Şimdi Ara

Batman arkham city buz adam hatası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buz adam bölümünde son darbeyi vuracağım sırada oyun donup hata veriyor. forumda araştırdım söyleneni yaptım olmadı internette araştırdım yeni crack denedim olmadı o bölümün geçilmiş save dosyası çözer yazmışlar save dosyasını bulamadım. bunların haricinde başka bi çözümü olan var mı

• aynı sorun bendede var ne yaptıysam düzeltemedim. konuyu açalı 2 ay olmuş çözebildin mi sorunu. ben oyunu 3 sefer sıfırdan kurdum gfwl yeniledim. ekran kartını güncelledim. ama hep aynı son vuruşu yapıyorum donuyo ve hata veriyo. sanırsam video açılacak orda ama emin değilim. sinirlendim yaa günlerdir uğraşıyorum bi sorunu çözemedim. elinde şuan o bölüm geçilmiş savesi olan varsa upload etsinde yararlanalım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @kif1905 kullanıcısına yanıt
    Bu sorun bende de vardı sinirlendim sildim oyunu daha sonra bi arkadaş ekran kartını buz adami gecene kadar devre dışı bıraktığını bu sekilde gectigini soylemisti bi deneyin isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onu bende bi yerde okumuştum. öyle geçenler varmış deniyeyim de ekran kartını nasıl devredışı bırakıcam anlamadım :)

• arkadaşlar sorunu çözdüm. ekran kartını söküp görüntüyü onboard dan alarak oynadım ve hiçbir hata almadan bölümü geçtim. tabi onboard da oyun biraz kastı 15-20 fps arası oynadım ama değdi yani sonunda geçtim. ve şuan save yedeğinide aldım istiyen olursa upload edebilirim. ekran kartının devredışı bırakılacağını bi yerde okumuştum ama denemedim ne alaka diye. ama yanılmışım "bynoun" arkadaşımıza teşekkür ediyorum. onun sayesinde bu yönteme başvurdum. nyse arkadaşlar yedek kenarda duruyor ne zaman isterseniz isteyin upload ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

konuyu hortlatıyorum ama bir arkadaş bu konuyu okumuş ve save dosyasını benden istemek için üye olmaya çalışmış ama üyelik esnasında sorun yaşamış. kendisi bana facebook dan ulaşabilmiş. Buz adam sonrası için aldığım save dosyasını istedi ve arkadaş için upload ettim. Yine isteyenler olabilir diye yazıyorum. save dosyasına profilimdeki websitemden ulaşabilirsiniz... veya link vermek yasak mı bilmiyorum yasaksa editlenebilir.

link -->http://www.forumteknoloji.net/oyun-yama-arsivi/batman-arkham-city-buz-adam-hatasina-save-ile-kesin-cozum-t284.0.html

2021 Edit!

https://disk.yandex.com.tr/d/SeXJYuQlT8RLzA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @kif1905 -- 13 Şubat 2021; 20:21:8 >

• aynı sorun bende de var çözüm ü nasıl ben laptop tan oynuyorum ekran kartını nasıl sökeyim
  • kralkobra65 K kullanıcısına yanıt
    Oyunun exe dosyasına sağ tıklayın - grafik işlemciyle çalıştır - entegre grafik
    Merhabalar yıllar oldu ama siteye giriş yapamıyorum sanırım kapanmış yeniden atabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaanBZDG

Merhabalar yıllar oldu ama siteye giriş yapamıyorum sanırım kapanmış yeniden atabilir misiniz?

kusura bakma kardeşim. yeni gördüm. bayadır giriş yapmıyordum sisteme..

5 yıl önce paylaşmış olduğum linkteki siteyi kapattım. uğraşacak kadar vakit bulamıyorum.

savegame dosyasını yandex disk e kaydetmiştim. hala aktif duruyor. aradan aylar geçmiş fakat ihtiyacı olan olursa diye aşağıya linki bırakıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @kif1905 -- 13 Şubat 2021; 20:20:48 >

• Bende ilk defa bu sene oynuyorum ne güzel konuyabir çözüm getirmişsin ama rarın hem şifreli hemde şifrenide baktım belirtmemişsin. Yazarsan sevinirim şifre olmadan bu kadar konun konuşulmasının ve rarın paylaşılmasının bi anlamı yok zaten, iyi günler :)

bide rica etsem şeyide anlatırmısın bu save dosyasını nereye kuruyoruz teşekkürler:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Marchog

Bende ilk defa bu sene oynuyorum ne güzel konuyabir çözüm getirmişsin ama rarın hem şifreli hemde şifrenide baktım belirtmemişsin. Yazarsan sevinirim şifre olmadan bu kadar konun konuşulmasının ve rarın paylaşılmasının bi anlamı yok zaten, iyi günler :)

bak onu unutmuşumm işte yaa. kusura bakma valla

rar 5 yıl önceki hali ile duruyor. çok normal. şifresi benim kapattığım web site adresimdi.

şimdi tekrar paketledim şifresi yok ve içerisinde anlatım mevcuttur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @kif1905 -- 13 Şubat 2021; 20:20:38 >

• hocam anlatımındaki herşeyi yaptım save gelmiyor sana zahmet bi yardım etsen

• dostum tüm adımları doğru yaptığına emin misin?

oyun sürümünden kaynaklı bir durum da olabilir. Save dosyasını aktardık dan sonra oyun açılıyor mu? Hata vb veriyor mu?

• dediğiniz winrarı indirdim xlive dosyasını atacağım yer bilgisayarımda yok ekran kartı olayını da yapamadım yardımcı olabilir misiniz

• TheWizardOfOz T kullanıcısına yanıt

tabiki. c üzerinde arama yaparak xlive klasörünü bulmayı deneyin. xlive klasörünün içerisinde bulunan klasör ve dosyaları yazarak daha doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

örn: ".sqm" yazarak c üzerinde arama yapın..

bu yöntem ile bulacağınızı umuyorum.. 😊

• Maalesef xlive dosyasını bulamadım, oyunu aslında Steam den aldım sorun olmasın diye başka çözümü yok mu

• oyun daha güncel versiyona sahipse dosya yapısı ve yolu değişebilir. ayrıca siz oyunu steam üzerinden aldığınız için fark olacaktır.

bu durumda savegame de uyuşmazlık olma ihtimali de yüksek.

steam versiyonda şu 2 dizini kontrol et;

• C:\ProgramData\Steam\RLD!\200260\storage
    • C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\Steam User ID Number\200260\remote

• Program files dosyasındakini buldum save0.sgd save1.sgd gibi dosyalar var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.