Şimdi Ara

başlangıçta donanım hatası sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarın start butonuna her bastığımda açılışta böyle bir ekran görüyorum alttaki resimde de pcnin ram leri görünmekte bir türlü çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...

• yardım edebilecek kimse yok mu...? :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quake16 -- 17 Kasım 2007; 18:55:02 >
  • ramleri yan yana slotlara takıp dene..
  • ramleride takıyorum fakat sorun anladığım kadarıyla samsung harddiskle ilgili birşey ve hala çözemedim
  • Biosu Default yap. Onu bilmiyorsan anakartın üzerindeki bios pilini çıkart 2-3 dk bekledikten sonra tak. düzelmesi lazım
  • onları da denedim bir türlü olmadı hatta format bile attım pcye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quake16 -- 2 Aralık 2007; 14:42:55 >
  • hoca açılışta Ram slotunun birisi boş gözüküyor. f4 e basıp açınca Ramların kaç MB gözüküyor?
  • 768 mb ram var zaten açılışta da böyle gözüküyo bir tane 512lik bir tane 256lık ram var aynen resimdeki gibi ayrıca tek ramle denediğimde de aynı sorunu verdi
  • Valla ozaman tek birşey kaldı bios güncellemesi! Ama yapmasını bilmiyosan uğraşma derim. Daha ciddi sorunlar açabilirsin
  • ben harddiskten şüpheleniyorum samsungu iptal edip bir diğer harddiske format atıcam ondan sonra belli olacak kanımca
  • hardiskinde sorun olsa açılışta Boot hatası verir sende DIMM yazdığına göre ve F4 basmanı istediğine göre RAM hatası büyük ihtimal. anakartın ram kapaklarındada sorun olmuş olabilir herşeyi düşünmelisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deluxe1 -- 2 Aralık 2007; 15:07:36 >
  • samsung r520 fs06 kullanıcısıyım bilgisayarımda birtürlü web cam ile msn de görüşme yapamıyorum sürekli şu hatayı veriyor ---- Kamera aygıtınızı başlatamadık. Lütfen kameranızın şu anda başka bir program tarafından kullanılmadığını denetleyin ve sonra yeniden deneyin.----- kamerayı hiçbirşeyle çalıştırmıyorum ama gene bu şekilde yanıt veriyo normalde kamerada çalışıyo ses de ama msn de çalışmıyo vista kullanıyorum ve msn nin son sürümü yüklü yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheart.177

samsung r520 fs06 kullanıcısıyım bilgisayarımda birtürlü web cam ile msn de görüşme yapamıyorum sürekli şu hatayı veriyor ---- Kamera aygıtınızı başlatamadık. Lütfen kameranızın şu anda başka bir program tarafından kullanılmadığını denetleyin ve sonra yeniden deneyin.----- kamerayı hiçbirşeyle çalıştırmıyorum ama gene bu şekilde yanıt veriyo normalde kamerada çalışıyo ses de ama msn de çalışmıyo vista kullanıyorum ve msn nin son sürümü yüklü yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

ben de de aynı sorun oldu sonra mcfee diye antivirüs var pcde yüklü olarak gelen onu kaldırdım baska kurdum sorun ortadan kalktı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.