Şimdi Ara

Bass Kabinim Kaç litre nasıl öğrenirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Jbl cs 1204 serisi bassimin kabini kaç litre nasıl öğrenirim nasıl hesaplarım yardımcı olabilcek varmı

• Kabin ölçüleriniz varmı varsa yardımcı olabilirim. Önü veya arkası eğimliyse hem alt derinilik hem üst derinlik ölçüsü genişlik ölçüsü ve yükseklik ölçüsünü yazın kullanılan mdf kalınlığınıda yazın yardımcı olayım.
  • Uzunluk 65 alt derinlik 30 ust derinlik 18 yukseklik 38 cm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yahya Kurucu

Uzunluk 65 alt derinlik 30 ust derinlik 18 yukseklik 38 cm
    Hesap şu şekilde yapılıyor genişlik x derinlik x yükseklik = ? /1000 = Litre. Sizin kabininin bir tarafı eğimli olduğu için derinliklerin ortalamasını almanız gerekiyor oda şu şekilde oluyor alt derinlik + üst derinlik = ? / 2 = ortalama derinlik. Sonuca gelecek olursak 65x24x38=59280/1000=59,28 litre ama bu dış ölçülerin sanırım bunun için mdf kalınlığınıda düşmek gerekiyor. Mdf kalınlığın 2 cm ise 61x20x34=41480/1000=41,48 litre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakancekic88 -- 27 Mayıs 2020; 18:33:46 >
  • Hocam peki uygunmu kabine bu litre
  • quote:

Hocam peki uygunmu kabine bu litre
    Jbl cs1214 subwooferın orjinal kabin litreleri şöyle portsuz kabin 28 Litre portlu kabin 50 Litre port ölçüsü 10cm çap 25cm uzunluk bandpas kabin için ise 28 e 35 litre 28 hoparlör arkası 35 hoparlör önü port ölçüsü 10cm çap 20cm uzunluk. Kabinin portlu portsuz olduğunu bilmediğim için birşey diyemem ama 3-4 litre fark pek sorun çıkartmaz.
  • Çok saolun kabin yikiyor ortalığı zaten sadece ögrenmek istedim hakkinizi helal edin 😊iyi aksamlar
  • quote:

Çok saolun kabin yikiyor ortalığı zaten sadece ögrenmek istedim hakkinizi helal edin 😊iyi aksamlar
    Helal olsun yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
  • Fazlasıyla 😊😊
  • Piyasadaki standart kabinler 45litredir.

Cs1204 portlu kabine uygun değildir.
  • Merhabalar bende bir şey sormak istiyorum massive ms-tko15 38 cm subwoofer almayı düşünüyorum satıcıya sorduğumda ise 100 litre aralık uygundur dedi daha araştırmak istedim nasıl bir kabin almalıyım veya aktif internet üzerinden satışı varsa link atabilir misiniz? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.