Şimdi Ara

Başkaları ne der diye düşünmek ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar kendimi bildim bileli içinde oldugum durumdur. Ama son 2-3 yıldır bunun nirvanasını yaşıyorum. Artık hayattan zevk almamaya her gün okula gitmeden önce o ne der bu ne yapar böyle davranırsam nasıl olur diye düşünmekten enerjim kalmadı . Bir nevi yürüyen ölü gibiyim . Ama aslında içimde çok büyük bir enerji var , biliyorum ve hissedebiliyorum . Fakat bu enerji son 2-3 yıldır körelmiş durumda arkadaslar . Normalde aile ortamında vs çok yakın arkadasımla beraber oldugumda çok dışa dönük bir insanımdır ve özüm budur. Ama Lise hayatım boyunca içime kapandım . Hep duygularımı içime attım , en ufak bir durumda bile o ne der , fazla tepki alırmıyım diye düşünüyorum . Her gün allaha dua edıyorum arkadaslar vede çok çabalıyorum bunun için .. Kafayı yemek üzereyim resmen . Derste en basit bildiğim şeyi bile derste ayağa kalkıp anlatamıyorum . Bundan öte bir şey varmı ya .. Canı gönülden sevdiğim bir kıza bile açılamıyorum okul biticek ona duygularımı ifade edemeden ayrılacagım diye her gün yiyip bitiriyorum kendimi . Bu zamana kadar çok öçabaladım arkadaslar ama yakamı bırakmadı bu illet halada çabalıyorum ve en ufak bir geri dönüş duygusu yok fakat her geçen gün dahda da çok yoruluyorum arkadaslar .
    2 satırlık adamları hayatıma musallat etmekten bıktım usandım arkadaslar . Ne olursunuz yol gösterin şu kardeşinize

• up
  • Allah yardimcin olsun kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşündürücü
  • Kıza acilma durumu kim ne derlik degil zaten ben de yasadim ondan biliyorum

Benim ailem akrabalar falan hep kim ne der mevzusunda ama ben hayrettini falan izledikce kendimi egittim artik hicbisey umrumda değil zaten tipsiz ciliz biseyim ama ne lazimsa yapiyorum yani

• TheLoser1 kullanıcısına yanıt
    Senin adına sevındım hocam allah kimseyi bu b*k çukurunun içine dusurmesın
  • yardıma ihtiyacım var arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çilekli Limonata

Senin adına sevındım hocam allah kimseyi bu b*k çukurunun içine dusurmesın

Hayrettini ve ingilizcen yeterliyse yabancilarin sokaga cikip yaptigi seyleri falan youtube dan izle bana yaradı

• ez(iyyyyyzi) taktik veriyorum. insanları aşağıla. en azından kafanın içinde. ne bileyim küfret falan. çöp parçası de onlara, aptal böcekler de, nefret et insanlardan. sonra zaten ne düşünüyo bunlar acaba diye düşünmezsin. ne bileyim aşağılık köpeğin, pislik insanın teki ne düşünüyo benim hakkımda acaba diye düşünmüşlüğüm yoktur benim mesela. ama benden üstün kişiler hakkında düşündüğüm oldu böyle xd. ne biliyim hocam olur bölüm başkanı falan acaba beni gözünde nası biri olarak görüyo diye... gerçi senin düşünceden farklı biraz ama neyse. sınıftan dışarı çıkarken kapıyı tıklatıp çıkmışlığım var. bi yerime takmıyorum :d.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdeniz1997 -- 11 Şubat 2016; 15:16:40 >
  • günceldir arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çilekli Limonata

günceldir arkadaslar

Antidepresan kullandiniz mi yada bir psikologa gittiniz mi ?

• MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    hayır hocam
  • up . . . .
  • up . .
  • up . .
  • ailen baskıcı mı

• Hayır hocam tam tersine fazla korumacı İDİ küçükken ama şuan gayet memnunum problem bende galiba
  • Ahlak, terbiye konusunda düşünürsen insanı egitebilir bi şey ama gereksiz şeyler hakkında düşünürsen mesela kıyafet (zevk olarak yoksa açık saçık giyin millet ne der diye düşünme demek değil bu) bi yerden sonra özgüvensizlige ve ezik silik bi karakter olmaya kayar

Not: Hepsini okumadım ilk bi kaç satır sadece

• bir arkadasimi anlatacam daha oncede anlatmistim forumda Kolejde burssuz maddi durumu iyi bir arkadaşım vardı babasi paralı tıp kazanacak puani al yeter diyordu annesi babasi uzman doktor abisi doktor ama çocuk doktor olmak istemiyordu matematik okumak istiyordu össye girdik bu fena bir siralama yapmadi herkes parali tıp okuyacak derken çocuk okula kaydolacam diyip aileden parayi alıp Kenyaya gitti orada matematik okudu senede bir görüşüyoruz skypeden adam bu baskılardan o kadar bunalmisti ki çoğu insanin haritada yerini bilmediği bir yerde ingilizce matematik okudu herkes bir sene sonra döner dedi o gitti evlendi vatandaşlık aldi bu olaylar csb gelebilir ama yaşanmış seyler ben sormuştum pişman misin diye asla değilim demişti yillar sonra babasi ulasmis eve dön biz seni affettik diye çocuk ben evlendim ailem isim var falan demis kapatmis hayatta bazen böyle cesur kararlar almak lazim bende 2 küsür sene Rusya'da yasadim bu baskılar yüzünden sonra eşimle dönme karari aldim gelir gelmez keske donmeseydik dedik bu başkaları ne der yüzünden sacma baskılardan dolayi

• zorradam kullanıcısına yanıt
    hocam o kadar çok zoruma gidiyor k i en çokta okulda baş gösteriyor bu durum en basitinden bildiğim , hakim oldugum konu soru vs varsa söz hakkı alamıyorum ya acaba konusurken takılacakmıyım bu ne dusuncek o ne dıyecek diye . Böyle bir şey olabilirmi ya.. '' Ne oldu birden bire konusmayan çocuk konusur oldu '' diyecekler diye düşünüyorum . Bunun o kadar çok patalca oldugnunun farkındayım ama yinede olmuyor hocam
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.