Şimdi Ara

Başakşehir'li futbolcular gazetecilere saldırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gazeteciler napti kimbilirciler tecavuze ugrayan kadinlar icin gece disarda ne isi varmis, o kadar acik giyinip tahrik etmeseymiscilerle ayni kafa yapisina sahip. Suçu mesrulastirmaktan vazgecin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olayı öyle bir aktardılar ki başta "Emre B. ve arkadaşları gazetecilere saldırdı" diye lanse edildi ama görüntülerde başroller Yalçın ve Volkan Babacan gözüküyor.Saldırdıkları kanal,Başakşehir'i yere göğe sığdıramayanlar olması da ayrı bir ironi sanki.Merak etmeyin 2 güne hepsi barışır.Göksel Gümüşdağ başkan olmasa zaten bu kadar savunmazlardı kanallarında,o olaya el atar.

Her ne kadar o kadar futbolcu durduk yere saldırmaz diye düşünsem de kötü hareketler bunlar.Gazetecilere geçmiş olsun diyorum eğer suçsuzken bunları yaşadılarsa.

• Kaptanı Emre olanın burnu b*ktan kurtulmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Yazdığım 3 cümleden bunu çıkarttıysanız helal olsun diyorum size.

Hacı fenerli yöneticisin ya sen her yazdığın yanlıştır

• Açıklama gelmiş başkanlarından:

Başakşehir'li futbolcular gazetecilere saldırdı
  • Kavganın etrafında ufak bir cocuk gordum direk videoyu kapattım sinirim bozuldu; sizin futbolunuzuda, ahlakınızıda, kisiliginizide bilmem ne yapıyım.Boyle toplum olmaz olsun yere batsın sizin futbol sevdanız

• Yeni görüntüler:

• Kakà kullanıcısına yanıt
    isterseniz tekrar gözden geçirin yazdıklarınızı,diyeceğim ama silmişsiniz neyse.
  • fallofday kullanıcısına yanıt
    Mesajım duruyor
  • Ağır ceza verilmeli ama yapmazlar hükümet takımı, göstermelik ceza ile geçiştirirler. Üstüne bu Emre denen herife fairplay ödülü verirlerse şaşırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Açıklama gelmiş başkanlarından:

Başakşehir'li futbolcular gazetecilere saldırdı

Bir de düşmanlarımızın takipçisiyiz diyerek aklı sıra tehdit mesajı vermiş. Adama sorarlar kimsiniz oğlum siz?
  • Şansal Büyüka'nın da emeklilik vakti gelmiş. Olayı anlatımına bakar mısınız?

• olayı şimdi gördüm, biri özetlesin bu kadar linç edicek ne yapmış bu muhabir

ayrıca arkadaşlar şu olaylar gelişmiş bir ülkede olsaydı ordaki futbolcuları tek tek tutar nezarete sokarlardı burası patogonya parası olana adalet..
  • Adamları fena dövmüşler yanlız 🤔

Ama hiç bişey olmaz muhabirler bi güzel dayak yediği ile kalırlar afiyet olsun balşeker olsun emre belezoğlu gittiği heryere çirkeflik veriyor

• quote:

İlk cümlemin başı ; Saldırmaları doğru değil

Hiç bir şey yokken niye saldırsınlar ki?
    Hem futbolcuların açıklamalarını niye bekliyorsun ki cezayı sen mi vereceksin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

quote:

İlk cümlemin başı ; Saldırmaları doğru değil

Hiç bir şey yokken niye saldırsınlar ki?
    Hem futbolcuların açıklamalarını niye bekliyorsun ki cezayı sen mi vereceksin?

Sonraki cümlen de:"Hiç bir şey yokken niye saldırsınlar ki?" yazacaktım.

edit de yapılmıyor...
  • brkmania kullanıcısına yanıt
    Cezayı tabi ki ben vermeyeceğim. Sadece neden böyle bir olay yaşandı merak ediyorum . Hiçbir şey yaptıkları hareketi olumlu hale getirmez ancak işin içinde ne var bilmemiz önemli .

Diğer arkadaşların dediği gibi normalde o futbolcular gözaltına alınmalıydı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    futbolda biri diğerine küfretti, o da küfredene kafa attı diyelim. Kafa atan atılır her halükarda atılır. Diğerinin gerçekten küfür edip etmemesi sonucu değiştirmez.

Burda da adamlar ne yapmış olursa olsun, Başakşehirli futbolcuların ceza alması şart. Tahrik olması cezanın ağırlığını değiştirebilir ama bu disiplin kurullarının taktiridir.

Biz cezanın ölçüsünü belirlemeyeceğimize göre (o yüzden cezayı sen mi vereceksin yazdım ilk başta) gazetecilerin ne yaptığı hiç önemli değildir.

Olay bir şekilde kapatılır veya küfür etmişler tahrik var diyip ceza verilmezse bu skandal bir karar olur.

Bu gözler sahaya atlayan taraftara müdahale etti diye kırmızı kart gören Fernandes gördü. Bakalım bu futbolculara ne ceza gelecek...

• brkmania kullanıcısına yanıt
    Zaten benim istediğim de futbolcuların ceza alması . Ben sadece neler dönüp bittiğini merak ettim. Gazeteciler bir şey yaptıysa onlar da ceza alsın
  • Gazetecilerin dayagi her zamanki gibi hakettigini dusunuyorum. Yalniz gazeticeler degil. Emre belezoglu denilen simarigin ve bir cok tv kanalinda palyoculik yapan yorumcularinda bir guzel dayagi hakettikleirni dusunuyorum. Erman toroglu cikmis basalsehiri uerden yere vuruyor. Sen kimsin ..... ahlan ah su ise yaramaz moronlari tvde seyrede seyrede kendilerini bir .ok sanmalarini sagliyoruz, deli oluyorum. Yorumcularin hepsi köpek. Şaklaban. ... Her yerde tvde sporda her seyde nefret . Saldirganlik siddet var. Saygidan yoksunuz. Hayvanlar olmusuz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.