Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suriye'deki Polis Özel Harekatçı kardeşimiz ve yanındaki Türkmen kardeşimiz Ahmet.

Her sabah saat 6'da abileriyle nöbet tutuyor ve ayağında çorabı bile yok...

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

Suriye'deki Polis Özel Harekatçı kardeşimiz ve yanındaki Türkmen kardeşimiz Ahmet.

Türkiyeye kaçıp kendine erkek diyenlere duyurulur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

"Fistanlı" lafını kullananlar niye hep rasyonel düşünmekten uzak ağır çomarlar oluyor

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

• aerosoldreams kullanıcısına yanıt
    Şu kardeşimizi oradan çıkarsınlar. Gelsin ülkemizde eğitim görsün bir gelecek hazırlansın. Ama pardon Suriyeli değil demi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu akıl var mantık var dünya tarihinde böyle vurdumduymazlık yok.Sen operasyon yapacaksın gidip kamuoyuna niye söylüyorsunki anlam veremiyorum akıl sır erdiremiyorum. Menbiç e gireceğini niye açıklıyorsun bu nasıl büyük hatadır! Niye bu kadar tepki verdiğimi merak ediyorsanız en basitinden anlatayım; mesela yaşadığınız yeri sel basacak bunu önceden bilirseniz canınızı ve eşyalarınızı en az zararla kurtarmış olursunuz ama haberiniz olmazsa canınızda malınızda selde gider tabi yaşarsanız büyük zarar görürsünüz. Bunu niye anlattım bizim ülkemiz herkese menbiçe gireceğini söylerse o it sürüsü lpg midir pyd midir her ne şeyimse onlar önlemini alır ve olaylar bizim aleyhimize işler. Bakın gördünüz hemen o it sürüleri ordan çekilip toprakları esada verdiler. Biz terörle mücadele felan etmiyoruz bildiğiniz bize zarar vermeleri için destek oluyoruz. Madem mücadele edeceksiniz niye kamuoyuna sunuyorsunuz! Biz nasıl kıbrısı aldık sanıyorsunuz (ayşe tatile çıksın olayına bakınız) Mustafa Kemal yunanlıları nasıl bozguna uğratıp denize döktü ? Osman Pamukoğlu nasıl o dağlardaki itleri temizledi (kan uykusu belgeselini izleyin ayrıca çoğu operasyonu hükumetten izinsiz yapmıştır)? Düşmanla savaşacaksan baskın yapacaksan bunu gizli yap elaleme biz buraya giriyoz bak haberiniz olsun demeyeceksin. Gerçi sırf evet oylarını arttırmak için yapılıyor. Onca askerimizin hayatı hiçe sayılıyor. Hedef yok vizyon yok strateji yok resmen ateş hattındayız. Tanrı ülkemizi askerimizi korusun eğer girilecekse umarım şehit olmaz alınlarının akıyla temizleyip geri dönerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Şu kardeşimizi oradan çıkarsınlar. Gelsin ülkemizde eğitim görsün bir gelecek hazırlansın. Ama pardon Suriyeli değil demi?

Gelmek istese gelirdi. Ülkedeki öküz gibi ortalıkta dolanan Suriyeliler utansın.

Çanakkale'ye giden 15'lileri hatırlatıyor insana...

• quote:

Suriye'deki Polis Özel Harekatçı kardeşimiz ve yanındaki Türkmen kardeşimiz Ahmet.

Çok anlamlı bir fotoğraf,ayağında çorap yok ama,içinde kocaman bir yürek var,Allah Türk'ü korusun,çünkü dünyada tek başımızayız.

• quote:

quote:

"Fistanlı" lafını kullananlar niye hep rasyonel düşünmekten uzak ağır çomarlar oluyor

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Bırak arkadaşım ya

Gelmiş burada tatava yapıyor

Eski mesajlarını da okudum full tatava

Hebele hübele bir şeyler yazmış anlayana helal olsun

O öküz gibi Suriyelileri aramıza alan vatandaşlık ve bir çok Türkten daha fazla hak verenler utansın.

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

quote:

Bırak arkadaşım ya

Gelmiş burada tatava yapıyor

Eski mesajlarını da okudum full tatava

Hebele hübele bir şeyler yazmış anlayana helal olsun

Yarası var gibime geldi. Niye bu kadar alındıysa.

• Son durum nedir beyler, takip edemedim neler oldu. Özet geçebilecek birisi varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Devon Jade

Son durum nedir beyler, takip edemedim neler oldu. Özet geçebilecek birisi varmı ?

Özetle;

TSK/ÖSO, Menbiç'teki terörist çeteleri temizlemeye başladı. Daha sonra bu çeteler ABD bayraklarının altına gizlendi.

Devamında TSK/ÖSO saldırılarını durdurmadı. Sonrasında ise bu terörist çeteler, ortakları Esad'a Münbiç'in batısındaki köyleri teslim etti. Bahaneleri "sivillerin can güvenliği" idi.

Yani YPG/PKK/ABD ile TSK/ÖSO'nun arasına Suriye rejimi girmiş oldu.

Korku böyle bir şey.

