geçen bir sahne, en alakasız izleyicilerin bile gözünden yaş getirecek."
    Offf

Konuşmayı kesin Bruce yapacak. Ailesinin ölümü, Gotham, Joker, Robin vs vs film inanılmaz olacak yahu Hype uçtu şu an.

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Aynen.
    Zaten salona girmeden önce diğer filmlerin seans saatlerini kontrol edip, ona göre salondan çıkıyorum.
    Şayet seans saati yakın olan filmin salon giriş kapısında bekleyen yoksa giriveriyorum.
    Etik değil tabi, hak çalıyoruz.

Tabi bazı uyanık salon görevlileri iç kısımda bekliyor ki, o zaman büyük sıkıntı çıkabiliyor.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Film bahanesi olmuştu zaten ordaki uzun zamandır görmediğim arkadaşlarıma gitmiş oldum. 4-5 gün de kalmıştık. Salonda tamirden yeni çıktığı için salonda sinek bug ı olmuştu. Salondaki herkes durmadan önündeki sineği(görsel hata) kovmaya çalışıyordu.

• Vallahi bende hocam fena sabirsizlaniyom suan off offf

• quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Açılışın 300-340MD arası bir gelir getirmesi bekleniyormuş.

Açılış ilk kaç hafta oluyor? Deadpool çıkalı 3 hafta oldu 620 milyon dolarda.
  • İlk 3 gün.
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.