Şimdi Ara

Basketbol Ayakkabı Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
7.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: *Meteora*

Şu ana kadar gelen öneriler:

@nbacıshaquılle @Smyrn3. @ArchloveKilled @dunwall1 @riaz

Air Visi PRO IV
    Curry 2.5
    Lebron Soldier 10
    Nike Hype Prime DF2
    Total 90

Birde Adidas, Nike'dan daha iyi olmuyor mu?

Ben yurtdışından amcam ile 2 çift getirttim birini sattım sonrasında , ayakkabı çok hafif ve yeri çok güzel kavrıyor. Ben şuan günlük hayatta giyiyorum , kolumu kırınca basketbol olayım pert oldu.

Reebook'un 6 Yıldır hem salonda hem dışarda giydiğim bir ayakkabısı var , onu da kesinlikle öneririm. Kırmızı tabanlı , değişik bir ayakkabı resmini yüklerim. Ava bile çıktım ayakkabıyla , hala çamaşır makinesine atınca sıfırdan farksız çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smyrn3.

quote:

Orijinalden alıntı: *Meteora*

Şu ana kadar gelen öneriler:

@nbacıshaquılle @Smyrn3. @ArchloveKilled @dunwall1 @riaz

Air Visi PRO IV
    Curry 2.5
    Lebron Soldier 10
    Nike Hype Prime DF2
    Total 90

Birde Adidas, Nike'dan daha iyi olmuyor mu?

Ben yurtdışından amcam ile 2 çift getirttim birini sattım sonrasında , ayakkabı çok hafif ve yeri çok güzel kavrıyor. Ben şuan günlük hayatta giyiyorum , kolumu kırınca basketbol olayım pert oldu.

Reebook'un 6 Yıldır hem salonda hem dışarda giydiğim bir ayakkabısı var , onu da kesinlikle öneririm. Kırmızı tabanlı , değişik bir ayakkabı resmini yüklerim. Ava bile çıktım ayakkabıyla , hala çamaşır makinesine atınca sıfırdan farksız çıkıyor.

Sağ olun hocam o zaman Curry 2.5'i araştırıyorum.

• *Meteora* kullanıcısına yanıt
    Benim tavsiyem alacağınız ayakkabının tam bilekli olması. Anladığım kadarıyla oynadığınız pozisyon 5 o yüzden ayakkabının ne kadar esnemesi felan değil. Önemli olan yere sağlam basan olması. Ayakkabı olarak hyperdunk lara bir bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyum 1.95 pivotum şuan bunu kullanıyorum öneririm rahat ayakkabı ve tabanı yüksek fiyatı da uygundu annemi zorlamak istemedim sanırım 200 e almıştık bi spor mağazasından.

Basketbol Ayakkabı Önerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z.İbrahimovic10 -- 12 Nisan 2017; 7:44:10 >
  • Nike outlet mağazasından veya internetten jordan da bakabilirsiniz.
    47 numaraysa illâ buradan almak şart değil yurtdışından da alınabilir?
    Para durumum kısıtlı demişsiniz.Ben Hype Prime DF2 kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır. Fiyatıda düşmüş ben 250 ye almıştım mavisini şimdi 200 lerde.
    Daha iyisi tabiki vardır ama hem fiyat hemde performans olarak tavsiyem budur.
  • Eyvallah hocam da 1 numaraya geçiş yapmayı düşünüyorum, top kontrol antrenmanları yaparak. @beko0920

Siz de sağ olun hocam, ama dediğim gibi 1-2 oynamak istiyorum. @Z.İbrahimovic10

Aynen hocam o da olabilir de kargo süresi + gümrük sıkıntı olur diye korkuyor insan. @Dethagorf

Tamamdır hocam ona da bakıyorum. Zaten muhtemelen Curry 2.5'i alamam. @dunwall1
    Anladım hocam ama kısa sürede 1 numara olamazsınız her bilekli ayakkabılar işinizi görür. Ama olmadan önce ayakkabının ağırlığına bakın mesela ben lebron karda hiç rahat edemem.

• ben lebron u günlük olarak almayı düşünüyorum da sıkıntı olurmu acaba çok hoşuma gidiyor bağcıksız olması çok güzel bilek kısmı başta giymeyi biraz zorlaştırıyor ama yavaş yavaş açılıyormuş... ama sonuçta saha için yapılmış dışarıda giyilirmi yazın giyerim yağmur çamura girmemeye özen gösteririm diyorum yinede görüşlerinizi bekliyorum....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.