Şimdi Ara

BARONİ:AVRUPADA BAŞKA BİR ÜLKEYE TRANSFER OLMAK İSTEMİYORUM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
13
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> BARONİ:AVRUPADA BAŞKA BİR ÜLKEYE TRANSFER OLMAK İSTEMİYORUM.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldızı Cristian Baroni, kendisi hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldızı Cristian Baroni, ülkesinin saygın yayın organlarında Globo’ya bir röportaj verdi. Yıldız futbolcu röportajda, Fenerbahçe’deki durumundan sezon ortasında takımdan ayrılan Alex’e kadar bir çok önemli konuda açıklamalarda bulundu.

Türk taraftarların takımlarına bağlılıklarına değinen Baroni; “Brezilyalılardan çok daha fanatikler. Futbol ve taraftarlık konusunda oldukça tutkulular. Eğer kulübe yardımcı olmak için evlerini satmaları gerekirse, yaparlar. Hiç bir maçta tribünler boş kalmıyor.” ifadelerini kullandı.

“TÜRKİYE KUPASI ÖNEMLİYDİ”

Bu sezon aldıkları Türkiye Kupası’nın kulüp açısında çok önemli olduğunun altını çizen Brezilyalı futbolcu; “Türkiye Kupası’nı almayı başardık. Kulüpte bir çok olay yaşandı. Zor zamanlardı. Bu sezon UEFA Avrupa Ligi’ne yaklaştık ve tüm kulvarlarda yarıştık. Kupa almak güzel çünkü bu oyuncular ve taraftarlar için çok önemliydi. Şimdi dinlenme ve önümüzdeki sezon şampiyon olmak için çalışma vakti.” şeklinde konuştu.

“İKİNCİ FORVET GİBİ OYNUYORUM”

Türkiye’de saha içinde Brezilya’dakinden daha farklı bir rol aldığını belirten başarılı orta saha oyuncusu; “Burada orta sahadaki üçüncü adam olarak oynuyorum. Brezilya’dayken sadece birinci ve ikinci adam olarak oynamıştım. Bu çok farklı. Türkiye’de genelde ikinci forvet gibi oynuyorum. Stilim geride oynamaya çok uygun değil. Bu yüzden pozisyonumu alıp, topu ileri taşımaya çalışıyorum. Geride oynamak ise çok daha zor ve farklı yetenekler istiyor.” şeklinde konuştu.

Alex’in takımdan ayrılışına da çok üzüldüğünü belirten Baroni; “Alex’e çok büyük bir saygı duyuyorum. Beraber oynadığım en iyi oyunculardan birisi. Ben gittiğimde, o Türkiye’de idol haline dönüşmüş bir isimdi. Onunla neredeyse 3 yıl birlikte oynadık. Bana çok yardımcı oldu ve çok şey öğretti. Gitmesine çok üzüldüm. Kulüpte bomba etkisi yarattı. O bizim için güvenilir bir kaptandı.” şeklinde konuştu.

F.BAHÇE’DEN AYRILACAK MI?

Fenerbahçe’den ayrılacağı iddialarını yanıtlayan Cristian Baroni, Brezilya’ya dönüp dönmeyeceği yönündeki bir soruya; “Futbol çok hızlı değişiyor. Bunu asla bilemezsiniz ancak burada şu an mutluyum. Türkiye’ye adapte olmuş durumdayım. Geri dönmem mümkün değil. Bunu istemiyorum. Kontratım 2015′e kadar sürüyor. Daha sonra hayatımda neler olacağını göreceğiz. Türkiye’den ayrılıp Brezilya’ya dönmek için herhangi bir neden göremiyorum. Avrupa’da başka bir ülkeye de transfer olmak istemiyorum. Çünkü adapte olmak hem benim hem de ailem için zor olabiliyor.” şeklinde yanıt verdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Cristian Baroni: Eğer Fenerbahçe'ye faydası dokunacaksa Türk olurum. Evet olurum çünkü Türk insanları bana çok iyi davranıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Her yere aynısını yazmaktan sıkıldım ama yazacağım.

Bana da kimsenin laf etmediği,iki hareket yapıp gol atıp taraftarların gözünü boyadığım,formamı terletmediğim,ruhsuz oynadığım,takımı yalnız bıraktığım,yetenek fakiri olduğum ama buna rağmen yönetimin ve eski teknik direktörümün prensi olduğu,İstanbulda gibi harika şehirde yaşadığım ortamda bana sorsalar bende gitmek istemezdim.

Fenerbahçe tarihinde son 5 yılın en acı veren 5 olayından biridir kendisinin takımda olması.

Orijinalden alıntı: Elder Wand

Bana da kimsenin laf etmediği,iki hareket yapıp gol atıp taraftarların gözünü boyadığım,formamı terletmediğim,ruhsuz oynadığım,takımı yalnız bıraktığım,yetenek fakiri olduğum ama buna rağmen yönetimin ve eski teknik direktörümün prensi olduğu,İstanbulda gibi harika şehirde yaşadığım ortamda bana sorsalar bende gitmek istemezdim.

Fenerbahçe tarihinde son 5 yılın en acı veren 5 olayından biridir kendisinin takımda olması.
    quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

+sonsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    862 Mesaj

aynen gitsin artık.
    |
    |
    Escherichia.Coli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    başka sitelerde okudugum kadarıyla, ve çevremdeki herkes çok seviyor ben anlam veremedim bu işe
    |
    |
    Ulan sen kolay adapte olamıyorsun diye 25 milyon taraftar kanser mi olsun

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Yarbay
    2521 Mesaj
    Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı
    Ne ara yıldız oldu bu adam?
    Bir şey yapmadığım, yıldız gözüyle bakıldığım yerden ben de olsam ayrılmam.

|
    |

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

|
    |

• Teğmen
    101 Mesaj
    Türk medyasına göre Cristian'ı bırak Josico, Maldonado bile yıldız anasını satayım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: OscaR Cardozo

Cristian Baroni: Eğer Fenerbahçe'ye faydası dokunacaksa Türk olurum. Evet olurum çünkü Türk insanları bana çok iyi davranıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: T.TecPLUS

o kadar parayı bana verin ben de hemen brezilyalı hatta gerekirse yunan, ermeni olayım
    |
    |
    |
    |
    ASUS 23.6" VN247H 1MS TAM HD OYUN MONİTÖRÜ | COOLER MASTER HAF X 942 SİYAH BASKI TAM KULE | CORSAIR CX SERİSİ 80 ARTI® 750W | INTEL® CORE™ i7-4770K 3.5GHz | ASUS ROG MAXIMUS VI HERO | ASUS ROG STRIX GEFORCE GTX1070 O8G 8GB GDDR5 256BİT DX12 | GSKILL 16GB (2x8GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHz CL9 ÇİFT MALZEME | SEAGATE 3.5" 2TB BARRACUDA | PIONEER DVR-221LBK 24X ± ÇİFT KATMAN
  • Yarbay
    4259 Mesaj
    Amerikaya gidebilir.

|
    |
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.