Şimdi Ara

Batman: Arkham Origins (2013) [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
4
Favori
63.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canberky

beyler deathstrokeyi nasıl öldürcez bir türlü öldüremedim adam saldırdığında hiç bir şey yapamadığımız bir yer var baya can yiyor orda ne yapmamız gerekiyor

Önce yere sis bombası gibi birşey atıyor sonra kaybolup uzaktan zıplayarak yanımıza geliyor, bunu diyorsan orda sürekli counter yapacaksın. Bilgisayardan oynuyorsan sürekli sağ tuşa basacaksın yani. O vuruşları yaptıktan sonra biz saldırıyoruz. Aşağıda mause simgesi çıkıp gösteriyor aslında ne yapmamız gerektiğini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mentalist

Arkadaşlar merhaba, oyunu dün steamdan satın alıp kurdum, ilk izlenimlerim, arkham city kadara kaliteli gelmedi grafikleri, sanki 2-3 sene önceki eski grafikler gibi geldi. Ama oyun geneli itibari ile güzel. Arkham city'in üzerine ekleme yapamamışlar orası biraz sinir bozucu.
    Ve arkadaşlar, fare tuşlarına atama yapamadım, bu özellik yokmu yoksa başka bir yolu varmı? mesela x-ray'i fare tuşuna atamak istedim, yapamadım.

Tuşları ben de değiştiremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: canberky

beyler deathstrokeyi nasıl öldürcez bir türlü öldüremedim adam saldırdığında hiç bir şey yapamadığımız bir yer var baya can yiyor orda ne yapmamız gerekiyor

Önce yere sis bombası gibi birşey atıyor sonra kaybolup uzaktan zıplayarak yanımıza geliyor, bunu diyorsan orda sürekli counter yapacaksın. Bilgisayardan oynuyorsan sürekli sağ tuşa basacaksın yani. O vuruşları yaptıktan sonra biz saldırıyoruz. Aşağıda mause simgesi çıkıp gösteriyor aslında ne yapmamız gerektiğini.

yok abi o değil adam bir saldırıyor tuş falan göstermiyor hiç bir şey yapamıyorum 4-5 tane vuruyo

• Böyle bir bugla karşılaşan var mı ?
    Enigma'nın kulelerinden birindeyim

Batman: Arkham Origins (2013) [ANA KONU]

Pencereden içeri girip aleti hackledikten sonra enigma pencereyi demirlerle kapatıyor, biz de bu havalandırmanın kapağını kancayla söküyoruz sonra zıplayıp içeri girecez ama tutununca kalıyor öyle, ne içeri giriyor ne de tutunduğu yeri bırakıyor (normalde ctrl'e basınca bırakması gerek)

Update 1 i yükledim yine de düzelmedi. Kaç gündür oyunda ilerleyip ilerleyip buraya geliyorum belki geçilir diye ama olmuyor, diğer kulelerde sorun çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: freqX

quote:

Arkadaşlar merhaba, oyunu dün steamdan satın alıp kurdum, ilk izlenimlerim, arkham city kadara kaliteli gelmedi grafikleri, sanki 2-3 sene önceki eski grafikler gibi geldi. Ama oyun geneli itibari ile güzel. Arkham city'in üzerine ekleme yapamamışlar orası biraz sinir bozucu.
    Ve arkadaşlar, fare tuşlarına atama yapamadım, bu özellik yokmu yoksa başka bir yolu varmı? mesela x-ray'i fare tuşuna atamak istedim, yapamadım.

aynen, bu durum sinir bozucu, normalde arkham city'de batclaw ve x ışınını fareye atardım, ama bunda yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gardiyan041

Uzun Uğraşlar Sonucu Yendin aslında hemen yenmiştim küçük canı kalmıştı her tarafa baktım yok kaybolmuş :D

aynen 3-4 kere bendede birden kaybolup gitti tam azaltmisken canini sinir bozucu gerci 35-40 defa oynadim heralde alismistim restart yapmaya :D

