Şimdi Ara

Basının, Igor Tudor'un üzerine ahlaksızca gidişi devam etmekte...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şİmdiki yeni haber ise, Tudor'un Aldıkları mağlubiyetin yorgunlugunu lüks bir otelin havuzunda attığını iddia etmektedir Fanatik Gazetesi. Artık iyi niyet falan aramıyorum bu işte. Önce basın toplantısında " Soru sorma " yerine, " Hesap sorma " edepsizliği, şimdi de adamın özel hayatını adeta büyük bir edepsizlikmiş gibi, anormal bir durummuş gibi gösterip, tüm sporseverlerin, özellikle de Galatasaraylı taraftarların önüne atmak olduğunu görüyoruz.
    Tudor başarısız olabilir ama bu başarısızlığın asıl kaynağı Dursun Özbek ve yönetimidir. Onlara bu baskının uygulanması gerekir.
    http://m.fanatik.com.tr/video-galeri/galatasaray/igor-tudor-un-havuz-keyfi-1308503

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamın resimlerini birde gizli çekip basmışlar. Bizim kafasız taraftarlar suçlu olarak burda Tudor u görüyorlar. Galatasaray üzerinden aylardır medya tarafından inanılmaz oyunlar oynuyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu toplumun en büyük sorunlarından bir tanesi, bir şeyi ya çok seviyor ya da nefret ediyor. Basının da bu durumda çokça payı var.

Aynı soruları soran basın mensupları nedense iş Fatih Terim'e gelince suspus kesiliyor. Bu ülkenin Milli Takım Teknik Direktörü mekân basıyor, sen hâlâ uyu Türkiye.
  • Basın tudor'un üstüne gidiyor da kardeşim
    bu yaptığı çok mu güzel bir şey?
    Adamın dünya umurunda değil, uefadan elenmiş
    hala pişmiş kelle gibi ' oyuncularıma dedim ki
    elinizden geleni yaptınız, başınızı kaldırın 'diyor.
    Basın ne yaparsa yapsın. Bu adamda karakter yok.
    Nerede olduğunun farkında değil.Maçtan sonra da çıkıp
    ' bu takım 2 haftadır antrenman yaptı' demeyi biliyordu.
    Basının yaptığı ne olursa olsun, bu adamın yaptığı karaktersizlik
    kadar olmaz. Şu yaptığı bile kulübe hakaret.
    Sanki çok bir başarı elde etmiş de bir de keyif yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Basın tudor'un üstüne gidiyor da kardeşim

Basin ne yaparsa yapsin ne demektir kardes? Adam ister havuza girer, isterse odasina kendisini kitler ne yaparsa yapar arkadas bu nasil bir yorum? Adamin ozel hayatini cekmisler, yayinlamislar algilayabildin mi? Birde karaktersizlik demis yasiniz kac sizin bazi seyleri anlayacak kadar buyuk oldugunuzu dusunmuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Basin ne yaparsa yapsin ne demektir kardes? Adam ister havuza girer, isterse odasina kendisini kitler ne yaparsa yapar arkadas bu nasil bir yorum? Adamin ozel hayatini cekmisler, yayinlamislar algilayabildin mi? Birde karaktersizlik demis yasiniz kac sizin bazi seyleri anlayacak kadar buyuk oldugunuzu dusunmuyorum.

Bunca yıldır aynı görüntüleri popçudur, şarkıcıdır Vs. Gibi kişilerin de paylaşıldı, ben kimsenin özel hayatına müdahale edilmiş diyeni görmedim. Benim umurumda da değil görüntüler. Görüntü olmayıp maçtan sonra havuz sefası yapılmış diye haber de yapılabilirdi. Sanki yatak odasına gizli kamera koyulmuş gibi yargılama yapmayın arkadaş. Yıllardır aynı görüntüleri görüyorsunuz. Kimsenin çıtı çıkmıyordu. Böyle ucuz savunmayın şu adamı. Burada ana tema Galatasaray kulübüne yapılan hakaret.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Bunca yıldır aynı görüntüleri popçudur, şarkıcıdır Vs. Gibi kişilerin de paylaşıldı, ben kimsenin özel hayatına müdahale edilmiş diyeni görmedim. Benim umurumda da değil görüntüler. Görüntü olmayıp maçtan sonra havuz sefası yapılmış diye haber de yapılabilirdi. Sanki yatak odasına gizli kamera koyulmuş gibi yargılama yapmayın arkadaş. Yıllardır aynı görüntüleri görüyorsunuz. Kimsenin çıtı çıkmıyordu. Böyle ucuz savunmayın şu adamı. Burada ana tema Galatasaray kulübüne yapılan hakaret.

Kimsenin Galatasaray kulubunrhakaret ettigi yok. Arkadas ne kadar sacmaliyorsun sen ya? Sen izin almadan bir insanin videosunu goruntusunu cekemezsin, adam ne yaparsa yapar bu seni beni hckimseyi ilgilendirmez. Ucuz savunuyormusuz yarin bir gun seni, beni, baskalarini da cekerler sen onlara da boyle yorumlar yaparsin kimbilir? Sacmalamyi birakin artik, basin ne yaparsa yaparmis blok ugrasamam sizin gibilerle, isiniz gucunuz insanlari elestirmek, gommek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 24 Temmuz 2017; 8:3:9 >

• Boşuna Block 'u kaldırmışım.

• adam ne yapsın yani yazın ortasında takımı elendi kendini alkole mi versin, meyhanelerde mi sabahlasın? uludağ a çıkıp kar altına mı gömsün kendini?
    öyle çok aidiyet duygusu olsaydı zaten sezonun ortasında pat diye karabük ü bırakıp GS ye gelmezdi.

Sezon ortasında Karabük ü bırakınca adam profesyonel, yok sözleşme yok çıkış maddesi... Aynı sözleşmede mağlubiyetlerden sonra en az iki gün havuza girmek yasaktır maddesi de var mı? Profesyoneliz ya!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.