Şimdi Ara

Batarya %30'un altına düştüğünde kapanma sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
9.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BoBChopper

quote:

Orijinalden alıntı: mylmaz

aynı sorunu bende yaşıyorum iphone 5 ile şarj %20 nin altına indikten sonra her an kapanabiliyor bazen %1 e kadar gelip %1 de inatla kapanmadığıda oluyor fakat bu aralar genelde %10 da kapanıyor şarja taktığımda %20 den devam ediyor tahminim batarya bozuldu garantili cihaz yarın servise vericem bakalım sonuç ne olacak.

%100 ikimizde aynı problemi yasıyoruz... Hele ki gelen olarak %10-20 lerde kazanırken bazen o %1 de inat ediyor bitmiyor, dediniz tamamen aynı sorundan muzdarip oldugumuzu orada kabul ettim :)

Peki ne yaptınız? Söylediğiniz gibi garantiye verdiniz mi telefonu? Eğer verdiyseniz garantiden ne dediler, sonuc ne oldu?

Konuyu hortlatıyoz ama benimde aynı sorunum var garantiye vericem ona göre

• taytak T kullanıcısına yanıt
    telefonu şirketin bilgi işlem bölümüne verdim onlar servise gönderdiler ama hangi servise gönderdiklerini bilmiyorum telefon genpa garantiliydi servis 10 gün sonra gönderdi formda sorun giderildi mekanik parça değiştirildi gibi bir ibare var geldiğinden beri şarj süresi mükemmel diyebilirim ne iphone 4 te nede 3 te bu kadar iyi olmamıştı normalde öğleden sonra %20 lere düşen şarj gece yatmadan önce hala 30 larda oluyor çok sık kullanıyorum ne kadar etkisi var bilmiyorum ama battery doctor gibi bir program yüklemiştim şarj olurken o programı açıp şarj ediyorsun belki onunda bir faydası olmuştur şu anda şarj sorunum yok hatta bu bataryalı kılıflardan almayı düşünüyordum şu anda ihtiyaç duymuyorum diyebiliirim.
  • Benim telefonum 1 haftalık aaus zenfone 2, problem ise %15 civarında kapanması cat diye, play store da bazı kalibrasyon programları var işe yararmı, ilk akıllı telefonum hata yapmak istemiyorum ama %15 sarj gozukurken cat diye bitmesi can sıkıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kotbycb

Benim telefonum 1 haftalık aaus zenfone 2, problem ise %15 civarında kapanması cat diye, play store da bazı kalibrasyon programları var işe yararmı, ilk akıllı telefonum hata yapmak istemiyorum ama %15 sarj gozukurken cat diye bitmesi can sıkıcı.

bence garanti kapsamında batarya değişimi isteyin çünkü bataryanızın durumu sağlıklı değil gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASP

quote:

Orijinalden alıntı: kotbycb

Benim telefonum 1 haftalık aaus zenfone 2, problem ise %15 civarında kapanması cat diye, play store da bazı kalibrasyon programları var işe yararmı, ilk akıllı telefonum hata yapmak istemiyorum ama %15 sarj gozukurken cat diye bitmesi can sıkıcı.

bence garanti kapsamında batarya değişimi isteyin çünkü bataryanızın durumu sağlıklı değil gibi

Abd den geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pill
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.