• oyuna her girdiğimde grafik ayarlarını yeniden yapıyorum.Belgelerim altındaki batman arkham origins ve icindeki doslay read-only işaretli durumda

nasıl cozebılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_nino_09

oyuna her girdiğimde grafik ayarlarını yeniden yapıyorum.Belgelerim altındaki batman arkham origins ve icindeki doslay read-only işaretli durumda

nasıl cozebılırım

oyun için update çıktı dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolwerine0

quote:

oyuna her girdiğimde grafik ayarlarını yeniden yapıyorum.Belgelerim altındaki batman arkham origins ve icindeki doslay read-only işaretli durumda

nasıl cozebılırım

oyun için update çıktı dene istersen

update 1 yaptım hocam ama aynı malesef
  • yahu oyun bitti biraz önce diğer oyunlara göre çok kısa geldi bana.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freqX

quote:

aynen, bu durum sinir bozucu, normalde arkham city'de batclaw ve x ışınını fareye atardım, ama bunda yapamadım

Sol mouse tuşuyla tıklayınca değişiyor galiba tuşlar.

• Buradaki bug un çözümünü bilen varmı arkadaşlar . Hızlı ulaşım sağlamak için girdiğimiz kulelerin birinde karşılatığım bi sorun update de yaptım yine aynı sorun devam ediyor. Havalandırma boşuğuna bi türlü giremiyorum http://www.strategyinformer.com/news/25660/batman-arkham-origins-beset-with-gamebreaking-bugs-graphic-issues

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennzi -- 31 Ekim 2013; 0:36:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dennzi

Buradaki bug un çözümünü bilen varmı arkadaşlar . Hızlı ulaşım sağlamak için girdiğimiz kulelerin birinde karşılatığım bi sorun update de yaptım yine aynı sorun devam ediyor. Havalandırma boşuğuna bi türlü giremiyorum

onun cozumune youtube taki videodan bakabilirsin onceki sayfalarda paylasilmisti
  • Bu oyunu kontroller bakımından ps3 demi oynamak daha keyifli olur yoksa pc demi ?
    Görüşlerinizi almak isterim arkadaşlar.
  • Executor06 kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de var ne yaptıysam gecemedim orayı..
  • Beyler oyunu deneme amaçlı torrentden çektim, ama oyunun abartılan gibi grafikleri yok, ne oyunlar gördük onların yanında grafikler berbat bence. Gotham şehrinin o önceki oyunlarında ki atmosferi yok bence oyun deneme gibi bir şey.ve orjinal almaktan vazgeçtim.Ama batman arkham city tek kelime ile harikaydı.. (catwomen.... ) herneyse oyun yinede oynatıyor ama deathstroke nin icabına baktıktan sonra pengiun in ofisine felanda girdim yalnız mekandan çıkamıyorum bug var yani youtube dan izledim adamda açılan kapı bende açılmıyor. Bende oyundan çıkıp yeniden girdim fabrikanın dışından başlattı yalnız o deathstroke den aldığımız alet felan elimde yoktu bende geziniyim bari dedim ve Enigma'nın kulelerinden birine gittim tabi ordada bi havalandırmadan geçemiyorum nedir bu yav ? çözümünü bilen varsa paylaşsın oyun gözümde bitti bu sayede yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: gardiyan041

Bug yok çıkabildim ben biraz dolandım D: o kadar adamla savaştım birşey olmadı bir kız geldi sürüngen gibi :D dolana dolana bir hamlede işimi bitirdi görüşümü bozdu D: Akrobat Kız :D

Nasıl yok bro? mok tan kapı bildiğin açılmıyor yani büyü felan mı yaptın kapıya açılmıyo yani
  • quote:

nasıl cozebılırım

virus programini kapatip girerseniz biraktiginiz gibi acilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Ayarları yaptıktan sonra oyunu kapatın Belgelerim->Warnerbros->Batman klasörünün içindeki dosyaya sağ tıklayın özelliklerden salt okunuru etkinleştirin.

Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.