Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öğrencilere kredi kartı verilmiyor diye bir durum yok. Öğrenci belgeni upload ederek başvuru yapabiliyorsun, uygun görürlerse veriyorlar. Linkte yazıyor.

https://m.qnbfinansbank.enpara.com/kredi-karti-cikti?ref=email-kk-pilot

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragontool

Dostum kredi kartının özelliği ne bonus,world felan oluyorya bu hangisi oluyor alışveriş yaparken taksit için bu özelliklerden birinin olması gerekiyorda.

Bu kart card finans çatısında çıkarıldığı için card finans özellikli olarak kullanılacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 20 Kasım 2017; 18:8:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dragontool D kullanıcısına yanıt
    Ben kartı aldım, çatır çatır taksitli alışveriş yaptım Toyz Shop'ta, hiç sıkıntı olmadı 🙂

• Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Limit konusunda nasıllar bonkör davrandılar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    işin gücün olsa paso burda olmazsın ki zaten
  • Beklediğimden daha fazla verdiler. Cep şubeye girdim düşürdüm biraz kendim. Diğer banka kartlarımın limiti çok yüksek değildi bu arada. Limit boşluğunuz yoksa diğer banka limitlerinizi azaltmanızı öneririm. Ama azalttıktan bir hafta sonra başvurun enpara kartına, bankalar limit iptallerini anında bildirmiyorlar çünkü.

• radko kullanıcısına yanıt
    Hadi delikanlı aldın cevabını uzun etme. İşim de gücümde bellidir. Ne profilim gizli ne bilgilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Öğrencilere kredi kartı verilmiyor diye bir durum yok. Öğrenci belgeni upload ederek başvuru yapabiliyorsun, uygun görürlerse veriyorlar. Linkte yazıyor.

https://m.qnbfinansbank.enpara.com/kredi-karti-cikti?ref=email-kk-pilot

Bu şartları da belirtmişler, öğrenci için ayrıcalık mı olacak? Red yiyen var çünkü.

quote:

Enpara.com Kredi Kartı başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde değerlendirilir. Bu değerlendirmede daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması en önemli etkenlerdir.

Kredi kartı başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda Enpara.com tarafından size bir kredi kartı limiti tanımlanır, bu limit tüm QNB Finansbank kredi kartları için ortaktır. Kredi kartı limitiniz belirlenirken ilgili yasal düzenleme çerçevesinde aylık net geliriniz üzerinden hesaplanan tüm bankalardan alabileceğiniz toplam kredi kartı limitiniz de dikkate alınır.

• Bence öyle, zaten tam da senin belirttiğin maddelerin altına yazmışlar öğrenciler de başvurabilir diye.

Senin profil açıkta noluyor, ego dolu yazılarını görmek zorundamıyız?

Hocam sanal kart oluşturmak mümkünmü ?
  • Taksitsiz olursa ilk baştan patlar geçmiş olsun taksitli olmazsa boş beleş bir karttan öteye gidemezler.

• UncleGrndpa kullanıcısına yanıt
    Daha neydi belirsiz kart,net bilgiler yok ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: UncleGrndpa

Taksitsiz olursa ilk baştan patlar geçmiş olsun taksitli olmazsa boş beleş bir karttan öteye gidemezler.

Link içerisinde yazıyorhttps://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/kredi-karti/kredi-karti.aspx
    Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz, ancak CardFinans’a özel artı taksit ve diğer kampanyalardan yararlanamazsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne puan veriyor ne de mil!? Bu mu kampanya ya?

• 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Enpara'ya başvurup müşteri olduktan sonra kredi kartına hemen başvurabilirsin. Müşteri olmayanlar direkt kredi kartına başvuramıyor şu an, sistemleri hazır değilmiş.

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Sanal kredi kartı yok ama kredi kartının sanal limit özelliği var. Bir limit tanımlıyorsun, her ay sadece o limit kadar internet harcaması yapabiliyorsun. Limitinle cep şubeden istediğin gibi oynayabiliyorsun. Ayrıca istediğin zaman internet harcamalarına açıp kapatabiliyorsun kartını yine cep şube üzerinden. Bu özellikler olduktan sonra sanal karta bence gerek yok zaten. Aynı özellik Encard'da da var bu arada.

• Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    hemen nereden başvuru var ben 3 yıldır enpara liyim ben basvuramiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese açılmadı, sadece 5.000 kişilik bir test grubuna açıldı başvuru menüsü. Ama pilot@enpara.com mail adresine mail atarak 2. pilot grubuna eklenmeyi talep edebilirsiniz. Yakında 5.000 kişiye daha açılacakmış, sonra da tüm müşterilere açacaklarmış.

• Herhalde vadelide yüksek miktarda para bulundurmalısın.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.