Şimdi Ara

BATMAN: ARKHAM KNIGHT (PS4) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.316
Cevap
30
Favori
82.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 23sith

Sonunda Nolan'ın The Dark Knight'ına döndürdüler olayı, hayalimdeki oyun geliyor resmen!!!

Umarım hep Nolan'ın Batman'i olur ama bende hep Nolan+Bale Batman'i olarak kalacakç
  • Scarecrow Joker'i aratmıyacak gibi görünüyor.
  • quote:

Sonunda Nolan'ın The Dark Knight'ına döndürdüler olayı, hayalimdeki oyun geliyor resmen!!!

Aynen öyle efsane olacak !!
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    En önemlisi de RockSteady'nin geri dönüşü bence. Ki Arkham City'yi geliştirirken Nolan'ın filmlerden azda olsa ilham aldıklarını söylemişlerdi. Arkham Knigth'ta ise kendi tarzlarını Nolan'ın filmleri ile birleştirmişler, mükemmel bir atmosfer ortaya çıkmış. Heyecandan ölüyorum Vallaha, Eylül ve Kasım arasında çıkacağı söyleniyor, zaman nasıl geçecek bilemiyorum.

İki yeni Wallpaper,

BATMAN: ARKHAM KNIGHT (PS4)

BATMAN: ARKHAM KNIGHT (PS4)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 4 Mart 2014; 20:42:45 >

• quote:

En önemlisi de RockSteady'nin geri dönüşü bence. Ki Arkham City'yi geliştirirken Nolan'ın filmlerden azda olsa ilham aldıklarını söylemişlerdi. Arkham Knigth'ta ise kendi tarzlarını Nolan'ın filmleri ile birleştirmişler, mükemmel bir atmosfer ortaya çıkmış. Heyecandan ölüyorum Vallaha, Eylül ve Kasım arasında çıkacağı söyleniyor, zaman nasıl geçecek bilemiyorum.

Allah yeterli sağlık sıhhat versin hocam zaman zaten su gibi akıp geçiyor Walpaper içinde teşekkürler bu arada.

• bütün batman arkham serisini oynadım(vita da ki oyun dahil) ama seride ki en büyük beklentim yeni nesile de gelmesinden dolayı bu oyundan inşallah rocksteady bizi yanıltmaz
  • Arkham origins'i oynayamadım ben gerek yoktu sanırım. İlk 2 oyun en sevdiğim oyunlardan bu nesil :)

Sadece Yeni nesil çıkması mükemmel . PS3 360'a oyun çıkmamalı artık FIFA vs hariç. Teknolojiyi kısıtlamaya gerek yok 10 yıldır zaten çıkıyor oyun bu aletlere
  • Harika bi haber Batman serisini çok severim iyi oldu bu inşallah 60 fps gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• -RockSteady'nin geliştirdiği son Batman oyunu. Bir daha ki projeleri tamamen farklı bir şey üzerine olacak.

-BatMobile istediğimiz zaman tek tuşla çağrılabilecek.

-Batman'i efsane sanatçı Kevin Conroy seslendirecek, hatta bütün klasik karakterleri aşina olduğumuz sanatçılar seslendirecek.
    (Müthiş olay)

-Gotham City, Arkham City'den 5 kat daha büyük olacak. 3 parçaya bölmeyi tercih etmişler ve bu bölümler sırasında LOADING ekranı kesinlikle olmayacak. Bütün mekanlar gerçek zamanlı geçişlere sahipler.

-Multiplayer saçmalıkları olmayacak. Tamamen Next Gen ve SinglePlayer odaklı bir oyun olacak...

• quote:

-RockSteady'nin geliştirdiği son Batman oyunu. Bir daha ki projeleri tamamen farklı bir şey üzerine olacak.

-BatMobile istediğimiz zaman tek tuşla çağrılabilecek.

