Şimdi Ara

basketbolda en çok sayı atılan periyot

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
19.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    basketbolda en çok sayı atılan periyotları gösteren bir istatistik var mıdır?
    benim rasgele baktıklarımda sanki 2 ci periyotlar daha çok ama belli olmuyor. örneğin nba ligini nasıl öğrenebilirim. nasıl analiz yapılabilir bununla ilgili?

• 1 ve 3 bence ilk ve son periyotlarda skoru korumaya yönelik oyun gelişiyor bence durum hem 1 ve 3 te kopuyor o yüzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi İnsan

1 ve 3 bence ilk ve son periyotlarda skoru korumaya yönelik oyun gelişiyor bence durum hem 1 ve 3 te kopuyor o yüzden

her ligte aynı şey mi geçerli?
    nba türkiye ligi filipinler vs bir çok maça oynamak istiyorum böyle her seferinde tek maç şeklinde
    golden states maçı 1 ve 2 geldi 2 oynamıştım bende test olarak tuttu neyseki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezgiira

quote:

1 ve 3 bence ilk ve son periyotlarda skoru korumaya yönelik oyun gelişiyor bence durum hem 1 ve 3 te kopuyor o yüzden

nba türkiye ligi filipinler vs bir çok maça oynamak istiyorum böyle her seferinde tek maç şeklinde

Psikolojik olarak genelde böyledir. Özellikle 4.periyotta bazı şeylerin geri dönüşü olmadığından kimse risk almak istemez tüm fauller burda yapılır falan onu düşünerek psikoanaliz yaptım ligler hakkında bilgim ve incelemelerim yok yani.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ezgiira

quote:

Psikolojik olarak genelde böyledir. Özellikle 4.periyotta bazı şeylerin geri dönüşü olmadığından kimse risk almak istemez tüm fauller burda yapılır falan onu düşünerek psikoanaliz yaptım ligler hakkında bilgim ve incelemelerim yok yani.

anladım

sanırım 1 e oynamak daha iyi olacak 3 te toplam sayı alt gelebiliyor diye okumuştım geriye 1 kalıyor :)

playoff erkek bayan maçı farkedermi acaba

• İstatistik denince akla; tamam şimdi buldum; her an onun adı gelir

basketbolda en çok sayı atılan periyot
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.