Şimdi Ara

Batman: Arkham Knight'ın PC Sürümü 30 FPS Kısıtlamasıyla Geliyor (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu nvidia nın bi gameworks u olmasa ne güzel optimize olan bir oyun oynayacagız adamlar basıyor smoke efekti yok tüy efekti yağmur efekti sonra 30 fps de oynayın ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: a.memo

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: nemesis16

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orjinalden alıntı: immortalizmm<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orjinalden alıntı: weNM<br><br>Eğer oyununuzda performans sorunu var ise oyunu tekrar indirmenizi tavsiye ederim. Pre-Load dosyaları ile oyun çıkış dosyaları arasında fark var ve pek çok kişinin dediğine göre tekrar yüklediklerinde fps düşüşleri gibi sorunlar ortadan kalkıyor.</blockquote><br>İnşallah öyledir. Bende config dosyası yüzünden istemeden de olsa tüm dosyalar uçtu. Mecbur yeniden indiriyorum. Gerçi Akk' ye takıldık ay sonuna kadar nasipse deneme fırsatı bulacağıma inanıyorum. :D</blockquote><br><br>walla önyükleme bitmeden 33.7 34.9 oldu simdi bitti çatır çatır 55 fps ile oynuyorum herse acık düşme flan yok bende</blockquote>

Ben daha anca başlattım indirmeyi ama 33.8 gb indiriyor. Yani ön yükleme sürümümü bu indirdiği.

Bende de 34,9 değil 33.8 yazıyor.Sorunun pre-load sürümünde olduğundan emin miyiz acaba.Yoksa iptal edip baştan başlayacağım.Bu ne saçma iştir yahu.

• quote:

Orjinalden alıntı: Wayward Son

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: weNM

Eğer oyununuzda performans sorunu var ise oyunu tekrar indirmenizi tavsiye ederim. Pre-Load dosyaları ile oyun çıkış dosyaları arasında fark var ve pek çok kişinin dediğine göre tekrar yüklediklerinde fps düşüşleri gibi sorunlar ortadan kalkıyor.</blockquote>

"Dosyaların Bütünlüğünü Kontrol Et" minvalindeki seçeneği kullandım, şu an baştan indiriyor. Dediğin doğru olabilir hocam.

Aynısı bende de oldu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PS4 versiyonu yağ gibi akıyor,grafiklerde çok iyide arkadaş sen 2 tane mükemmel oyun port etmişsin ne olduda bu duruma düştün ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC Master Race'ciler nereye kaçtı?

Öyle olur işte...

Sürekli Trollüyordunuz, ne oldu...?
  • ulan pc de 60 tl ps4 de 200 tl kaldım arada ps4 yağ gibi akıyor pc tam bir saatli bomba

• quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk

ulan pc de 60 tl ps4 de 200 tl kaldım arada ps4 yağ gibi akıyor pc tam bir saatli bomba

Bence bekle hocam zira bu Raksitedi'deki gerzekler ön yükleme işini beceremediler gibi görünüyor.

Dün ön yükleme bitti. "Oyna" dedim Steam'de. Tekrar bir indirme yapmaya başladı ancak ne dosya boyutu belliydi ne de ne zaman biteceği. Neyse 1 saat civarında bitti o yükleme de ancak performans yerlerdeydi.

Bugün de Dosyaların Bütünlüğünü Kontrol et dedim şimdi oyun baştan iniyor. Aynısı Uplay'de AC: Unity için başıma gelmişti, o tekrar indirmeden sonra iyi performans almaya başlamıştım.

İşin güzeli benzer problem Rockstar Social Club üzerinden GTA V indiren arkadaşların başına geldi. Ben Steam'den aldım sorun yaşamadım.

Bakalım bu sefer ne olacak, iniyor en baştan. O yüzden daha yeni sürücü falan kurmadım.

• quote:

Orjinalden alıntı: weNM

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Zarbo257

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: weNM

Oyun konsolda dahi 20-25fps civarında çalıştığı oluyoır, artık adamlar oyuna içerik yaparken oyunun oynanabilir olup olmadığını kontrol dahi etmiyor. Yazık artık.</blockquote>

Yaklaşık 4 saattir oynuyorum 1 kere bile FPS düşüklüğüne rastlamadım neyden bahsediyorsun? (Ps4)</blockquote>

Yuh artık, PC oyuncularında 2-3 fps düşüyor diye millet bas bas bağırıyor, performans analizlerinde PS4te 25fps'nin altını görüyor oyun, sen hala bunu inkar ediyorsun. Fanboyluk kör olmayı gerektiriyor galiba.

