Şimdi Ara

batarya değerlerim normal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sonunda 2.el İphone5 aldım cihaz 4 aylık bi cihaz dün gece sarj ettim 8 sa 30 dk bekleme ve 30 dk kullanımda %93 sarjım suan, 30 dakika internet acık facebook ve whatsapp kullandım parlaklık otomatikti fakat yüzde %70 civarındaydı ios7 bilemedim daha önce iphone5 kullanmadığım için bilemedim nedir ne değildir şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

• acemihpkullanıcısı A kullanıcısına yanıt
    Şu göz ardı edilemicek bir gercek 3g bataryayı sömürüyo kullanmadığın zaman 3g yi kapatman gayet iyi bir sarj süresi sağlar ha birde battery doctor kullanarak sarj et telefonunu çünkü %100 dolduktan sonra bi 40 dk daha telin sarjı doluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperq

Şu göz ardı edilemicek bir gercek 3g bataryayı sömürüyo kullanmadığın zaman 3g yi kapatman gayet iyi bir sarj süresi sağlar ha birde battery doctor kullanarak sarj et telefonunu çünkü %100 dolduktan sonra bi 40 dk daha telin sarjı doluyo

benim 3gs vardı ios 4.3.3 yüklü onun bile bu kadar çacuk sarjı bitmiyordu kaç yıllık telefon :/
    İso 7 dede sıkıntılar var düzelir ip 5s kullanıyorum ama o kadarda kötü değil sarjı dediğim gibi 3g nin sürekli açık olması sarjın daha çok gitmesine neden oluyor şuan 8saat 9 saat kullanım sürem var gayet iyi bu bence 3g yi gerektiğinde açıp kapatıyorum parlaklığıda duruma göre el ile ayarlıyor güneşte açıyorum falan işte

• quote:

Orijinalden alıntı: alperq

İso 7 dede sıkıntılar var düzelir ip 5s kullanıyorum ama o kadarda kötü değil sarjı dediğim gibi 3g nin sürekli açık olması sarjın daha çok gitmesine neden oluyor şuan 8saat 9 saat kullanım sürem var gayet iyi bu bence 3g yi gerektiğinde açıp kapatıyorum parlaklığıda duruma göre el ile ayarlıyor güneşte açıyorum falan işte

3g değil de hücresel veri hep acık o nasıl etkiler
    onun 3g kadar etkileyeceğini sanmıyorum
  • 7 saat kullanım ve 16 saat beklemede tamamen boşaldı batarya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.