Şimdi Ara

Basit işletim sistemi nasıl yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben kitapçı açmayı düşünüyorum. Kitapçıda tablet gibi bir şey olacak, ondan insanlar kitapları falan arayabilecek. Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum Assembly veya C#, C++ bilgim yok. Ne yapabilirim?

(Konuyu nereye açacağımı bilemedim, yanlış yer açtıysam özür dilerim.)

• Kara Mööcük K kullanıcısına yanıt
    Tablet gibi bişey'den kastın ne kardeş?

Android tablet mi? Ios tablet mi?

Böyle bir uygulamayı JAVA ile kodlamayı düşünürsen pm at bana. Yardımcı olayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Tablet gibi bişey'den kastın ne kardeş?

Android tablet mi? Ios tablet mi?

Böyle bir uygulamayı JAVA ile kodlamayı düşünürsen pm at bana. Yardımcı olayım.

Şahsen java bilgim de yok. Hazır programlarla bir şey hazırlayıp iso ya dönüştürme şansım falan var mı?
  • Kara Mööcük K kullanıcısına yanıt
    Öyle bişey söz konusu olacağını sanmıyorum.

Bu şekilde bir proje düşünüyorsan ya kendin yapacaksın yada ücret karşılığında bi yazılımcıya yaptıracaksın.
  • İşletim Sistemi değil de sen bir nevi otomasyon sistemleri yazdırmayı düşünüyosun kitap veya ürün girdi çıktıları için.Eğer Çok kaliteli bir yazılım istersen tabi buda açıcağın yerin kalitesine bağlı,Fiyat sınırı olmaz her yazılımcı kendince fiyat aralığı koyabilir.
    ama ortalama 1-2 bin tl verip bu tarz bir program yazdırabilirsin.Uygun Dil yazılımcıya bağlıdır uzmanlık alanı hangisiyse artık (C# C++ Java...) çoğu programlama diliyle yazılabilecek bir programdır zaten...
    bol şans.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.