Oyunu oynarken atmosfere değil de gözün daima fps'de olursa anlarsın 2-3 fps düştüğünü. Takıntılı olmak bunu gerektiriyor herhalde.

• Anlaşılan oyun pc'de de ps4'de de sorunlu. 25fps konsolda ise bu bir sorundur. gözleri 60fps'ye alışmış biri bunu hemen fark eder. Oyunu almamakla iyi etmişim. Bekleyelim bakalım...

• Nvidia'ya neden kızıyorlar anlamıyorum..
    Nvidia Yeni nesil donanımsal olarak şekillenir iken konsol üreticilerine ucuz ve kaliteden ödün vermeme adına taviz vermedi.
    Nvidia Yeni nesile titanın kırpılmış bir benzerini yakıştıracaktı.MAliyetin yüksek olması sebebi ile AMD nin kapısı çalındı.
    Tüm pazar amd ye kaldı böylece.
    Nvidia Nın gönül kırgınlığı buradan geliyor..
    o konsol 200 usd fazla olsa idi kaymağı pc kullanıcısı ve oyuncu da yemekte idi şu an.
    bİR de ayrıca x86 olayıda var ki..çözülmesini beklemeyeceğiz hazır bilindik bir yapı geyigini....
    hala göremedik nedense.
    Pc konsola tur bindiririrdi tavşan kaplumbaga misali ve tavşan kaplumbagayı yetişmesi için bekleme yapıyor.
    öZÜ./pc konsola ayak uydurmak zorunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

ulan pc de 60 tl ps4 de 200 tl kaldım arada ps4 yağ gibi akıyor pc tam bir saatli bomba

Bence bekle hocam zira bu Raksitedi'deki gerzekler ön yükleme işini beceremediler gibi görünüyor.

Dün ön yükleme bitti. "Oyna" dedim Steam'de. Tekrar bir indirme yapmaya başladı ancak ne dosya boyutu belliydi ne de ne zaman biteceği. Neyse 1 saat civarında bitti o yükleme de ancak performans yerlerdeydi.

Bugün de Dosyaların Bütünlüğünü Kontrol et dedim şimdi oyun baştan iniyor. Aynısı Uplay'de AC: Unity için başıma gelmişti, o tekrar indirmeden sonra iyi performans almaya başlamıştım.

İşin güzeli benzer problem Rockstar Social Club üzerinden GTA V indiren arkadaşların başına geldi. Ben Steam'den aldım sorun yaşamadım.

Bakalım bu sefer ne olacak, iniyor en baştan. O yüzden daha yeni sürücü falan kurmadım.

Rocksteady'nin tek günahı. Gidip 12 dev adama emanet etmekti. O 12 dev adamda ya aceleye yetiştiremedi. Ya da Nvidia denen illet firma para ödedi bunlara (Büyük ihtimal böyle ).

Rocksteady'ye pek bir şey söyleyemeyeceğim. Hiç mi PC'niz yok test edecek ukala herifler.

Bence büyük ihtimalle biliyorlardı öküzler. Editörlere dağıtmamışlar.

Aklıma Rome 2 Total War geldi. Aynısı başımıza gelmişti. CA'ya da olan güvenim o oyunla uçup gitmişti.

Rocksteady'den hiç beklemezdim be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Doctor Strange

quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

Rocksteady'nin tek günahı. Gidip 12 dev adama emanet etmekti. O 12 dev adamda ya aceleye yetiştiremedi. Ya da Nvidia denen illet firma para ödedi bunlara (Büyük ihtimal böyle ).

Rocksteady'ye pek bir şey söyleyemeyeceğim. Hiç mi PC'niz yok test edecek ukala herifler.

Bence büyük ihtimalle biliyorlardı öküzler. Editörlere dağıtmamışlar.

Aklıma Rome 2 Total War geldi. Aynısı başımıza gelmişti. CA'ya da olan güvenim o oyunla uçup gitmişti.

Rocksteady'den hiç beklemezdim be.

Bugün abimin 7850 takılı sisteminde denedik. Grafikler Low olarak ayarlı olsa bile gayet güzel gözüküyor ve hiç takılmıyordu.

Ancak o AKK yüzünden Steam'de Dosyaların Doğruluğunu Kontrol Et demedi, ilk inen halini kullanıyor.

Bende AKK yok, bir kere doğruluğu kontrol ettirdim. Baştan indirmeye başladı sonra ne hikmetse 34 GB gözüken indirme 35 oldu ve tekrar sıfırdan başladı %50'de iken...

Oyun dosyalarını ağır yarım yamalak yayınlamışlar. Son yılların en büyük faciasıdır bu.

• Kardeş eğer bu konu bu kadar ünlü oluyorsa , bu site gerçekten kötü bir kitleye sahiptir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.