Şimdi Ara

Başlık silinebilir. (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
44
Favori
84.173
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    üç ayda ilk fatura mi? ilginç... kurulum ücreti yansitilmamis yani size, değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay kalma sozune aktivasyon ucreti yok kurulum zaten evraklari gonderirken uzerine tukenmez kalem ilede yazin dedi mt yazdim istemiyorum diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    aynen ben de yazdım

• Arkadaşlar elinde 16mbps kotasiz evrakları olan varsa bana mail atabilirmi?

• fabrizo kullanıcısına yanıt
    Evet 2020 yılında 8mbps hız alamayan o kadar çok kişi varki tahmin bile edemezsiniz.
  • Yazlığa sınırsız çektirebileceğimiz ucuz sağlayıcı var mı? Maksat internet olsun 1mb hız bile yeter. Sadece sınırsız ve ucuz olmalı.
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Tak yerine dustun 200 gb kotali 8 mbps 36 tl aylik 200 gb dedigine bak 200 gb gecsende devam ediyo 😁😁

96 tl bağlantı ücreti 6 ay kullanırsanız alınmıyor. 60 tl de iç kurulum opsiyonel. Modem sizden. Sonra 8 mbps 200 gb 36 tl.

İlk biraz maaliyeti yüksek.

• Şimdi modem muhabbetine biraz bakındım daireye kadar gelen fiberde ont cihazı gerekiyor bu firma bu cihazıda bize temin ettiriyorsa dsmart daha mantıklı olur taahhütsüz olsun ucuz olsun diye uğraşırken daha pahalıya geliyor gibi oluyor derdimiz sol veya vodafone da youtube yavaşlatma var smart tv içinde eziyete dönüşür şimdi beyler altyapısı sağlam olanlar şu net galaksi net in hd kalitedeki olaylarını youtube vs performans larından bahsedebilir mi hani boş yere kendimizi yormayalım :)) biraz önce bir bilgi daha edindim ont destekli modemlerde varmış bilginin sonu yok onlarda çok para taahhüt yapıp dsmart almak daha mantıklı çok karışık işlere giriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 1 Haziran 2020; 2:10:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkür ederim yanlız bulunduğum il listelerinde görünmüyor. Acaba arayıp sormak mı lazım? Aslında ttelekom altyapısı ise her ilde olmalı diye düşünüyorum.
  • Telefon da kullanmak istersek telefon paketleri yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

Telefon da kullanmak istersek telefon paketleri yok mu?
    peketler için sitesine bakın Netgalaksi sitesinden kart ile 3D ödemede kabul etmeye başladı bu gün ödeme yaptım

İstediğiniz pakete sitesinden başvuru yapın onlar sizi arıyor, siz aradığınızda musteri hizmetlerine bağlanmak uzun sürüyor. Türk Telekom alt yapısını kullandığı için çoğu yerde var, ben Osmaniye deyim listede yoktu ama telefonla goruştüğümde adresi kontrolü ettiklerinde olduğunu söylediler ve bu şekilde abone oldum. 8-200 GB paket kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: UGUR19

İstediğiniz pakete sitesinden başvuru yapın onlar sizi arıyor, siz aradığınızda musteri hizmetlerine bağlanmak uzun sürüyor. Türk Telekom alt yapısını kullandığı için çoğu yerde var, ben Osmaniye deyim listede yoktu ama telefonla goruştüğümde adresi kontrolü ettiklerinde olduğunu söylediler ve bu şekilde abone oldum. 8-200 GB paket kullanıyorum.
    Sizin baglantinizla ilgili bir sorun var mı? Bazi kişiler internete cikamadiklarini ve bazi websitelerini açamadıklarini ifade ediyorlar

• UGUR19 U kullanıcısına yanıt
    benim itirazım kabul edilmiş, bundan sonraki faturalardan düşecekler 60 lirayı

• quote:

Orijinalden alıntı: sincax

Sizin baglantinizla ilgili bir sorun var mı? Bazi kişiler internete cikamadiklarini ve bazi websitelerini açamadıklarini ifade ediyorlar

Alıntıları Göster
    8 mbps 200 GB paketi kullanıyorum. Genelde 6 civarı hız görüyorum, gece geç saaterde 7.99 u akşam saatlerinde 2-3 hızları da gördüğüm oldu. Zaman zaman internette kopmalar oluyor ama sık değil, lzamanda internet geri geliyor sorun benim bağlantıda veya modemde de olabilir. Ben genel olarak memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UGUR19

Benimde ilk fatura geldi ve 60 TL kurulum ücreti yansıtılmış. Kurulum istememiştim zaten Telekom kabloyu bırakıp gitmişti. Ben daire içine çekip modeme bağladım, kullanıcı bilgisi sonradan mesajla gelince modeme ben girip kullanmaya başladım.
    Bende itiraz ettim, bakalım ne olacak.

Alıntıları Göster
    Benim itirazı kabul ettiler. 60 TL gelecek faturalarda mahsup edilecekmiş.
  • 1.5 ay önce baglattik ara sıra hız düşmeleri dışında pek sorun yaşamadım ttkom kazigindan sonra iyi geldi

• Arkadaşlar oyun oynayip ping degerlerini test eden var mi?Hatti modemi yeniledim sadece oyunlarda ping sorunum var..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Agileman A kullanıcısına yanıt
    Oyun için çok uygun değil. Oyun oynayanlar pek memnun değil.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.