Operasyon muhtemelen Tel Rırat-Afrin hattına kayacak gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 3 Mart 2017; 0:19:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JacobHughes

Yahu akıl var mantık var dünya tarihinde böyle vurdumduymazlık yok.Sen operasyon yapacaksın gidip kamuoyuna niye söylüyorsunki anlam veremiyorum akıl sır erdiremiyorum. Menbiç e gireceğini niye açıklıyorsun bu nasıl büyük hatadır! Niye bu kadar tepki verdiğimi merak ediyorsanız en basitinden anlatayım; mesela yaşadığınız yeri sel basacak bunu önceden bilirseniz canınızı ve eşyalarınızı en az zararla kurtarmış olursunuz ama haberiniz olmazsa canınızda malınızda selde gider tabi yaşarsanız büyük zarar görürsünüz. Bunu niye anlattım bizim ülkemiz herkese menbiçe gireceğini söylerse o it sürüsü lpg midir pyd midir her ne şeyimse onlar önlemini alır ve olaylar bizim aleyhimize işler. Bakın gördünüz hemen o it sürüleri ordan çekilip toprakları esada verdiler. Biz terörle mücadele felan etmiyoruz bildiğiniz bize zarar vermeleri için destek oluyoruz. Madem mücadele edeceksiniz niye kamuoyuna sunuyorsunuz! Biz nasıl kıbrısı aldık sanıyorsunuz (ayşe tatile çıksın olayına bakınız) Mustafa Kemal yunanlıları nasıl bozguna uğratıp denize döktü ? Osman Pamukoğlu nasıl o dağlardaki itleri temizledi (kan uykusu belgeselini izleyin ayrıca çoğu operasyonu hükumetten izinsiz yapmıştır)? Düşmanla savaşacaksan baskın yapacaksan bunu gizli yap elaleme biz buraya giriyoz bak haberiniz olsun demeyeceksin. Gerçi sırf evet oylarını arttırmak için yapılıyor. Onca askerimizin hayatı hiçe sayılıyor. Hedef yok vizyon yok strateji yok resmen ateş hattındayız. Tanrı ülkemizi askerimizi korusun eğer girilecekse umarım şehit olmaz alınlarının akıyla temizleyip geri dönerler.

Zaten o kadar adam hiçbir şey bilmiyor dimi. Gireceğin yeri gayet de soyleyebilirsin bunların hepsi hesaplanmıştır kaç kere analiz edilmiştir. Ülkeyi yönetenleri bu kadar saf sanmayın tek akıllı siz değilsiniz biz değiliz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KırımTürkü

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Devon Jade

Son durum nedir beyler, takip edemedim neler oldu. Özet geçebilecek birisi varmı ?

Özetle;

TSK/ÖSO, Menbiç'teki terörist çeteleri temizlemeye başladı. Daha sonra bu çeteler ABD bayraklarının altına gizlendi.

Devamında TSK/ÖSO saldırılarını durdurmadı. Sonrasında ise bu terörist çeteler, ortakları Esad'a Münbiç'in batısındaki köyleri teslim etti. Bahaneleri "sivillerin can güvenliği" idi.

Yani YPG/PKK/ABD ile TSK/ÖSO'nun arasına Suriye rejimi girmiş oldu.

Korku böyle bir şey.

Operasyon muhtemelen Tel Rırat-Afrin hattına kayacak gibi görünüyor.

Kesinliği teyit edilmedi ama ypgnin büyük konvoylar halinde esad üzerinden afrin'e geçtiği haberi var.
    Destek götürüyorlar oraya da .
    Umarım fiyasko olmaz harekatımız.

Türkiye bunların hepsinden kârlı çıkacak bence izleyin ve görün. Tabi iç politika her şeyi karıştıracak ve gerçek bir başarıyı engelleyecek gibi duruyor bakalım ne olacak.

merhaba bu bilgileri nerden ediniyorsunuz, harekat durumunu bu şekilde takip edebilecek bir kaynak var mı. tv ler bu şekilde haber vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: y2101

merhaba bu bilgileri nerden ediniyorsunuz, harekat durumunu bu şekilde takip edebilecek bir kaynak var mı. tv ler bu şekilde haber vermiyor

http://syria.liveuamap.com

• Afrine kaçıyorlarsa Afrini bombalarız bizde

Kanıtları gayet güzel sunmuşsunuz ancak cevap vermenize bile değmezdi o şahıs.
  • Malesef bir bmp ypgnin eline geçmiş https://youtu.be/M7Bu6ll34r0

• quote:

Hewaller rasyonel dusunme gibi boylarindan buyuk laflar ediyorlar ama gelin gorun bakin ki "Jony" abilerinin bayraklarina sarilip uyuyacaklar nerdeyse...

Butun hewallere sesleniyorum bosuna cirpinmayin TSK sizi o Çöllere gömecek!

"Jony" ler buradan defolup gidecekler ve bizle bas basa kalacaksiniz bence fazla etek neyin falan giymeyin hani siz iyi biliyorunuz TSK sonra eteklilere neler yapiyor anladiniz siz onu

• 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.