Şimdi Ara

Barkod Okuyucu ve Stok programı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günaydın arkadaşlar herkese, iş yerimde girdi-çıktı malların takibini ve stogunu tutmak için bir barkod okuyucu ve bir programa ihtiyacım var.

Çok komplike bir işlem olmayacak sadece gelen malları + çıkanları - olarak program içerisinde kalem kalem stok tutmasını bekliyorum , bunu da ürünlerdeki barkodları okutarak yapmak istiyorum pratik bir şekilde.

Barkod okuyucu markası ile ona uyumlu bir program önerebilecek var mı acaba?

Şimdiden teşekkürler, iyi günler...

• Merhaba,

Girdi -çıktı malların takibi ve stoğu tutmak için kullanılan bir program var (SambaPOS), yazılım ücretsizdir. Barkod okuyucu ile ürünleri program üzerine girebilir ve takibini sağlayabilirsiniz. Şu anda bu 2 ürünün yer aldığı kampanya, uygun fiyat ile sitemizde mevcuttur. (bildamarket.com) Uzaktan kurulum ve eğitim fiyata dahildir. Eğer hala ihtiyacınız var ise sitemizdeki size uygun kampanya olan HIZLI SATIŞ SİSTEMİ KAMPANYASINA bir göz atabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için : Bilda Bilişim | 0222 231 0901-0545 933 1923

Site: bildamarket.com

İyi günler dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bildamarket -- 26 Ağustos 2015; 12:14:13 >
  • merhaba arkadaşım barkodasistan.com bi incele hertürlü yazılım mevcut konu hakkında arayısınız devam edıyorsa yardımcı olabiliriz.
    0532 1615586
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayanka

Günaydın arkadaşlar herkese, iş yerimde girdi-çıktı malların takibini ve stogunu tutmak için bir barkod okuyucu ve bir programa ihtiyacım var.

Çok komplike bir işlem olmayacak sadece gelen malları + çıkanları - olarak program içerisinde kalem kalem stok tutmasını bekliyorum , bunu da ürünlerdeki barkodları okutarak yapmak istiyorum pratik bir şekilde.

Barkod okuyucu markası ile ona uyumlu bir program önerebilecek var mı acaba?

Şimdiden teşekkürler, iyi günler...

Merhaba;
    Barkod programı:http://www.marketprogrami.com/urunler.html
    Barkod okuyucu:http://www.jupiterbarkod.com.tr/zebex-z-3060 (hem çok yönlü olarak sabit kullanılabiliyor hem de el tibi olarak kullanılabilen bir okuyucudur)
    Konu hakkında kafanıza takılan bir sorun olursa beni arayabilirsiniz, ücretsiz olarak kafanıza takılan ayrıntıları çözümleyebiliriz. 0545 580 05 20
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.