Şimdi Ara

??Basket Ayakkabısı günlüğe giyilir mi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
20.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ayakkabılara baktım arkadaşlar. Bir tane ayakkabıyı beğendim. Yarın almayı düşünüyorum fakat ayakkabı basketbol ayakkabısıymış. Ben alırsam günlüğe giyeceğim. Bir sıkıntı olur mu acaba diye siz Değerli DH ailesine danışmak istedim. Yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Ayakkabı bu link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1.1.1.1. -- 28 Ağustos 2014; 22:37:07 >

• giyilmez arkadasim eritirsin ayakkabiydi baskete giyeceksin onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düz Herif

giyilmez arkadasim eritirsin ayakkabiydi baskete giyeceksin onu
    Gayet şık ve rahat bir şeye benziyor. Giyilmemesi için bir neden yok, işleve takılmayın.
  • quote:

Çok kesin cevap verdiniz. Dikkatli kullanılsa falan giyilemez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1.1.1.1.

quote:

pro basketbol falan oynamiyosan spor umrunda degilse nasil giyersen giy ama basketbol falan oynarsan ayakkabi yipranir ve sporda gerekli performansi vermez
  • Güzel ayakkabı ama beyaz alma derim
  • quote:

quote:

quote:

pro basketbol falan oynamiyosan spor umrunda degilse nasil giyersen giy ama basketbol falan oynarsan ayakkabi yipranir ve sporda gerekli performansi vermez

Basketbolla hiç alakam yok. Normal günlük ayakkabı olarak kullanmayı düşünüyordum. Normal kullanımda bir sıkıntı yaratır mı? Çabuk yıpranır mı? vb vb gibi sorular var kafamda..

• Günlüğe bilmem de kisliga giyilir
  • 95 TLye buldum bir mağazada. Fiyatından dolayı da cazip geldi. Rengine çok takılmadım o yüzden.
  • 1.1.1.1. 1 kullanıcısına yanıt
    Beğendiysen sıkıntı yok. Şimdiden güle güle giy
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyan Cat

Beğendiysen sıkıntı yok. Şimdiden güle güle giy
    çok abartı bir şey değilmiş giyilir bence.mesela şöyle bir şey hoş olmaz ama seninki normal spor ayakkabı gibi.

http://www.dogancanta.com.tr/adidas_g9385_d_rose_dominate_erkek_spor_ayakabi_g9385_167-37242.html?path=57&filter=8

• quote:

quote:

quote:

quote:

Basketbolla hiç alakam yok. Normal günlük ayakkabı olarak kullanmayı düşünüyordum. Normal kullanımda bir sıkıntı yaratır mı? Çabuk yıpranır mı? vb vb gibi sorular var kafamda..

sıkıntı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: AdReNaLiN.int

çok abartı bir şey değilmiş giyilir bence.mesela şöyle bir şey hoş olmaz ama seninki normal spor ayakkabı gibi.

http://www.dogancanta.com.tr/adidas_g9385_d_rose_dominate_erkek_spor_ayakabi_g9385_167-37242.html?path=57&filter=8

Alıntıları Göster
    Giyilebilir. Jordan giyen var...

• quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Giyilebilir. Jordan giyen var...

Alıntıları Göster
    günlüğe değilde not defterine iyi gider

• Çok teşekkürler hem cevap hem de iyi dilekleriniz için
  • Ben giyiyorum,yakıştığınıda söylüyorlar.
  • Aktif olarak basketbol hayatımı bıraktıktan sonra sürekli günlük olarak giymeye başladım.Rahatlığını başka ayakkabılarda bulamıyorum açıkcası.Giymek istiyorsan giyilir tabi neden giyilmesin.Ancak aktif olarak oynayanlar için dışarıda giyilmesi uygun olmaz.Tabanında aşınma meydana gelir.Bunun sonucunda salonda istenilen verimi vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e2^

Aktif olarak basketbol hayatımı bıraktıktan sonra sürekli günlük olarak giymeye başladım.Rahatlığını başka ayakkabılarda bulamıyorum açıkcası.Giymek istiyorsan giyilir tabi neden giyilmesin.Ancak aktif olarak oynayanlar için dışarıda giyilmesi uygun olmaz.Tabanında aşınma meydana gelir.Bunun sonucunda salonda istenilen verimi vermez.

Peki 1 gün giyip bir gün giymeme gibi bir uygulamaya gerek var mı?
  • 1.1.1.1. 1 kullanıcısına yanıt
    Basketbol oynamayacaksanız öyle bir şeye gerek yok istediğiniz günde kullanın.
  • Biraz hort oldu ancak, bir sitede gördüğüm çok hoş bir ayakkabıyı sipariş ettim bilinen bir markanın ayakkabısı. Ancak yeni fark ettim basketbol ayakkabısıymış. Çok da ucuza bulduğum için aldım ancak şu an tereddütte kaldım.
    Sneakers gibi giysem rahatsızlık verir mi acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.