Şimdi Ara

Batman The Enemy Within Bölüm 4 Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
3
Favori
2.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batman The Enemy Within Bölüm 4 Türkçe yama çalışması bitti.

Altyazı çeviri yüzdesi : %100

Gözden kaçırdığım yerleri, çeviri hatalarımı ya da herhangi anlamadığınız bir yeri bana bildirirseniz sevinirim. Altyazı haricinde hikayeyi daha iyi anlamanız için Karakter Kodeksini ve Haber Akışını da çevirdim. Ek olarak kurulum dosyası 2-3 bölümlerini de içermektedir.

Batman The Enemy Within Bölüm 4 Türkçe YamaBatman The Enemy Within Bölüm 4 Türkçe YamaBatman The Enemy Within Bölüm 4 Türkçe YamaBatman The Enemy Within Bölüm 4 Türkçe YamaBatman The Enemy Within Bölüm 4 Türkçe Yama

Bağlantı adresi: https://drive.google.com/file/d/1qq1mW5S7pPKqu3yuGxiuzDIvhBxqF-Qk/view?usp=drive_open

İyi oyunlar ve iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celtren -- 16 Şubat 2018; 20:31:8 >

• Teşekkürler.1.bölümün çevirisini nereden bulabilirim ?

Edit : Buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 16 Şubat 2018; 20:52:47 >
  • Kardeşim.benim ellerine sağlık yama.icin teşekkürler 5. Bölümü cevirecekmisin? @sarikam1s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: likable12

Kardeşim.benim ellerine sağlık yama.icin teşekkürler 5. Bölümü cevirecekmisin? @sarikam1s

Çevirir muhtemelen.5.bölüm Şubat sonu , Mart başı gibi gelir.
  • Elinize emeğinize sağlık

Hakkınız ödenmez..

• ya kardeşim sen adamsın vallahi billahi sizin gibi adam gibi adamlar varmış ya
  • Yok böyle bir hız eline sağlık Bana göre Teltalle'nin the Wolf among us'dan sonra yaptığı en iyi oyun Batman serisi mükemmel gidiyor 1.sezon gibi eline sağlık çeviri için

• @likable12 Şu an kesin bir şey söyleyemem. O gün gelsin de ona göre bakacağım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikam1s

@likable12 Şu an kesin bir şey söyleyemem. O gün gelsin de ona göre bakacağım. :)

uzun zamandır bu oyunun yamasını bekliyordum çok sağ olasın bu oyunu yamasız bırakmadığın için çeviri işlerinin kolay olmadığını biliyorum 1 sorum olacaktı da bu oyundan sonra telltale gamesin tr ye çevrilmeyen bazı oyunları var örn: minecraft story mode sezon 1 bölüm 6 a kadar çevrildi ve oyunun 2 . sezonunda çıktı ama çeviren birisi olmadı bu oyun bitikten sonra telltale gamesin tr çevrilmeyen başka oyunlarında tr ye çevirmeyi düşünüyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

@likable12 Şu an kesin bir şey söyleyemem. O gün gelsin de ona göre bakacağım. :)

uzun zamandır bu oyunun yamasını bekliyordum çok sağ olasın bu oyunu yamasız bırakmadığın için çeviri işlerinin kolay olmadığını biliyorum 1 sorum olacaktı da bu oyundan sonra telltale gamesin tr ye çevrilmeyen bazı oyunları var örn: minecraft story mode sezon 1 bölüm 6 a kadar çevrildi ve oyunun 2 . sezonunda çıktı ama çeviren birisi olmadı bu oyun bitikten sonra telltale gamesin tr çevrilmeyen başka oyunlarında tr ye çevirmeyi düşünüyor musunuz ?

Telltale'in o tür oyunlarına aşinalığım pek yok. Telltale oyunlarının sadece ikisini oynadım. Bunlardan biri Batman The Enemy Within, diğeri ise The Walking Dead. Bunun için çevirmeyi düşünmüyorum.

• Teşekkürler eline sağlık.
  • Teşekkürler.
  • Sıkıntı bende mi bilmiyorum ama üstte böyle hatırlayacak falan yazar bir seçimden sonra onlar yazmıyor boş oluyor ve bir yerlerin isimleri yazar normalde mesela gotham karakolu oralarda location yazıyor. Oralar hatalı mı normalde sizde de yoksa problem bende mi? Menülerde çevrilmemiş tabii normalde benim için problem değil ama sadece bende bu sıkıntı olabilir. Sadece altyazılar ve seçimler Türkçe. 2. bölüm hakkında konuşuyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sawamura-Kun -- 4 Mart 2018; 19:40:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sawamura-Kun

Sıkıntı bende mi bilmiyorum ama üstte böyle hatırlayacak falan yazar bir seçimden sonra onlar yazmıyor boş oluyor ve bir yerlerin isimleri yazar normalde mesela gotham karakolu oralarda location yazıyor. Oralar hatalı mı normalde sizde de yoksa problem bende mi? Menülerde çevrilmemiş tabii normalde benim için problem değil ama sadece bende bu sıkıntı olabilir. Sadece altyazılar ve seçimler Türkçe. 2. bölüm hakkında konuşuyorum bu arada.

1.bölümün Türkçe yamasını da yükleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

quote:

Orijinalden alıntı: Sawamura-Kun

Sıkıntı bende mi bilmiyorum ama üstte böyle hatırlayacak falan yazar bir seçimden sonra onlar yazmıyor boş oluyor ve bir yerlerin isimleri yazar normalde mesela gotham karakolu oralarda location yazıyor. Oralar hatalı mı normalde sizde de yoksa problem bende mi? Menülerde çevrilmemiş tabii normalde benim için problem değil ama sadece bende bu sıkıntı olabilir. Sadece altyazılar ve seçimler Türkçe. 2. bölüm hakkında konuşuyorum bu arada.

1.bölümün Türkçe yamasını da yükleyin.

Dediğin şekilde yapınca menüler Türkçeleşti fakat yine aşağıdaki resimdeki gibi hatalar devam ediyor. Hem üstte ünlemin yanındaki yazılar gözükmüyor hemde açıklama yerine test yazıyor. Sadece 2. bölüm olan türkçe yamayı kurucam büyük ihtimal onda böyle hatalar yoktur.
    Batman The Enemy Within Bölüm 4 Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sawamura-Kun -- 4 Mart 2018; 21:24:53 >

• @Sawamura-Kun biraz sabredin. Bölüm 5 ile birlikte genel bir yama yayımlayacağım. Tüm bölümler dahil olmak üzere. Hataları düzeltmeye çalışacağım.
  • quote:

@Sawamura-Kun biraz sabredin. Bölüm 5 ile birlikte genel bir yama yayımlayacağım. Tüm bölümler dahil olmak üzere. Hataları düzeltmeye çalışacağım.

Güzel haber , teşekkürler.
  • quote:

@Sawamura-Kun biraz sabredin. Bölüm 5 ile birlikte genel bir yama yayımlayacağım. Tüm bölümler dahil olmak üzere. Hataları düzeltmeye çalışacağım.

Peki teşekkürler bu güzel haber için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sawamura-Kun -- 4 Mart 2018; 23:48:59 >
  • Episode 5 çıktı.
  • Hocam tek başınıza çeviriyormuşsunuz, gerçekten hakkınız ödenmez. Kendi adıma çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.