Şimdi Ara

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
14.554
Cevap
80
Favori
333.161
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill
Giriş
    10006 Mesaj
    Akasya da en geç 21.15 vardı.Malesef umarım çoluk çocuk gelmez ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

EW'deki bir haberde spoiler'ın dibine vurmuşlar ya :( hiçte iyi haberler degil.

Green Lantern'ı JL2'de bile goremeyibilirmisiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: hasomen
    God of Egypt ten geliyorum. Yine BvS fragmanını göstermediler. Bir türlü perde de fragmanı göremedim .s Ama sonunda afişlerini koymuşlar.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6863 Mesaj

Nasıl o kadar emin olabiliyorlar ki ?

Acaba Shazam da mı geç geliceek ? O zaman Jl 6 kişi takılıcak ve 2 komedi unsuru filmlerde olmiycak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 4 Mart 2016; 2:18:44 >
    |
    |
    JusticeLeague kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2367 Mesaj

WB ile aynı şirket bünyesinde gibi bişeyler. Aldikları bilgileri yayimliyorlar öyle :/ filmi de izlemistir zaten cogu yazarlari.
    Haber linki;http://www.ew.com/article/2016/03/03/batman-v-superman-dawn-justice-green-lantern-dc-movie-universe?xid=entertainment-weekly_socialflow_twitter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 4 Mart 2016; 1:44:34 >
    |
    |
    Lord Melkor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kavgadan fotoğraf.

|
    |
    Bence şu ana kadar ki en iyi Tv Spot. Yeni görüntü izlemek istemeyenler uzak dursun.
    Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caped Vigilante -- 4 Mart 2016; 4:36:41 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Caped Vigilante

Bence şu ana kadar ki en iyi Tv Spot. Yeni görüntü izlemek istemeyenler uzak dursun.
    https://twitter.com/daltonmaxsmith/status/705566259404910592

ben bile artık yeni görüntü görmek istemiyorumda allahtan Doomsday kavgasını göstermiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkeshnda -- 4 Mart 2016; 3:51:23 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mkeshnda

OFFICIAL: Jena Malone’s Batman v Superman Character Cut From The Theatrical Release

niye böyle bir şey yaptılar anlamak mümkün değil.Belki bu sahnelerden biri R-rated olabilir o yüzden kesmişlerdir.Gerçi bluray versiyonunda olacak demişler Jena Malone.
    Bu arada Justice League Part 2 ye kadar(belki part 2 de bile gözükmeyebilirmiş) Green Lantern gözükmeyecekmiş yapımcılar açıkladı.İlk green lantern filminde kötü bir iş yaptıklarını ve bundan sonra çok daha sağlam bir dönüş yapmak istiyorlarmış gl için.Fanlar içini rahat tutsun demeyi de ihmal etmemişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 4 Mart 2016; 6:55:46 >

Jena Malone eğer Barbara'yı oynuyorsa sakat kaldığı sahne kesilmiş olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hasomen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hasomen

quote:

Orijinalden alıntı: mkeshnda

OFFICIAL: Jena Malone’s Batman v Superman Character Cut From The Theatrical Release

niye böyle bir şey yaptılar anlamak mümkün değil.Belki bu sahnelerden biri R-rated olabilir o yüzden kesmişlerdir.Gerçi bluray versiyonunda olacak demişler Jena Malone.
    Bu arada Justice League Part 2 ye kadar(belki part 2 de bile gözükmeyebilirmiş) Green Lantern gözükmeyecekmiş yapımcılar açıkladı.İlk green lantern filminde kötü bir iş yaptıklarını ve bundan sonra çok daha sağlam bir dönüş yapmak istiyorlarmış gl için.Fanlar içini rahat tutsun demeyi de ihmal etmemişler

Sağlam dönüşü şimdide yaparlardı. Eh vardır elbet bi bildikleri ne diyelimki. Green Lanternsız JL biraz hüzünlü oldu benim için açıkçası.
    |
    |

• Yarbay
    4993 Mesaj
    Ew biraz fazla konuşmuş sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bat-Man -- 4 Mart 2016; 7:58:06 >

"C" derecelendirmesi ne? Orta halli falan mi yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hasomen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

Marmara Parkta Imax 3D izleyin bence hocam. 22TL

evet marmara forum bana yakın, park uzak ama BvS için değer,
    bu arada biletler tükenmeye başlamış.
    |
    |

aynen 100 üzerinden 50 vermişler man of steel e.Ama bu sefer beğenmişler BvS yi.
    |
    |
    pelerinli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Su görselleri gördükçe gaza geliyorum. Efsane olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bat-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.