Şimdi Ara

Başta çalışan tweaklerim artık çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynen başlıkta belirttiğim gibi JB işlemini tamamlayıp, tweakleri kurdum ancak aradan biraz zaman geçtikten sonra hiç bir tweakin çalışmadığını fark ettim. Bir çözümü varsa beni yönlendirir misiniz? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Düzenleme : Cydia çalışmasında herhangi bir aksaklık yok ve tweakler yüklü halde duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi develiogluyusuf -- 29 Aralık 2013; 10:35:04 >

• Aynısı banada oldu killbackground çalışıyordu artık çalışmıyor
  • Cydiayı hacker moduna alıp yüklü tweakler kısmından prefenceloaderı reinstall yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klitz

Cydiayı hacker moduna alıp yüklü tweakler kısmından prefenceloaderı reinstall yapın

Cydia yı nereden hacker kısmına alıyoruz bilgilendirir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi develiogluyusuf -- 29 Aralık 2013; 10:10:01 >
  • Manage kısmına gelip settings kısmından değiştirebilirsiniz.

Yalnız işe yaramadı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: rev92

Manage kısmına gelip settings kısmından değiştirebilirsiniz.

Yalnız işe yaramadı hocam

Denemeli miyiz sence?

Düzenleme : Telefon modelini ve iOS sürümünü yazar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi develiogluyusuf -- 29 Aralık 2013; 10:39:02 >
  • User modunda preferenceloader gözükmüyor o yüzden ben bu yolla çözdüm bu sorunu reinstallden sonra tekrar user moduna alırsınız. 7.0.4 ip4
  • http://forum.donanimhaber.com/m_85803582/tm.htm
    Konumda bu sorunun çözümünü elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Deneyip yorumlarınızı yazarsanız mutlu olurum.
  • iphone 5 te ne yaptıysam çalışmadı. Telefona reset attıktan sonra tweakler kayboluyor. Bu ne biçim jailbreak ya? Tadımlık mıdır, demo mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekduyan

http://forum.donanimhaber.com/m_85803582/tm.htm
    Konumda bu sorunun çözümünü elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Deneyip yorumlarınızı yazarsanız mutlu olurum.

Bu konuyla çözüme ulaşabilirsiniz arkadaşlar. (A7 işlemci cihazlar hariç)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.