Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    " Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olarak çalışan ayrı bir sanal kart uygulaması bulunmamaktadır."
  • Direkt kredi kartına başvursak mı hızlı ulaşır yoksa encard çıkartıp üstüne kredi kartı başvurusu yapsak mı daha hızlı ediniriz bu kartı? Şuan müşteri değilseniz alımlar açık değil açılınca biz sizi ararız diyorlar.Encard çıkartsam da aynı şeyi mi diyecekler?
  • Enpara saçmaladı kredi kartının esprisi zaten sanal kart o vakit encardı kullanırım ne gerek var neyse müjdemi isterim 2019 da sanal kart geliyor değişik kampanyalarla... tahmindir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Sanal kredi kartı yok ama kredi kartının sanal limit özelliği var. Bir limit tanımlıyorsun, her ay sadece o limit kadar internet harcaması yapabiliyorsun. Limitinle cep şubeden istediğin gibi oynayabiliyorsun. Ayrıca istediğin zaman internet harcamalarına açıp kapatabiliyorsun kartını yine cep şube üzerinden. Bu özellikler olduktan sonra sanal karta neden ihtiyaç var? Ben cüzdanımda duran kredi kartımın numarasını internet alışverişlerimde kullanmam, internet için illa ayrı kredi kartı numarası lazım diyorsanız orasını bilemem. Ama güvenlik olarak bence bir fark yok. Aynı özellik Encard'da da var bu arada.
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Dostum kredi kartının özelliği ne bonus,world felan oluyorya bu hangisi oluyor alışveriş yaparken taksit için bu özelliklerden birinin olması gerekiyorda.
  • Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Benim söylemek istediğim garanti Vakıfbank bunlardaki sanal kart neden yok ki bu kartta sonuçta encarddan ayıran bir özellik olması gerekir.

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    Tam olarak neyi sorduğunuzu anlayamadım. Bahsi geçen enparanın kredi kartı işte. Bugün öğlen teslim edildi. Mastercard alt yapısını kullanıyor. Finansbanka bağlı Enpara kredi kartı.
    Şimdi kartlarda mesela Akbank'ta axess, garantide bonus, finansbankta cardfinans gibi özellikli kartlar var bu kartta cardfinans diyemi geçiyor arkasında cardfinans logosu varmı.Eğer herhangi birine dahil değilse alışveriş yaparken taksitli alışveriş yapamazsın sadece banka üzerinden sonradan taksitlendirebilirsin.
    Kartın sağ arka köşesinde QNB Finansbank yazıyor ufak bir şekilde. Tahmin ediyorum ki kendine has taksit ve alışveriş kampanyaları olacaktır. İlerleyen zamanlarda bekleyip göreceğiz. Zaten harcama yaptıktan sonra alışverişlerin belirli şartlarla taksitlendirilebileceği kampanya şartlarında belirtilmişti.
  • Kobaylar denesin sonra geçeriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    csb vol1 vs den sonra yazacak birşey bulamadın galiba. İşimiz gücümüz yok gelip buraya çocuk kandırmaya çalışacağız zaten...
    Anladığım kadarıyla kartın taksit özelliği yok bazı bankaların sade kartları gibi yani sadece nakit alışveriş yapabiliyorsun.Ama kartın arkasında eğer cardfinans logosu varsa taksit yapılır.Ben alışverişlerimi taksitli yaptığım dan benim için taksit çok önemli 3alisverisi sonradan taksitlendirmekte bana yeterli gelmez açıkçası.Bi kartın arkasına bakabilirmisin cardfinans logosu varmı.

Bu kart CardFinans değil ama CardFinans'ın taksit yaptığı her yerde taksit yapar. Ana CardFinans'a özel + taksit ve diğer özel kampanyalara dahil değildir. Yani atıyorum bir mağazaya gittin ve o mağaza normalde CardFinans'a 4 taksite kadar taksit yapıyor, Enpara'nın kredi kartına da yapar. Ama atıyorum o aya özel CardFinans'lar için o mağazada 4+3 taksit kampanyası varsa Enpara'nın kartı ile yine en fazla 4 taksit olur, +3 taksitten yararlanamazsın.

Ayrıca CardFinans'ın atıyorum Çiçek Sepeti'nde Kasım ayına özel %20 indirim kampanyası varsa Enpara kartları yine dahil olmaz.

Yanlış. CardFinans'ın taksit yaptığı heryerden taksitli alışveriş yapabilirsin, üstüne her ay toplam 3.000 TL'ye kadar 3 işlemini faizsiz ve ücretsiz sonradan taksitlendirebilirsin.

Bende fikrinize katılıyorum bencede uygulama bu şekilde olur. Ayrıca Enpara.com'a özel çeşitli sektörlerde ve mağazalarda finansbanktan bağımsız olarak kampanya yapabilirler diye düşünüyorum.
  • Kredi kartına özel "aidat verme" ve "sonradan taksitlendirme" kampanyaları dışında başka kampanya yapılır mı emin değilim. Enpara kredi kartı alamayan müşterilerini üzmez, tüm kampanyaları Encard ve kredi kartı için ortak yapar. 🙂

Aldığınız kart eğer cardfinans destekli değilse malesef yapılmaz taksitli harcama.(Sonradan dahil ederlerse ona birşey diyemem)Diger bankaların bazılarında var aidatsız kartlarına platform özelliğini vermiye nlerde taksit yapılmıyor mesela halkbank aidatsız kredi kartında hiç taksit yok yada odeabank aidatsız kredi kartında babamda var bu kartlar hiçbir yerde taksitle alışveriş yapamıyor.Bende'de halkbank paraf, odeabank axess var ben taksitli alışveriş yapabiliyorum.

• Encard'ı kullanan kesim genelde öğrencilerdi ama kredi kartında büyük ihtimalle öğrencilerin başvurularını reddedecekler. Bu kesime düşük limitle de olsa kart vermezse pek özelliği olmaz diğer banka kartlarına göre. Onlar gibi kampanyalar da zor gelir zaten, bu şekilde gelmese de olurmuş.

Taksit konusunda CardFinans desteği var. Bu linkte de açıkça yazıyor zaten.

https://m.qnbfinansbank.enpara.com/kredi-karti-cikti?ref=email-kk-pilot

Aynen varmış bu süper oldu.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.