Şimdi Ara

Baskın:Karabasan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furandor

quote:

Orijinalden alıntı: Bigbangg

quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Yazık yazık ...lütfen izlemeyin izletmeyin..çıkanlar oldu filmden..insanları enayi yerine koymaktır bu..bir daha türk filmi izlemem demiyorum ama...
    Sinirim hala geçmedi..

Hocam ne oldu yaa film balon mu çıktı

Kötü film'e kötü demeye pek dilim varmaz çünkü emek vardır..ama bu resmen enayi yerine koymak.

Hocam çok kötü hemde çok..

Verdiğiniz tepkiyi hissedebiliyorum.
    Zamanında "CEHENNEM 3D" flimine gitmiştim,+30 kişilik başlayan flim,sonuna gelmeden 3-4 izleyici sayısına düşmüştü.En son flim bittiğinde tek başıma ayrılmıştım salondan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fragman gayet etkliliyeci ve diğer türk korku filmlerine oranlar farklı gibi duruyor.
    Bu kadar abartılacak kadar kötü olacağını düşünmüyorum ben.
    DüğünDernek 2 filmini milyonlar izliyorsa, bu filme kimse laf etmesin.
    Müstehak bu insanlara çünkü.
    Neyse izledikten sonra, editlerim tekrardan.
  • Hayatımda izlediğim net en kötü filmdi.
  • Afisi Left 4 dead den calmislar :)
  • Korku filmlerini becersek millet olarak bari. Fazla bütçe olmadan da iyi korku filmleri çekilebilir ama tam bir yetenek yoksunuyuz millet olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Fragman gayet etkliliyeci ve diğer türk korku filmlerine oranlar farklı gibi duruyor.
    Bu kadar abartılacak kadar kötü olacağını düşünmüyorum ben.
    DüğünDernek 2 filmini milyonlar izliyorsa, bu filme kimse laf etmesin.
    Müstehak bu insanlara çünkü.
    Neyse izledikten sonra, editlerim tekrardan.

Kesinlikle ben düğün dernek filminin abartıldığını düşünüyorum.
  • Berbat zaman kaybı bir film. Bu filmi yurtdışına nasıl pazarlamışlar ya da onlar nasıl almış filmi izlemeden gösterim hakkını almışlar herhalde.
  • Gecen gun surekli film indirdigim bi tabanci sitede gormustum bu filmi,filmi orda gorunce baya iyi olmali ki yabanci bi site bile paylasiyor diye dusunmustum ama burdaki yorumlara bakarak indirmicem.

• Hiçbir şey beğenmeme halimiz devam ediyor maaşallah:)
    Öncelikle, film klasik türk korku filmlerinden çok ama çok farklı.
    Tür olarak tam bir Gore sineması bir örneği olmuş bence.
    Yönetmen kendine has bir tarz yaratmaya çalışmış. Başarılı olduğu yerler var fakat eksik yönleri de oldukça fazla.
    Özellikle 70'li yılların korku filmlerine merakı olanlar bence sevebilirler. Renkler, müzikler, mekanlar falan oldukça hoşuma gitti benim.
    Vintage dönem korku filmlerine pek çok gönderme ve esinlenme görebilirsiniz.
    Ama senaryo aşırı derecede havada kalmış durumda. Ben devam filmi gelecek diye düşünüyorum.
    Yoksa bu kadar havada bir senaryo akıl karı değil, çok cevapsız soru kalıyor geride.
    Fakat yine de izlenilesi bir film olmuş. Kesinlikle vakit kaybı değil. En azından bir şans vermeyi hak ediyor.
    Özellikle her yıl 10'dan fazla çıkan inli cinli filmlerden sonra.
    10/7
    Bu arada, film çok kanlı ve mide bulandırıcı sahne içeriyor.
    İzlemek isteyenlerin haberi olsun.

• quote:

Hiçbir şey beğenmeme halimiz devam ediyor maaşallah:)
    Öncelikle, film klasik türk korku filmlerinden çok ama çok farklı.
    Tür olarak tam bir Gore sineması bir örneği olmuş bence.
    Yönetmen kendine has bir tarz yaratmaya çalışmış. Başarılı olduğu yerler var fakat eksik yönleri de oldukça fazla.
    Özellikle 70'li yılların korku filmlerine merakı olanlar bence sevebilirler. Renkler, müzikler, mekanlar falan oldukça hoşuma gitti benim.
    Vintage dönem korku filmlerine pek çok gönderme ve esinlenme görebilirsiniz.
    Ama senaryo aşırı derecede havada kalmış durumda. Ben devam filmi gelecek diye düşünüyorum.
    Yoksa bu kadar havada bir senaryo akıl karı değil, çok cevapsız soru kalıyor geride.
    Fakat yine de izlenilesi bir film olmuş. Kesinlikle vakit kaybı değil. En azından bir şans vermeyi hak ediyor.
    Özellikle her yıl 10'dan fazla çıkan inli cinli filmlerden sonra.
    10/7
    Bu arada, film çok kanlı ve mide bulandırıcı sahne içeriyor.
    İzlemek isteyenlerin haberi olsun.

Her filmi beğenecez diye bir kaide mi var?

• Sakin ol crictiker, üstüne alınacak bir laf etmedim sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tom Waits -- 22 Nisan 2016; 13:39:47 >
  • quote:

Sakin ol crictiker, üstüne alınacak bir laf etmedim sana

criticker falan komik olmaya mı çalışıyorsun? Herkes her filmi beğenecek diye bir şey yok beğendiysen beğenmeyene çamur atmaya hakkın da yok.
  • Berbat ötesi bir film izlemeyin izlettrmeyin . Yurt dışına resmen Türk polisi ve insanını karalamak için pazarlamışlar.

Filmin başından sonuna kadar saçma sapan küfürler , berbat diyaloglar berbat oyunculuklar senaryoyu yazan arkadaş içkili yazmış galiba ucu bucağı belli değil.

Hasan Karacadağa kızıyoruz bazen ama adam hiç olmazsa korkutuyor ortada bi senaryo oluyor.

• hiç mi gideri yok la.
  • A.B.D(azimBora) kullanıcısına yanıt
    Hiç, hiç yok.

• Oturdum seyrettim, uyusaydım en azından vücudum dinlenirdi. Ömrümden 2 saat gitti. Seyretmeyin.
  • Vakit kaybı. Yönetmenin kısa filmlerini izleyip oldukça beğenmiştim ama olmamış bu.
  • 1881 kullanıcısına yanıt
    Kapaktaki fonttan belli oluyor zaten izlemeye gerek yok illa ki

• şu filmi bi izlemek nasip olmadı ha hangi linke tıklasam sorry diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Kapaktaki fonttan belli oluyor zaten izlemeye gerek yok illa ki

Sen de izlemeden ne kadar kötü olduğunu anlayabilen muhteşem zekalardan birisin, seni de tebrik ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.