Şimdi Ara

Bass Ağırlıklı Kulaklık Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sınıfına göre bassları çok iyi bir şekilde verebilen 60-80TL civarı kulakiçi kulaklık almak istiyorum. En ufak bası bile hissettirmeli bana. Tavsiye edebileceğiniz modeller nelerdir??

Creative ep-630, Sennheiser cx-300 gibi kulaklıklar olabilir mi? Ya da bildiğiniz başka marka-model varsa onlardan da bahsedilirse sevinirim. Sony, v-moda, philips vb. gibi..

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmcntkn -- 29 Aralık 2010; 22:46:03 >

• tavsiyede buluncak kimsecikler yok herhalde
  • Bütçeni biraz arttırabilirsen monster turbineyi rahatlıkla tavsiye edebilirim. Bildiğim kadarıyla bass ağırlıklı bir kulaklık. Bass için cx-300den uzak dur bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a_king -- 31 Aralık 2010; 18:43:06 >
  • monster trubine 200 civarı benım bıldıgım bıraz degıl bayabı arttırması lazım bütçesını varsa 100 - 150 arası trubine bende alırım vallaha
  • 3 haneli rakamlar beni şu an için aşar valla

yine de teşekkürler

başka başka isteyeyim ben
  • Ben de 2 gündür araştırıyorum uygun fiyatlı birşeyler. Fakat bass ağırlıklı , özellikle yurtiçi pek alternatif yok gibi.
    ep630 a alternatif olarak , cx280 veya cx200 street II tercih edilebilir. yurtdışı 100 lira ve üzeri bütçe ile daha fazla ve kaliteli çeşitler önümüze geliyor.
    bass ağırlıklı bu kulaklıklara örnek olarak Audio-Technica CKS70-90 , Hippo VB , NuForce ne6, Xears TD100 , Klipsch image S4 verilebilir. 50 lira altı V-moda vibe ı da listeye dahil edebiliriz fakat daha çok cep telefonları ile kullanılacak şekilde dizayn edilmişler sanıyorum. pek sıcak bakamadım o ürüne. ben mp3 player da muzik dinlemeyi tercih ediyorum.

head-fi da gezinirken , yeni sayılacak tarihli ve çok geniş kapsamlı yapılmış kulakiçi kulaklık incelemelerine denk geldim.ama %90 ı turkiyeden temin edilemiyor muhtemelen...
    http://www.head-fi.org/forum/thread/478568/multi-iem-review-130-iems-compared-monster-beats-tour-lil-jamz-added-12-29

herkesin incelemesini tavsiye ediyorum.

Uygun fiyatlı , bass ağırlıklı ve kolay tedarik edilebilecek modeller hakkında bilgi paylaşımı yapalım arkadaşlar.
    Forumu tavaf ettim ama tatmin olamadım heh =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trncex -- 31 Aralık 2010; 22:12:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ^Entrika^

monster trubine 200 civarı benım bıldıgım bıraz degıl bayabı arttırması lazım bütçesını varsa 100 - 150 arası trubine bende alırım vallaha

valla 2. el turbineler var. araştırılırsa bulunabilir.
  • Cx300'ü bende tavsiye etmem. Pek bas yeteneği yok o kulaklıkta. Forumda ki kulaklık incelemeleri var. Onlara bakabilirsin. Master-fi'nin açtığı soru cevap sohbet paylaşım bölümü var. Ilk sayfada yayınlıyor kulaklık incelemelerini. Ayrıca thetrooper00 adlı kullanıcı üyeye danış. O hem anlıyor, hem satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_king

quote:

monster trubine 200 civarı benım bıldıgım bıraz degıl bayabı arttırması lazım bütçesını varsa 100 - 150 arası trubine bende alırım vallaha

var tabı ıkıncı el ama ayda yılda bı denek gelıyor hocam varsa bıldıgın bı yer söyleyın bende alıcam çunku
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: a_king

quote:

var tabı ıkıncı el ama ayda yılda bı denek gelıyor hocam varsa bıldıgın bı yer söyleyın bende alıcam çunku

hocam ebay üzerinden satanlar var. araştırın isterseniz?
  • ebyadan hiç alışveriş yapmadım yapmayıda bılmıyorum hocam o yuzden bakmıyorum o tıp yerlere
  • söyle 30-35 liraya önerebileceğiniz var mı?cep telefonu için alacağım...bass ağırlıklı olursa sevinirim
  • http://focalprice.com/EP105S/Sound_Magic_PL11_Super_Bass_in_Ear_Earphone_SoundMagic_PL11.html bunu alabilirsin.
    yurtdışı olmaz diyosan creative ep630 dışında seçeneğin yok pek
    ekleme : pl21 de alabilirsin.alttaki arkadaşın dediği gibi vmoda vibe da alabilirsin(ebayden ya da forumdan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pea. -- 2 Ocak 2011; 3:00:08 >
  • 30 liraya sana partiküler bir frekans aralığında daha fazla kalite sunacak bir kulaklık yok. hepsi aynı gibi oluyo o fiyata =)..
    ama arkadaşlar v-moda vibe öneriyor bass için. bir istisna onu satın alıp deneyebilirsin. ben denemedim . garantili ve bass ağırlıklı en ucuz ürün ise
    halen creative ep630. 40-50 lira arası fiyatı.

quote:

Orijinalden alıntı: uzil

söyle 30-35 liraya önerebileceğiniz var mı?cep telefonu için alacağım...bass ağırlıklı olursa sevinirim
  • yurt dışı olur fiyatda gayet iyi...

pl11 mi yoksa ep630 mu tavsiye ediyorsunuz şimdi tam olarak..sesi yüksek bassları iyi olsun yeter şimdilik..malun orjinal dandik nokia kulaklık kullandığım için en kötüsü bile şuanda bana mükemmel gelir
  • http://cgi.ebay.com/Monster-Turbine-High-Performance-In-Ear-Speakers-NEW-/400178262137?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item5d2c7bb079

hocam ebay linki vereyim size. yaklaşık 105 dolar. ve olumsuz bir yorumu şu ana kadar yok. gerçi başka satış sitelerine bakmadım. ama araştırılırsa bulunur. Yeterki GG gibi sitelerde çakmalarını almayın yeter

• ben soundmagic öneriyorum.pl11 ya da pl21 hangisini beğenirsen
    ep630'un artısı sadece hemen alabilmek olur
  • tavsiyenize uyuyorum ve onu sipariş ediyorum..pek kaybedicek bişeyim yok..dediğim gibi hiç yoktan iyidir ama değil mi..gelince görüşlerimi yazarım..

teşekkürler
  • Bass=creative ep-830 hiç düşünme bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.