Şimdi Ara

BATARYA SORUNU (ACİL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Casper tablet kullanıyorum. Akşam 23.00 gibi şarja taktım, sabah 07.00 gibi %100 olmuş bir şekilde çektim. Okulda gittim, 16.00'da baktığımda ise şarj %0 idi.
    Bunun nedeni sizce nedir? Pilde oluşan bir sorun mu? Yoksa herhangi bir uygulama mı sömürmüştür? Bu uygulama ne ayaktır?
    Bir uygulama azaltsa da tamamen nasıl olur da bitirebilir benim şarjımı? Gerçekten çok kafam karıştı.
    Eğer gerçekten bir uygulama yüzünden ise format atıp, sadece güvendiklerimi yükleyeceğim.
    Fakat iş bataryadaysa başka bir çözüm bulmam gerekebilir.
    Yanıtlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler
    Kağan Değirmenci

• quote:

Orijinalden alıntı: kagan035

Merhabalar,

Casper tablet kullanıyorum. Akşam 23.00 gibi şarja taktım, sabah 07.00 gibi %100 olmuş bir şekilde çektim. Okulda gittim, 16.00'da baktığımda ise şarj %0 idi.
    Bunun nedeni sizce nedir? Pilde oluşan bir sorun mu? Yoksa herhangi bir uygulama mı sömürmüştür? Bu uygulama ne ayaktır?
    Bir uygulama azaltsa da tamamen nasıl olur da bitirebilir benim şarjımı? Gerçekten çok kafam karıştı.
    Eğer gerçekten bir uygulama yüzünden ise format atıp, sadece güvendiklerimi yükleyeceğim.
    Fakat iş bataryadaysa başka bir çözüm bulmam gerekebilir.
    Yanıtlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler
    Kağan Değirmenci

cihazı uyku modunda mı buraktınız yoksa tamamenmi kapttınız.Uykuda kaldıysa şarjın bitmesi normal.

• blackblood07 B kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Uyku modundaydı. Sorun çözüldü sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan035

Haklısınız. Uyku modundaydı. Sorun çözüldü sağolun.

ekran kapalıyken 9saatte pil bitiyorsa ya o cihazın pil kapasitesi çok düşük veya o pil ölmüştür. 9 saatte ekran kapalıyken wifi açık bile olsa pil bitmemesi lazım, o cihazla internette dolaşmak full pil şarjlı iken 2 saati geçmez sanırım. 8800 mah pilde uykuda cihaz 18 gün duruyor. tabi herşey kapalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.