Şimdi Ara

Baskets (2016) - FX | Louis C.K. - Zach Galifianakis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
2.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Louis C.K., Zach Galifianakis ve Jonathan Krisel'in elinden çıkacak olan komedi dizisi, 2016'da FX kanalında yayınlanacak. Başrolde Zach Galifianakis var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quduz_qunduz -- 16 Eylül 2015; 18:50:27 >

• Galifianakis başkan için izlenir.
  • Başlığa Louis C.K. de yazılmalı bence. Kesinlikle izlenir.
  • Takipteyiz
  • Teaser geldi:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Baskets (2016) - FX | Louis C.K. - Zach Galifianakis
  • ilk bölüm 21 ocakta, takipteyim.
  • trailer geldi
  • Zach Galifianakis için şans verilebilir
  • Az kalmış, takip.
  • izlicem bunu takip
  • ilk bölümü izleyen yok sanırım?
  • ailesi ve karısı tarafından sevilmeyen, palyaço(?) olduğunu düşünen zach'in yaşadıklarını anlatıyor. tam olarak komedi diyemeyiz ama zach normal konuşsana da benim komiğime gidiyor
  • Indirdim, yarın izlemeyi düşünüyorum. Yorumlarımı yazarım.
  • İlk bölümü izledim

Bence bu dizi tutmaz.

Bu arada

Palyaço'nun annesi neydi öyle yahu tövbe estafurrllah kadın mı erkek mi belli değil nerden bulmuşlar onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheYips -- 2 Eylül 2016; 16:49:08 >
  • Dizi iyi ama amerika hariç diğer ülkelerin kültürüne hitap etmiyor (belki Kanada-) dolayısıyla , dizi Amerika da tutar ve 2. sezonu görür muhtemelen ama bu türü sevenler için şunları söyleyebilirim ,amerika kültürü ile az biraz içli dışlı olmanız yetmez bu diziyi sevmek için.Ayrıca dram ağırlıklı komedi dizisi.
  • Zach Galifianakis için izlerim, biraz biriksin de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 3 bölümü izledim, böyle bi amacı yok,tutulacak bir tarafı yok ,iyi bir esprisi yok (ilk bölüm hariç) ,iyi bir dramda yok ortada.Yani hiçbirşey yok oyunculuk dışında.Oyunculuklar iyi ama o kadar sıkıcı klişe olaylar var ki.Neden izledim bilmiyorum acaba bendemi bir sorun var diye foruma giriyim dedim yorumlara bakmak için, yorumda gelmemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 6 Şubat 2016; 15:15:40 >
  • Anlayana ve anladığını anlamlandırabilene gayette keyifli bir dram/komedi örneği...Zevklerinizi ve renklerinizi,buna göre şekillendirip kategorilendirin bence...
  • boş bir dizi bence başrolden beklentim yüksekti halbuki
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.