Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
22
Favori
35.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dizi filmin senaryosu ile farklılıkları çok deniyor size başlanırmı ? Filmden çok farklıysa başlamayı düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıçanadam

Bu dizi filmin senaryosu ile farklılıkları çok deniyor size başlanırmı ? Filmden çok farklıysa başlamayı düşünmüyorum.

Günümüzde geçtiği için bazı farklılıklar oluyor tabi ama ana konu filmle aynı. Zamana yaymak için mecburen senaryo çeşitlendirmesi yapılıyor. İzlenmeyecek bir dizi değil.

• Yazık haftaya dizi bitiyor...
  • Grimmden sonra çok güzel bir dizi daha bitti.
  • Güzel bir final oldu, tam tadında bitti. Baştan sona her şeyi ile çok başarılı bir diziydi. Özellikle Vera Farmiga'nın performansı mükemmeldi.
  • Vera Farmiga gerçekten olağanüstü bir oyuncu. Güzel bir diziydi abartmadan,uzatmadan bitirildi. Oyuncu ve yapımcıların eline sağlık.
  • Çok çok güzel bir diziydi yıllardır zevkle her yeni bölüm çıktığında takip ettim. Finali de güzel bitti. Sadece uzatmak isteselerdi ya da belki yine aynı sürede de çekilebilirdi Psycho filmindeki karakter daha yaşlı olduğundan dolayı şu şekil bir fikir herkesin aklına gelmiştir

Normanı Hastaneye yatıracaklar aradan yıllar geçecek tedavi edildi diye salacaklar ondan sonra işte filmdeki Psycho'ya bağlayacak norman falan filan.. fakat yine de bu hali de son derece güzeldi

Özleneceksiniz.. Norma (N) Bates
  • 10/10 finali çok güzeldi duygulandırdıÖzleyeceğim seni bates motel
  • Güzel diziydi. Tam kıvamında bitirdiler.
    Dylan'nın mutlu olmasına sevindim. Travma yaşatacak bir dizi olayın ardından kızı ve eşiyle çok mutluydu.
  • Dizi bittiğine göre başlayabilirim. 5 sezon Vera Farmiga keyfi.
  • Olması gerektiği gibi bitti bence.

Güzeldi 4 sezonu birden bitirip 1 sene gibi yeni sezonu bekledim beklediğime değdi. hadi bakalım başka dizilere.

Vera Farmiga mükemmel bir insansın sen ya aşkım ilk 10 a girer en güzel kadınlar listesinde kesinlikle.

Freddie Highmore bence mükemmel oynadı
  • Filmden farklı bitirdikleri için içimde ukte kaldı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psycho gibi kaliteli bir film vesilesiyle böyle kaliteli bir yapım izledim. İyi ki de izlemişim ikisini de. Norman Bates hafızamdan asla silinmeyecek gördüğüm en muhteşem karakterdi. Psikolojisi, iç dünyası aşırı ilgi uyandırdı bende. Anthony Perkins ve Freddie Highmore, ikisi de bu karakteri canlandırmak için yaratılmış sanki. İkisinden başkasını düşünemiyorum bu karakter için.

Kendimi dış dünyadan soyutladım, beş günde beş sezonu da nefessiz bir şekilde izledim. Bates ailesinin bir üyesi oldum adeta. Ayrıca sonunu filmden farklı bitirmeleri çok iyi olmuş. Çok daha heyecanlı ve duygu yüklü olmuş.

Her neyse özleneceksin Bates ailesi, özleneceksin Norman...
  • başlığa BİTTİ yazabilirmiyiz
  • Son sezonu ben de yeni bitirebildim, ne yazayım ki? Oyunculuktan tut müziğine, atmosferine kadar mükemmeldi.

Freddie Highmore kesinlikle genç yetenek.

Bu son iki üç yılda çok sağlam diziler bitti üzgünüm gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 11 Temmuz 2017; 3:46:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitti.

Gerilimi bol daha çok kanlı ve vahşeti bol bir dizi bekliyordum genelde psikolojik kısmına daha çok ağırlık verilmiş. Her şeye rağmen 5 sezon boyunca belli bir kalitenin altına düşmeyen oldukça kaliteli bir diziydi. İlk 3 sezon çok iyi olmasada son 2 sezon baya iyiydi. Özellikle Freddie Highmore'un oyunculuğu son sezon tavan yaptı resmen karakterle iyice bütünleşti. Vera Farmiga'nın güzelliği her bölüm ekrana çiviliyor zaten. Onun dışında da baya güzel karakterlere tanık olduk. Emma, Bradley ve Madeleine gibi. Dylan'ın ismi de normal olsaymış keşke dizinin en normal karakterlerinden biriydi. Norman, Norma ve Normal. Norman'ın ölüp annesine kavuşması basit ama etkileyiciydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 12 Temmuz 2017; 23:6:51 >
  • Ben de bitirdim final sezonunu.

Senaristler Dylan'ı da haecayacak ya da en azından hapse attıracaklar diye düşündüm, böyle yapmamaları iyi olmuş. Norman da idamı falanı hak ediyordu bence. Ölümüyle annesine kavuşmuş gibi hava katarak diziyi mutlu sonla bitirmişler gibi yapmışlar. Ben en azından Norman açısından daha acı bir son için idam beklerdim, böyle izleyici kitlesini daha memnun etme yoluna gitmişler.

• Fazla saldırmadan her gün 2 bölüm izleyerek 1.sezon 7.bolume gelmis bulunmaktayim. Dizi bittigi icin konuya gelen yanitlara spoiler yememek adina bakmiyorum. Dizi fazlasiyla sariyor bittigini bile bile izlemek insana koyuyor ama baslayan her seyin bi sonu var ne yazik ki. Herneyse baslamakta tereddut edenler baslayip izlesin. Kisaca fazla adi duyulmamis(arkadas tavsiyesiyle cok gec rastladim diziye) izlenebilir bi yapım.

• Bugüne kadar nasıl fark etmemişim. Çok güzel diziye benziyor. 2. bolumdeyim.

• Diziye başlamayı düşünüyorum hazır netflixe tüm sezonlar eklenmek üzereyken

Yalnız şunu merak ediyorum diziye başlamadan önce the pscyho filmi izlenmeli mi?

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.