Şimdi Ara

Bates Motel (2013-2017) (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
22
Favori
35.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son bölüm gayet iyiydi. Öyle bir yerde ki şu an dizi, nasıl devam edeceğini hiç ön göremiyorum.
  • Bu bölüm çok iyiydi
    Dylan reyiz
  • 2.05

Cody ile Norman ın gittiği yerler ne güzeldi öyle ya buralarda yokki gidip hava alalım :D

Şimdi bu Şerifin evini şu ilginç adam mı yakmış?

Dylan niye yolun ortasına çıktı öyle tank gibi anlamadım.Siper alıp vursana abi.

Norma Norman a bir daha Cody ile görüşme falan dedi Cody nin hayatı tehlikeye girdi artık bir daha o tarz birşey olursa boğabilir kızı.

Norman son sahnelerde eve girince atarlı gibiydi neden acaba?

Emma da istediğine kavuştu.

Yeni karakterlerin gelmesini seviyorum iyi oluyor.Gelen kız oldukça sağlam gibi ne işler çıkaracak acaba?
  • 4 & 5 izledim.

İlk sezona göre biraz yavaş ilerliyor.
    Yalnız Norman bilinç kaybı yaşadığı zaman bayağı ürkütücü oluyor haaa...
  • serif cok iyiydi bu bolum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cok begeniyorum bu diziyi gizem gerilim cok iyi isleniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi resmi olarak 3. sezon onayını aldı

2.sezona henüz başlamadım, biriktirip yazın izlemeyi düşünüyorum.
  • 2.06

Böyle giderse çok izleyici kaybeder bu dizi.
    Hikayenin gidişatına katkıda bulunmayan çok boş sahne var..bu bölümde de sadece son sahne iyiydi.
    Dizi 3. sezon onayı aldı almasına ama artık bir hareketlenme olması lazım, 6 bölüm geçti hala bir şey yok.
  • 2.06

O hatunun evi ne güzelmiş ya.Gerçekten dizinin çekildiği yerler çok hoşuma gidiyor.Norman ların suya girdiği yer falan.

Cody ne şirin bir kız öyle.The last of us oynamış olan var mı?Ellie ye benzetiyorum kızı Ellie biraz büyüse Cody ye benzer gibi :D

Norma da Nick in sayesinde aldı almasına da kesin Nick kendi emelleri için Normayı kullanacak başına iş açılacak Norma'nın.

Atarı fena koydu Norman kız boğulma tehlikesi geçirince iyi bari dalmadı.Arabadan inip gidince dedim aha bu kız da gidecek neyseki öyle birşey olmadı biraz sevdiği kişilere birşey yapmıyor herhalde Norman :D O değilde Norman ın adamdan yumruk yiyişi bir tek bana mı garip geldi? çekimle ilgili bir sorun galiba çok çok yapay geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 9 Nisan 2014; 1:27:49 >
  • 2.06

Suya girdikleri sahnede odum koptu yav Emma'ya bir sey olacak diye Dizide en sevdigim karakter Emma valla ayni sekilde serifi de cok seviyorum, reis bir ara takim elbiseyle gorundu ama keske daha cok rolu olsa :)

Bu arada Nick, Norma'yi rahat birakmayacak gibi duruyor.

Yeni bolum fragmani da ilgi cekici. Bakalim neler olacak?

• dizi hep aynı tempoda devam ediyor.bakalım ne kadar sürecek bu durum.
  • Şerif Romero bu hafta bir bölümlüğüne PoI'de oynadı, o yüzden az görünmüş olabilir bu bölüm.
    Dizi güzel ilerliyor, ilk sezondakinden daha büyük bir olay içeren final bekliyorum bu sezon. Senede 10 bölüm olması diziyi daha da özel bir havaya taşıyor.

• Az önce 6.bölümü izledim.Yavaştan olaylar olmaya başlıyor bakalım nasıl bir sezon bizi bekliyor olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood
    Dizinin gizem ve psikolojik yönü ağır basıyor. Dakika başı olay ya da aksiyon beklemeyin. Dizinin amacı zaten bu çocuğun nasıl Norman Bates'e döndüğü.. Bana göre harika bir şekilde işleniyor.

Bence de dizi güzel gidiyor, herkez birden aksiyon bekliyor. Dizinin amacı Psycho filminden önceki olayları konu alıp, Norman Bates'in nasıl Pscyho'ya dönüştüğünü anlatması. Filminden sonraki olayları da konu alırsa ve bir aksilik olmazsa, en az 7-8 sezon gideri var bu dizinin.

• Lan Norman gittiğin her yerde 1 ceset bırakıyorsun

Nick Ford ile bu Halk tiyatrosunda karşılaştıkları kadın ve ailesi beraber iş peşinde bence . Norma ya koltuğu verip onun üzerinden her istediklerini yapacaklar bana göre .
  • Dizinin ikinci sezonu kac bolum olacak?

• normanın öldürdüğü kaçıncı adam bu dizi başladığından beri ? her bölümde birini gömüyor
  • 7. bölümü indirecekler KILLERS ripini indirmesin, hatalı. 2HD ripini indirin..

• Norman'ın başı şimdi belada. O değilde o öğretmenle olanları dizide göstermedi meni örneği'de Norman'dan olduğuna gmre olaylar olaylar
  • Diziyi indirmeden izlemek isteyenler şurdan buyursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jcan -- 16 Nisan 2014; 13:43:40 >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.