-Batman'i efsane sanatçı Kevin Conroy seslendirecek, hatta bütün klasik karakterleri aşina olduğumuz sanatçılar seslendirecek.
    (Müthiş olay)

-Gotham City, Arkham City'den 5 kat daha büyük olacak. 3 parçaya bölmeyi tercih etmişler ve bu bölümler sırasında LOADING ekranı kesinlikle olmayacak. Bütün mekanlar gerçek zamanlı geçişlere sahipler.

-Multiplayer saçmalıkları olmayacak. Tamamen Next Gen ve SinglePlayer odaklı bir oyun olacak...

Heyecana heyecan kattın be hocam süper haberler

• Video harika, o ne geliş öyle Batman İnşallah eski nesil ile yeni nesil arasındaki oyunlar gibi ( thief, asaasains creed vs) olmaz ve tamamen yeni nesile yakışan bir oyun olur..Ayrıca esas geliştirici Roscksteady games işin içinde olduğu için ,Batman arkham origins gibi bir hayal kırıklığı olmayacağını da şimdiden söyleyebiliriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 4 Mart 2014; 23:53:23 >
  • Bütün süper kahramanalr içinde Batman'i ayrı seviyorum. Trailerla gaza geldim resmen zaman nasıl geçicek bilmiyorum
  • Bu Serinin Son Oyunu Olacağına Gerçekten Üzüldüm Açıkcası Ama Oyun Cok Sahane Bende Tam Bi Batman Hayranıyım 3 Serisinide Bitirdim Birdaha Oynayıp Bitirebileceğim Bi Seri Bu Son Oyunuda Cok Etkileyici Olmuş + PS4 XBOX ONE Cıkmasıda Burda PS3 Ve XBOX 360 Bittiğini Gösteriyor Yavaş Yavaş Ama Oyunun Son Seri Olmasıda Gerçekten Üzücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilbox

Bu Serinin Son Oyunu Olacağına Gerçekten Üzüldüm Açıkcası Ama Oyun Cok Sahane Bende Tam Bi Batman Hayranıyım 3 Serisinide Bitirdim Birdaha Oynayıp Bitirebileceğim Bi Seri Bu Son Oyunuda Cok Etkileyici Olmuş + PS4 XBOX ONE Cıkmasıda Burda PS3 Ve XBOX 360 Bittiğini Gösteriyor Yavaş Yavaş Ama Oyunun Son Seri Olmasıda Gerçekten Üzücü

Son seri olması ne kadar üzücü olsada Rocksteady budan sonra yeni bir fikire geçmesi o kadar güzel. Belki Justice Leauge oyunu yaparlar
    Yada green arrow falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Mevcut bir ana konusu var:

http://forum.donanimhaber.com/m_84903043/tm.htm

bu da mı gol değil?

Goll ağbiciğim goll :))

Konuya lütfen sizin açmış olduğunuz bu başlık altından devam edelim.

ALLAH sizden razı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 5 Mart 2014; 7:37:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ilk oyun disinda oynamadim oynayasim geldi hakikaten guzel gorunuyor.Diger iki oyunu da alip seriyi bununla tamamlayacagim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Rocksteady'nin son Batman oyunu, bundan sonra tamamen yeni birşey üstünde çalışacaklar.
    -Yeni bir kötü adam olacak, Rocksteady tarafından yapılmış bir karakter ve Batman'i çok zorlayacak.
    -Arkham Knight sadece oyunun adı değil, aynı zamanda ana kötü adamın adı.
    -Batmobile her an bir tuşla çağrılabilir.
    -Sokaklar Batmobile için çok daha geniş. Rampalardan uçup birçok manevra yapabileceğiz.
    -Trailer'daki gibi Batmobile giderken koltuktan fırlayıp hızlı bir şekilde havada süzülmeye geçebileceğiz. Bu şekilde binaların camlarını kırıp düşmanları bayıltma gibi taktikler olacak. Cam kırma olayı büyük bir özellik olacakmış.
    -Yep yeni dövüş hareketleri, Batman artık tüm hızlı ateşlenebilen aletlerini dövüş sırasında kullanabilecek. Karşı saldırı yanında saldıran bir düşmanı engelleyip başka bir düşmana fırlatma yeteneği olacak. Birde geri takla atarak düşmanın suratına batarang fırlatabileceğiz.
    -Gizlilik kısımları için artık takedownları birleştirip 4 düşmana kadar peş peşe alt edebileceğiz. Örneğin ızgaradan fırlayıp bir adamı etkisiz hale getirdik, sonra zıplayıp diğerini diye devam edebiliyoruz hızlı bir şekilde. Batman artık ızgaralara uzaktan girebiliyor, tuşa bastığında otomatik zıplayarak/yuvarlanarak ızgaraya girebilecek.
    -Batmobile ile yapılacak Riddler bulmacaları varmış. İlkinde yarış gibi duvarları ve rampaları aktive etmemiz gerekiyor, bir tanesini aktive edince diğeri kapanıyor haliyle yarış boyunca bu rampaları hep açıp kapatmamız gerekiyormuş.
    -Batmobile füze ve etkisiz hale getirici ateşleyebiliyor. Aynı zamanda dokunduğu herşeyi patlatıyormuş. Yani arabaya çarparsa direk patlayıp havaya fırlıyor. Bir bakıma durdurulamaz.
    -Hikaye (SPOILER) Joker'in ölümünden sonra tüm suçlular birleşip Batman'e karşı savaşmaya karar vermişler. Scarecrow Gotham'ın etrafına bombalar yerleştirmiş.
    -Oracle'ın rolü büyük olacak, üssünü ziyaret edip konuşabileceğiz, birçok Batman easter egg'i olacakmış.
    -Kevin Conroy Batman'i seslendiriyor, tüm eski seslendirmenler dönmüş.
    -Gothom, Arkham City'den 5 kat daha büyük. 3 alana bölünmüş. Binalara girerken olsun hiç bir yerde yükleme ekranı yok.
    -Modeller çok kaliteliymiş, bir karakterin poligon sayısı Arkham Asylum'daki tüm çevre dizaynından fazlaymış.
    -Batman eski Batsuit ile başlayıp bir noktada upgrade edecek.
    -Modifiye edilmiş Unreal Engine'de yapılıyor.
    -Pre-rendered önceden yapılmış ara sahneler yok. Herşey oyun motoru ile görünecek.
    -Sokaklardaki büyük isyanlarda 50 kişiye kadar insan görebilecekmişiz, arabaları çevirip mağazaları yağmalayacaklarmış.
    -Gordon'ın paltosunda ve Batman'in pelerininde Apex kumaş fizikleri var. Çok daha gerçekçi tepkiler verecekler.
    -Yağmur yağdığında Batman'in üstünde damlaların kıyafete göre gerçekçi bir şekilde akışını görebileceğiz.
    -Şehir çok detaylı. Gerçekçi hareket eden bulutlar ve aradan parlayan ay ışığı bir örnek.
    -Sokaklarda cadılar bayramı temalı karakterler ve balonlar olacak. Ürpertici bir hava katacak oyuna.
    -Mağazaların neon ışıkları ile şehir aydınlık duruyor.
    -Havada helikopterler ve zeplinler var.
    -Sokaklarda fazla araç olmayacak. Suçluların araçları ve polis arabaları.
    -Batman cam yüzeylerde kayabiliyor.
    -Çevredeki şeyler dövüş için kullanılabiliyor. Jeneratörü patlatmak gibi.

• SiPAHi_ S kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam, sizden de razı olsun.
  • trailer sahane bu sekilde sinemalara ciksa, hayir demez heralde kimse ... ek olarak ps4 kapagida sahane olmus son zamanlardaki en iyi kapak !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıksın artık nexgen oyunlar ps4 ün tozunu almaktan sıkıldım bi de dishonored 2 çıkarsa off off
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.